PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Do końca 7. serii 7 odcinków pozostało. Ja myślę, że o ślubie Barneya bd dopiero coś w ostatnim odcinku serii i znowu nic się nie dowiemy więcej oprócz tego kto jest panną młodą. I tyle. Na początku 8. serii znowu będzie nawiązanie do tego ślubu i myślę, że seria 8 i serial skończą się ślubem Barneya, gdzie Ted pozna swoją lubą. A ślub myślę, że nie będzie z Robin, tylko np. z Quinn, ale i tak zakończy się i ślubem Barneya i Robin (słynne słowa Lily - "Na pewno chcesz ubrac ten krawat").

ocenił(a) serial na 10
steepien

Myślę że ta Quinn była nie istotną postacią, takim żartem jednego odcinka. No ale miło by było jak by na końcu serii ujawnili panną młodą Barneya :)

użytkownik usunięty
szkoda

Ta, jasne, dlatego Quinn ma podpisany kontrakt na dodatkowe 5 odcinków i już w następnym odcinku będzie znowu...

Na wiki angielskiej jest nawet krótki opis następnego odcinka, z którego wynika, że jednak coś między Quinn a Barney'em będzie.

parapluie89

Czytałam opis odcinka 7.19 Barney i Quinn zamieszkają razem, a reszta grupy będzie próbowała ich rozdzielić. Premiera odcinka 19 marca.

ocenił(a) serial na 10

A to zwracam honor nie zagłębiałam się aż tak bardzo ;)

ocenił(a) serial na 9
steepien

Orientujecie sie ile jeszcze sezonow maja w planach?

ocenił(a) serial na 9
rue_cambon

oby nie tak dużo, bo ludziom się znudzi czekanie na Matkę ;-)

ocenił(a) serial na 9
kasiek86

nikt tak na prawdę na nią nie czeka ;D

ocenił(a) serial na 9
kasiek86

Poznanie matki jest praktycznie równoznaczne z końcem serialu, więc ja mogę się poświęcić i poczekać jeszcze trochę ;)

rue_cambon

pod koniec 8. serii mamy poznać matkę, planowanych jest 8. sezonów, aczkolwiek sa ciche plany twórców serialu by nakręcić 9. sezon, ael to zależy od władz stacji i od aktorów (więc nie jest nic przesądzone) i 9. sezon mógłby opowiadać, "Dzieci a przy okazji czy wspominałem wam..." i takie tam różne historie, lub co robiła matka Teda (mniej prawdopodobne) - to są póki co plany twórców, tzn wyrazili że oni jak coś serial moga kontynuować, ale to nie oznacza że będzie 9. sezon, póki co kontrakty z aktorami są podpisane na 8. sezonów.

ocenił(a) serial na 10
steepien

właśnie, dlatego mamy pewność, że historię zamkną w ośmiu sezonach.

użytkownik usunięty
steepien

Gdzie Ty takie bzdury wyczytałeś?


Na tą chwilę jest pewne 8 sezonów, bo na tyle mają kontrakt z Jasonem Segelem i tyle wykupiło CBS. Wszystkie inne informacje, to zwyczajne plotki/spekulacje.

ocenił(a) serial na 10
steepien

a czy nie było powiedziane, że ślub Barneya będzie w 7 sezonie?

hubert_wentland

nie przypomianm sobie i myślę też że za kilka odcinków nie upchną znowu ślubu. Po prostu wg mnie nie wyrobią się z fabułą.

ocenił(a) serial na 9
steepien

pomyślcie. Skoro Ted opowiada swoim dzieciom historię w 2030 roku, a dzieciaki mają minimum 15 lat, to odejmijcie. w 2015 musiałyby się urodzić NAJPÓŹNIEJ. Czyli w 2014 ślub. Więc - niedługo ją pozna. Trochę poplątane, ale dziwnie logiczne. Według mnie

ocenił(a) serial na 9
caramel_13

Sherlock Holmes

steepien

ja się coraz bardziej obawiam tego, że jednak to nie będzie Robin,kurcze ;/ następny odcinek zatytułowali karma, zatem domyslam się, że Barney odkryje, w jaki sposób Quinn zarabia na życie... Podejrzewam, że dla niego będzie to spełnieniem najdzikszych fantazji erotycznych i szybko rozpoczną romans, a potem będzie ślub... jedyna nadzieja w tym, że oprzytomnieje i wymieni krawat-quinn na krawat-robin :(

ocenił(a) serial na 10
steepien

Jeszcze muszą "opowiedzieć" historie Robin tzn.: w jednym odcinku Ted mówił że ciocia Robin miała pełno przygód np: jakąś z bykami. Więc mi się wydaje że bedą jeszcze max 2 sezony :). A co do tej Quinn czy Ted opowiadał by swoim dzieciom jak ich mama się przespała z Barneyem ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones