PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Ciekawi mnie pewna kwestią, którą ktoś może wiedzieć. Otóż moja druga połowa oglądając odcinek 23, 4 sezonu twierdzi, że widać w nim, że Robin jest w ciąży. Z tego co mi się udało dowiedzieć Robin urodziła córkę 16 maja 2009, emisja tego odcinka była 11 maja w USA, kręcony był pewnie wcześniej. Czy ktoś ma informacje na ten temat?

ocenił(a) serial na 7
Cpr

Z tego co mi wiadomo to przez prawie cały sezon 4 Cobie (Robin) i Alyson (Lily) są w ciąży ; )

ocenił(a) serial na 8
Cpr

Widać, widać... Co prawda jak ktoś nie wie lub się nie przygląda to nie zauważy ;) Ja też nie widziałam jej ciąży jak o niej nie wiedziałam ;) Sprytnie chowają aktorki w serialach... nie to co w Polsce :P u nas ze względu na aktorkę zmienia się scenariusz w którym ona jest w ciąży :P

ocenił(a) serial na 8
Martusia_18

A odcinki w serialach amerykańskich które lecą mniej więcej październik-maj są kręcone prawie na bieżąco... Max miesiąc lub ostatecznie dwa (przy serialach z efektami specjalnymi) przed emisją ;)

ocenił(a) serial na 10
Martusia_18

Kobiety widzą lepiej i lepiej się znają, dziękuję za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones