PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623313}

A Dark Rabbit has Seven Lives

Itsuka Tenma no Kurousagi
6,6 179
ocen
6,6 10 1 179
Itsuka Tenma no Kurousagi
powrót do forum serialu Itsuka Tenma no Kurousagi

Tak mniej więcej się to odbierało. Na początku nie działo się nic super ciekawego, ale nie było też źle. Po zgrzycie w czwartym odcinku (gdy zacząłem się zastanawiać, co mnie ominęło i czy to jeszcze ten sam serial) w końcu zaczęło się robić ciekawie (mniej więcej wtedy, gdy główny bohater postanowił stać się silniejszy). Niestety odcinek nr 12 to totalna porażka: klimatem ani trochę nie przypomina reszty serialu, za to odsłania mroczne strony głównych bohaterów (i bohaterek) (ach ci Japończycy potrafią wszystko schrzanić). Tak więc 11 odcinków oceniam na 6/10, ale ostatniemu daję -18/10, średnia wychodzi 4, stąd ostateczna ocena: 4/10...

Riven_Femix

A mi sie nie podoba watek romantyczny.Poplatanie k*wy z diablem.Niezdecydowanie Taito odnosnie partnerki mocno mnie irytowalo przez wszystkie 12 odcinkow,a nawet jak sie niby zdecydowal,to i tak nie mogl wydukac slow milosci. No i do tego dochodzi postac Himei,ktora nie zachwyca niczym oprocz barwnych wlosow.Rozpuszczona,zlosliwa,z magicznymi mocami a nie robi nic oprocz nieustannego stekania.Szkoda,dobra kreska,marny pomysl.
P.S.Odnosnie postanowienia Taita o byciu silniejszym-dobry motyw,ale robi sie to nudne w momencie w ktorym powtarza to co 1,5 min. (no i tak naprawde nic z tego nie wynika).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones