PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

!!!!!

Tak. Rozwikłałem zagadkę. Mój doskonały i niezawodny mózg, tym razem również pokazał
klasę. Oto, ja, hultek, prezentuję Wam, użytkownikom forum filmwebu, rozwiązanie zagadki
owego sezonu: Kto będzie żoną Barneya.
http://forum.howimetyourmother.com.pl/Thread-ZNAMY-PANN%C4%98-
M%C5%81OD%C4%84-BARNEYA--1344?pid=15992#pid15992

:)

użytkownik usunięty

Link nie działa. Trzeba skopiować.
http://forum.howimetyourmother.com.pl/Thread-ZNAMY-PANNĘ-MŁODĄ-BARNEYA--1344?pid =15951#pid15951

ocenił(a) serial na 6

Twój mózg wykazuje dużą wadę. mianowicie nie nadaje się do myślenia.

użytkownik usunięty
narinho

No, widać, jaki poziom prezentują użytkownicy filmwebu, skoro nie potrafią wyczuć żartu. : - )

ocenił(a) serial na 6

Żart jest wtedy, gdy oprócz osoby go opowiadającej śmieje się ktoś jeszcze.

użytkownik usunięty
narinho

Ależ się śmieje i to całkiem wiele osób, tylko ty nie wyczułeś ironii. : - )

ocenił(a) serial na 8

Obawiam się ze nie wpadłeś na to pierwszy. Był taki motyw w którymś odcinku Family Guy'a

zona barneya bedzie robin w odcinku w ktorym robin dowiedziala sie ze nie moze miec dzieci opowiada swoim dzieciom (sic!) jak to znajomi chcieli by ja pocieszac gdyby dowiedzieli sie o wszystkim. W momencie gdy wspomina barneya mowi "natomiast wasz ojciec chcialby mnie pocieszyc opowiadajac kawaly bez ladu i skladu"(nie bylo by tak doslownie aczkolwiek sens zachowany ) mystery solved :)

Rufus0407

mysle ze barney bedzie z robin tak ostatecznie, ale nie sądze, by wskazowka do tego bylo wymienione przez ciebie zdanie, bo w tym odcinku robin wyobrazal sobie ze ma dzieci, a ich ojcem mial byc Barney (niedoszla ciaza robin) wiec mysle ze pewnie juz by zostala z barneyem jakby okazalo sie ze maja razem dziecko, ale w takiej sytuacji niekoniecznie. Dla mnie wskazowka ze beda razem sa slowa Teda jak w 5. sezonie barney o robin zrywali ze soba "Po prostu musieli dac sprawom potoczyc sei swoim biegiem". sorry za literowki i bledy gramatyczne

ocenił(a) serial na 7
steepien

robin wyobrażała sobie dzieci jej i barney'a to raz. a dwa, może w tym samym odcinku, może w innym coś mi się imaginuje, że ted opowiada swoim dzieciom jak to ciotka robin podróżowała m.in. do argentyny i prawdopodobnie hiszpanii gdzie była matadorem, co można interpretować tak, że jednak była/jest singielką (może to być nadinterpretacja i stereotyp, że nie da się robić kariery i rozbijać się po świecie mając męża, ale nie byłabym taką optymistką w kwestiach romantycznego happy endu głównych bohaterów...

panedmund

wątpię by Robin i Barney brali ślub, raczej wolny związek ;p

ocenił(a) serial na 8

13 dni temu czyli nie wczoraj znaczy się nie 1 kwietnia :P , czyli możemy przyjąć że ma być to serio . Barney gada z Ted'em przed własnym ślubem o krawatach i później Ted idzie do panny młodej więc ściema . Jako żart na wczoraj może by uszło ale tak to nie bardzo Ci to wyszło .

ocenił(a) serial na 9
zigrin

Robon bedzie z gościem od brzydkiej koszuli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones