PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Jak na razie byla to chyba najciekawsza para serialu.
A pamietacie dlaczego sie rozstali? Poniewaz Robin nie chciala sie ustatkowac,
a teraz jak najbardziej chce, nie widze wiec przeciwwskazan.
Po pierwsze: Osoba za ktora wyjdzie Ted musi byc znana widzom, poniewaz nie wiem czy scenarzyscie byliby wstanie przekonac ja (zone Teda) do ''nas'' w czasie jednego sezonu (o ile w ogole bedzie poswiecony sezon, ktory pokazuje slub Teda).
Po drugie: Scenarzysci nie raz robili nas w ch*ja, wiec zdanie typu: ''Wasza matke poznalem na slubie u...'' mogliby bez problemu obalic.
Po trzecie: Robin i Barney do siebie nie pasuja, wiec sredno mi sie widzi takie rozwiazanie.

ocenił(a) serial na 7
Mathias_13cool

A co z tym, że Ted mówił, że jego żona była współlokatorką jednej z uczennic uniwersytetu, na którym wykładał i że jak dotąd widział tylko jej stopę?

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

Poza tym przez wszystkie sezony Ted mówi swoim dzieciom o Robin "ciocia Robin", więc to wykluczone od baaardzo dawna

ocenił(a) serial na 9
pyotrus

Dokładnie, to było w pierwszym odcinku, postaram się w miarę dokładnie zacytować dialog:
"- I tak poznałem ciocię Robin
- Co??
- Miałeś nam opowiedzieć o tym jak poznałeś naszą mamę
- Spokojnie, mówiłem wam, że to długa historia"
Resztę argumentów mówiących za tym że Robin nie jest matką dzieci zostało napisane, jakby to Robin miałaby być matką i/lub żoną cała historia i wszystko co mówił Ted straciłoby sens. Ale w tym serialu można się spodziewać wszystkiego, lecz ta teoria nawet jak na HIMYM jest zbyt nieprawdopodobna.

A tak troszkę poza tematem- podczas oglądania natknęłam się na dwie wskazówki, nie było to powiedziane wprost przez Teda więc nie musi to się sprawdzić, ale można było wywnioskować że matka dzieci Teda będzie miała na imię Tracy i będzie miała blond włosy. Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 7
Mathias_13cool

To jest akurat niemożliwe. Ted opowiadając o Robin swoim dzieciom tytułuje ją "ciocią". Poza tym wyraźnie jest powiedziane, że poznaje swoja przyszłą żonę na ostatnim weselu, czyli na weselu Barney'a. Do tego, jak rzekł Shaq - współlokatorka, stopa. No i żółta parasolka.

Mathias_13cool

W pierwszym odcinku pierwszego sezonu Ted mówi dzieciom:
- Ponieważ to, dzieci, jest historia jak poznałem waszą ciocię Robin.
Dzieci ze zdziwieniem: Ciocię Robin?
Córka: Myślałam, że to było o tym jak poznałeś mamę!
Ted: Rozluźniliście się? Zaraz do tego dojdę.

Myślę, że to na 100% NIE będzie Robin

ocenił(a) serial na 10
Natka91x

Ted rowniez powiedzial o jednej striptizerce, ze jest ich matka, tak samo bylo z dziewczyna w kawiarni (pozniej jednak dodal, ze to byl zart, ale sam fakt).
A co jak cala seria to zart. Wszystkie sezony zostaly opowiedziane przez Teda. Rowni dobrze mogl celowo pozmieniac imiona, aby zaskoczyc dzieci.
Z reszta ile Ted pomija w swoich opowiesciach (patrz. Barman, ktory pracowal w ich ulubionym barze, byl obecny podczas Halloween, a mimo to Ted wspomnial tylko raz o nim. W rzekomym odcinku zwiazanym z tymze barmanem)
Co do zoltej parasolki: Robin mogla sie ''urwac'' na chwile z nowego mieszkania Lily i Marshalla, pod byle pretekstem. Mogloby to zostac pokazane w jakiejs retrospekcji
''Poznaje'' to pojecie wzgledne. Mozna zinterpretowac to wszelakie sposoby. Moze Robin przejdzie jakas wielka przemiane (wlasciwie juz przeszla, patrzac na jej podejscie w stosunku do malzenstwa), a Ted ja pozna (ale z innej strony).
A w pierwszym odc. siodmego sezonu scenarzysci puscili do nas oczko ''Gdy po 40ce nadal bedziemy wolni, ozenimy sie'' (to nie jest dok. cytat)

ocenił(a) serial na 7
Mathias_13cool

Zbyt naciągane, na prawdę. Ale zgodzić się muszę, że faktycznie ciężko będzie przyzwyczaić widzów to żony Teda w tak krótkim czasie.

Mathias_13cool

Wątpię w jakąś cudowną przemianę Robin, czy zamianę imion. Na razie jest mowa, że będzie 8 sezonów, kto wie co jeszcze się wydarzy. Zgadzam się jednak z tym, że żona Teda już się pojawiła w serialu, bynajmniej powinna. A po za tym, co by robił ten autobusik (figurka) niby Robin w pokoju, gdzie mieszkała Cindy (ta brunetka, co się okazało, że jest homo). Czyżby się dowiemy, że jednak jeszcze studiowała i pracowała w telewizji jednocześnie?

ocenił(a) serial na 10
Natka91x

Zastanawiam sie czy scenarzysci maja juz wszystko poukladane w glowie.
Wydaje mi sie, ze sledza wszelkiego rodzaju dyskusje na forum, dotyczace koncowki (mianowicie: Z kim ozeni sie Barney, Ted i tak dalej)
Skoro na polskim forum ludzie snuja z kim kto bedzie - zakladam, ze rowniez na zagranicznych forach tak robia. I jakos nie chce mi sie wierzyc, ze zrobi az tak przewidywalna koncowke.

Barney z Robin/Nora (jak na tej klasy serial, wydawalaby mi sie za slaba koncowka)

Mam prosbe do osob, ktore maja dostep do odc. ''Last Cigarette Ever''.
Ted powiedzial, kiedy po raz ostatni zapalili papierosa (moze po tym mozna cos wywnioskowac)
Napiszcie, kiedy dokladnie rzucili palenie.

Mathias_13cool

Pamiętam tylko, że Lily rzuciła jak zaczęła się starać o dziecko, reszty nie pamiętam...
Cała fabuła serialu nie skupia się na żonie Teda (to jest cel), tylko na przeżyciach całej piątki....
Pewnie na samym końcu, w ostatnim odcinku serialu, będzie pokazana pani Mosby, i wtedy też pokażą wstecz, te chwilę, które były decydujące o tym, że tak się skończyło, a wtedy wszyscy powiemy: aaaa to ta.
Zobaczcie jak było w odcinku "Bad News" z odliczaniem, sama nie spostrzegłam, że coś takiego było.

Z resztą nie ważne kim będzie żona Teda, i tak HIMYM jest jednym z moich ulubionych seriali:)

ocenił(a) serial na 9
Natka91x

Szczerze mówiąc to nie chce, żeby ten serial się skończył.
Producenci planują tylko 8 sezonów :/

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Ostatni papieros Robin był w czerwcu 2013. Ostatni papieros Barney'a był w Marcu 2017. Lily zapaliła ostatniego papierosa w dniu kiedy zaczęła starać się o dziecko,. Marshal zapalił ostatniego papierosa w dniu, kiedy urodził mu się syn. Ostatni papieros Teda - 2 tygodnie od spotykania sie z "Waszą" matką

Mam nadzieję, że to pomoże, pozdrawiam fanów jednego z moich ulubionych seriali :)

himym_fan

pamięta ktoś w którym odcinku Ted znalazł żółty parasol?

kottunio

sezon 3 odc. 12

ocenił(a) serial na 10
himym_fan

OK, watek z papierosami w niczym mi nie pomogl, mylilem sie :=)
Nie chce zakladac kolejnego tematu i tym samym robic burdel, wiec napisze tutaj.
Odpowiadajcie i dopisujcie rzeczy, ktore nie zostaly jeszcze wyjasnione, a powinna/a moglyby byc.
1.Zdzirowata dynia (ktora pare lat temu pojawila sie na przyjeciu w domu Teda i Marshalla z okazji Halloween)
2.Z moich obliczen, Marshallowi zostal jeszcze jeden policzek
3.Mogliby wyjasnic o co dokladnie chodzilo z ''Incydent z ananasem''
4.Gdzie pracuje Barney
5.Dziewczyna z biura matrymonialnego (I Sezon), ktora byla ponoc idealna dla Teda ''Jak wyglada? Moze to ktos kogo znamy''

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Odpowiedź na punkt 5.
Sezon 1. Odcinek 7 "Matchmaker"
Ted korzysta z usług biura matrymonialnego "Love Solutions", za pomocą komputera i matematyki próbuje znaleźć idealną partnerkę w Nowojorskim oceanie singielek, co się okazuje, jest tylko 8 kobiet, które pasują do jego osoby. Jedną z nich jest Sarah O'bryan z najwyższym współczynnikiem pasującym do Niego (napisałem ze słuchu) Sarah jest lekarzem (dermatologiem lub chirurgiem), jest to atrakcyjna, czarująca kobieta o blond włosach, jedynym problemem jaki stoi na drodze Teda jest to, że Sarah jest zaręczona i bierze ślub w sobotę (akcja prawdopodobnie rozgrywa się na początku tygodnia).
Sarah pojawia się tylko raz i ma to miejsce, tylko w tym odcinku.

Nie wykluczajmy tego, że kobieta prowadząca to biuro matrymonialne nie odezwie się w kolejnych odcinkach.
Na końcu tego odcinka pada pytanie "Czy powinnam szukać dalej?" Ted odpowiada, że tak

"Skoro mysz i karaluch pokochały się, to ja też kogoś znajdę" Ted Mosby

ocenił(a) serial na 9
himym_fan

Była jeszcze jedna dziewczyna z 'Love Solutions'. Wtedy, gdy Lilly postanawia pojechać na przesłuchanie do tej szkoły czy na kurs malarski w San Francisco, Ted do niej przyjeżdża, zmienia jej koło, Lilly go zostawia, po Teda przyjeżdża Robin w czapce (zrobiła pasemka) i gdy wracają, rozmawiają o kobiecie, z którą ma się spotkać, że jest idealna dla Teda. Dojeżdżają do baru, i gdy Ted ma wejść do środka, waha się i nie wchodzi. Mówi reszcie, że nie chce kogoś idealnego, chce Robin.

ocenił(a) serial na 6
Mathias_13cool

4. Jestem głęboko przekonany, że praca Barneya nie zostanie nigdy odkryta, motyw ten jest mocno sugerowany pracą Chandlera z przyjaciół, gdzie przez prawie całość serialu nie zostaje odkryta (tj. tego czym dokładnie się zajmuje)

Co do teorii odnośnie żony Teda, to wydaje mi się, że będzie to zupełnie nowa postać, sugeruje się tym motywem ze współlokatorką, były tam też mocno podkreślone pasje tej dziewczyny, które pokrywały się z jego, więc raczej tego będzie się trzymać historia.

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

Wydaje mi się że żoną Teda może okazać się Victoria . Poznał ją na ślubie i teraz wróciła . Chciałabym żeby to była Robin ale wątpię .

ocenił(a) serial na 10
lizzie1983

Tez myslalem o tym, ze Victoria, moze nie bedzie jego zona, ale w jakis sposob pomoze Tedowi poznac ta jedyna.
7.Do kogo nalezala moneta z 1939 roku, ktora znalazl Ted

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

8.Czy Ted ''zaliczyl'' dwie dziewczyny (na raz)

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

Nie pamiętam czy wyjaśniło się już z tą kozą - jak się tam znalazła

ocenił(a) serial na 9
lizzie1983

Kozę uratowała Lilly, gdy z przedszkolem byli na wycieczce gdzieśtam. Wzięła ją do mieszkania, Ted pracował, ona jadła szmatki czy ręczniczki, Teda to wkurzało, więc jej tę szmatkę wyrywał, koza się wkurzyła i 'pobiła' Teda.

ocenił(a) serial na 9
lizzie1983

Ja właśnie chciałbym, żeby matką okazała się Victoria. Co nawet zgadzałaby się z tym, że poznał ją na ślubie ;). No, ale to chyba tylko taka zmyłka dla fanów. A szkoda ;).

Mathias_13cool

,,''Poznaje'' to pojecie wzgledne. Mozna zinterpretowac to wszelakie sposoby. Moze Robin przejdzie jakas wielka przemiane (wlasciwie juz przeszla, patrzac na jej podejscie w stosunku do malzenstwa), a Ted ja pozna (ale z innej strony)."

Ej, to genialne! :D Co prawda ze względu na wszystkie inne znaki chyba jednak niemożliwe, ale pomysł bardzo fajny, nie wpadłabym na coś takiego, super : )

,,4.Gdzie pracuje Barney"
No właśnie. Bardziej mnie to chwilami nurtuje niż żona Teda. To znaczy wiadomo, że w banku, ale jakie on ma właściwie stanowisko? Jak tego nie wyjąśnią, to nie daruję.

ocenił(a) serial na 10
parapluie89

1.SPOILER, ''zdzirowata dynie'' zagra Katie Holmes.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

4. Raczej wątpię, żeby wyjaśnili, bo właśnie o to chodzi, żeby pokazać jak wygląda praca w korporacji - Ci dobrzy pracują za mniejsze pieniądze, niż Ci, którzy zarządzają innymi. A tak wgl te "zarządzanie" to może stanowisko, kierownicze. Pamiętacie ten pokój zwolnień? Był Barney'a, a Bilson dopiero później dostał taki dla siebie, na innym piętrze. a Poza tym, raczej nic konkretnego nie robi, bo np. podczas godzin pracy prowadził taksówkę.

ocenił(a) serial na 1
Mathias_13cool

@Mathias_13cool absolutnie pokręcone i nieprawdopodobne teorie. Nie ma szans, żeby Ted był z Robin, pogódź się z tym :P. Znając życie, to matka w ogóle nie zostanie pokazana, bo wcześniej nastanie koniec świata.
Skoro Zdzirowata Dynia ma się pojawić w serialu, to oznacza, że Victoria nie zagości na długo. I dobrze, zbrzydło jej się :p.

ocenił(a) serial na 10
Arthaniel

Jak wrazenia po 3 odcinku? Czy moja teoria w dalszym ciagu jest ''POKRECONA'' badz ''NIEPRADWOPODOBNA''?



ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Tak.
Weź obejrzyj sobie jeszcze raz wszystkie sezony, pospisuj wszystko, co wiadomo o matce i spróbuj to przyporządkować do Twojej teorii.

ocenił(a) serial na 9
ottak

Na początku s07e01 Ted mowi
"For example, i never would met your mother if it weren't for a wedding. The last wedding I ever thought i'd be at" "Gdyby nie wesele, nie poznałbym waszej matki, mysłałem że to będzie moje ostatnie wesele."
Skoro ponoć ma poznac matke na weselu Barneya, czemu niby to ma być jego ostatnie ?

ocenił(a) serial na 10
daroo10

''Weź obejrzyj sobie jeszcze raz wszystkie sezony''
Nie musze, bo prawdopodobnie ogladalem ''je'' wiecej razy, niz Ty.

''...pospisuj wszystko, co wiadomo o matce i spróbuj to przyporządkować do Twojej teorii.''
Czy Ty w ogole czytales/as moje poprzednie wypowiedzi. Moze moja teoria jest troche mniej-prawdopodobna od pozostalych i kloci sie z niektorymi rzeczami, ktore mowi Ted, ale w dalszym ciagu jest realna, zwlaszcza po tym, co powiedziala Victoria.

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Naprawdę obejrzyj jeszcze raz. Niczego, co wiemy o matce nie da się przyporządkować do Robin.
A Victoria mówi o trójce Barney-Ted-Robin. Dlaczego akurat Teda przyporządkowałeś do Robin, a nie Barneya? To, co piszesz jest wyjątkowo durne i bez sensu, ale wydaje mi się, że równie bezsensowna jest rozmowa z Tobą, bo nic Cię nie przekona, że nie masz racji.
To naprawdę naiwne, że uważasz, iż wszystko, co wiemy do tej pory o żonie Teda można obalić (ważniejsze wypunktowane niżej przez zuckuss_2, cobyś nie musiał szukać) w jakikolwiek sposób.

Do tego dopiszę jeszcze (odcinek, w którym Robin spotyka się z facetem z dzieckiem, które maluje rysunek, na którym rzekomo jest Robin w okrągłych kolczykach): pod koniec narrator-Ted mówi, że Robin często występowała na rysunkach jego dzieci i pokazane one są. No więc, dlaczego dzieci Teda rysowałyby rysunki z Robin i podpisywałyby je 'my i CIOCIA Robin'?
http://images1.fanpop.com/images/photos/1400000/Aunt-Robin-Drawings-how-i-met-yo ur-mother-1494458-1280-720.jpg
http://images1.fanpop.com/images/photos/1400000/Aunt-Robin-Drawings-how-i-met-yo ur-mother-1494450-1280-720.jpg


To, że Robin nie jest matką jest bardziej oczywiste niż to, że Ted zrobi sobie nieślubne dzieci z Lilly. Zrozum.

ocenił(a) serial na 6
daroo10

daroo10, źle przetłumaczyłeś zdanie :P
'Nie poznałbym waszej matki, gdyby nie wesele. Ostatnie wesele, o którym bym myślał, że przyjdzie mi na nim być' - w sensie, że nigdy nie spodziewał się, że Barney weźmie ślub i będzie na jego weselu :) Tu jest odpowiedź na Twoje pytanie

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

Właśnie obejrzałam i faktycznie możesz mieć rację - jest nadzieja , że to będzie Robin .

parapluie89

Odnośnie stanowiska zajmowanego przez Barney'a w banku - jest on "członkiem komisji nadzoru finansowego".

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Robin NIE JEST żoną Teda, ponieważ:

- nie poznał jej na ślubie
- nie była studentką podczas wykładu, na który trafił Ted
- nie była współlokatorką Cindy
- nie gra na gitarze
- nie miała żółtej parasolki
- nie była w klubie podczas dnia Św. Patryka
- WYRAŹNIE jest powiedziane, że Robin to ciocia

I jeszcze pewnie wiele by się znalazło.

A tak w ogóle co to za bzdurny argument, że 'można to bez problemu obalić, bo scenarzysci nie raz robili nas w ch*ja'. Tak? Podaj przykład. To nie LOST kolego.

ocenił(a) serial na 1
zuckuss_2

podpisuję się pod tym postem, @zuckuss_2!
There's no freakin' way Robin's a mother!
Poza tym, ostatni odcinek wcale nie świadczy o tym, że Ted powróci myślami do Robin. Może chodzi bardziej o jego wewnętrzne rozumowanie - jeśli mi się nie uda, zawsze mam ją pod ręką. Kiedy Robin będzie z Barneyem, problem Teda przestanie istnieć.

ocenił(a) serial na 8
Arthaniel

Robin będzie żoną Barney'a tak mi się wydaje. Była mowa o tym w serialu, że gdy rozstali się to dlatego, że nie byli dojrzali do związku razem, ale Ted na sam koniec mówi, że przeknali się o tym później. Mniej więcej coś takiego. Po drugie Robin wybrała Teda na swojego świadka i w pierwszym odcinku 7 sezonu jest w pokoju z Barneyem i potem idzie do panny młodej. Może mylę się, ale wydaje mi się, że to ona będzie żoną Barneya, nie Nora. I na pewno nie zostanie żoną Teda.

ocenił(a) serial na 10
zuckuss_2

Chyba jaja sobie ze mnie robisz?
Skad niby wiesz, ze Robin nie gra na gitarze?
To, ze nie widziales jej nigdy z gitara w rekach, nie znaczy, ze nie potrafi na niej grac?
Czy Ted lub ktokolwiek inny powiedzial - ''ROBIN NIE POTRAFI GRAC NA GITARZE?''
A no wlasnie. Teraz rozumiesz?
To samo tyczy sie zoltej parasolki.
Jak juz wspomnialem wczesniej, w dniu sw. Patryka Robin mogla sie urwac z domu pod byle pretekstem
Miejsce zamieszkania Robin takze jest nieznane, wiec rownie dobrze mogla mieszkac z Cindy.
Probuje myslec nieszablonowo, dlatego w dalszym ciagu wierze, ze Robin moze zostac zona Teda.
Jednym z najwiekszych atutow tego serialu jest zaskoczenie, a to, ze Barney bedzie z Robin jest az tak zalosnie przewidywalne, ze trudno jest mi uwierzyc, aby scenarzysci naprawde tak zrobili.

ocenił(a) serial na 8
Mathias_13cool

Robin najpierw miała własne mieszkanie, a po powrocie z Tokio zamieszkała z Tedem ;)

Psia_Jucha

A więc . Na pewno nie poznaliśmy jeszcze żony Teda. Właśnie jest poszukiwana aktorka d oodegrania tej roli. I osobiście uważam, że Barney ustatkuje się z Robin. Nora to chwilowa podpucha ;-)

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Czy Ty w ogóle oglądasz ten serial? Wiemy gdzie mieszkała Robin, wiemy też, że potem mieszkała z Tedem. Natomiast w dniu Św. Patryka, Robin przebywała w tym samym czasie w "krzywym" mieszkaniu z Lily i Marshalem. Podobnie było w odcinku, w którym Ted był w mieszkaniu Cindy (a więc i swojej żony). Naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak można tak płytko myśleć skoro akurat wątek Teda i Robin jest podany jak na tacy. Sam fakt, że Ted mówi o niej "ciocia" wobec swoich dzieci już powinno wyczerpywać sprawę. Idąc dalej - załóżmy, że Robin była w klasie Teda. Chyba logiczne jest, że jeśli Robin byłaby w tej sali i widziała, że Ted robi z siebie idiotę to by mu o tym powiedziała (pomijając już fakt, że Robin miałaby być na wykładzie z ekonomii zaawansowanej skoro jest dziennikarką). Ale nie, przecież dla Ciebie to za mało. Wystarczy obejrzeć jeden z odcinków, w których występuje najwięcej nawiązań do matki, aby zrozumieć, że stwierdzenie, iż matką jest Robin nie trzyma się kupy (np. wspomniany odcinek z imprezą w dniu Św. Patryka albo odcinki gdzie pojawia się motyw parasolki). Pomyśl trochę. Nie po to jest ta cała historia, wskazówki, wzmianki, itd. naprowadzające na charakterystykę przyszłej żony Teda i okoliczności jej poznania, żeby potem można było to zignorować. Ted nie będzie z Robin i prawdopodobnie też nie będzie z Victorią, a szkoda, bo każdy kto ma oczy i serce zdaje sobie sprawę, że właśnie z nią powinien być.

zuckuss_2

Dodam jeszcze, że Robin nie mogła być na wykładzie prowadzonym przez Teda, gdyż w tym czasie była zamknięta w pokoju razem z Barney'em :D

ocenił(a) serial na 10
martins_92

Mam wrazenie, ze czytasz TYLKO pierwsze zdanie i zaczynasz pisac swoje wypociny.
Po raz trzeci: ''...w dniu sw. Patryka Robin mogla sie urwac z domu pod byle pretekstem''

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Kurde to tak jakby rozmawiać z małpą... Czy Ty tak naprawdę czy tylko udajesz? OK, kończąc tę bezsensowną wymianę argumentów (właściwie to ja wymieniam argumenty, Ty dalej piszesz bzdury niepoparte żadnym sensownym realnym ZDARZENIEM z serialu, a jedynie niewydarzonymi pomysłami, które w ŻADEN sposób nie pasują do tego co jest w serialu), powiem Ci tylko tyle, że w odcinku kiedy Ted poznaje Cindy, dorosły Ted gdy opowiada dzieciom historię z tego dnia, w pewnym momencie używa słów: "W TYM SAMYM CZASIE JA I CINDY...". Chodziło, że w tym samym czasie Robin i reszta spędzali czas robiąc coś innego. I ostatnia rzecz Sherlocku: pierwszy odcinek 6 sezonu. Cindy przychodzi do baru, gdzie siedzi Robin, Ted i Barney. Robin nie zna Cindy. Jeśli byłaby matką, to mieszkałaby z Cindy, bo byłaby jej współlokatorką, więc wiedziałaby kim ona jest. A pierwszy raz widzi ją dopiero w barze. Bajo.

ocenił(a) serial na 9
Mathias_13cool

Robin nie zostanie żona Teda...wątpię żeby Ted pozmieniał imiona swoich przyjaciół w opowieści bo dzieci wszystkich przecież znają...Ted opowiada jak poznał ich matkę a nie jakąś zaplątaną historię o przemianie duchowej:)...to by było bez sensu...na końcu opowieści powie im słuchajcie dzieci mam dla was niespodziankę...ciocia Robin to naprawdę wasza matka :) Bardziej prawdopodobne jest, że Robin będzie z Barneyem a nie Tedem...wiele rzeczy na to wskazuje...chociaż szczerze mówiąc nie sprawia mi to większej różnicy.

ocenił(a) serial na 8
Mathias_13cool

Widziałem już kilka głupich teorii na temat tego kto jest matką, ale ta jest zdecydowanie najgłupsza. Ludzie dają ci całą mase argumentów, dlaczego Robin nie może byc matką, a ty twierdzisz że w sumie to nie ma znaczenia co sie działo wcześniej w serialu bo Ted może okłamywac dzieci, albo pozmieniał imiona. Co za brednie. Idąc twoim tokiem rozumowania to może Ted jest w homoseksualnym związku z Barneyem i mają adoptowane dzieci lol. Ze wszystkich argumentów które padły najbardziej oczywisty jest rysunek na którym robin stoi z dziecmi teda i podpisany jest "my z CIOCIĄ Robin", ciocią nie mamą, a zakładam że dzieci Teda wiedzą kim jest ich matka.

ocenił(a) serial na 10
Coen_3

Dobrze. Mam kolejna teorie.
Robin nie jest matka tych dzieci, ale jest w zwiazku z Tedem (w roku 2030)

ocenił(a) serial na 10
Mathias_13cool

Podobno w tym badz nastepnym sezonie ma zostac wyjasnione, dlaczego Ted zaczal opowiadac ta historie.
Moze, dlatego, ze matka nie zyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones