PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 637
ocen
7,5 10 1 32637
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Niestety są odcinki, które po mnie totalnie spływają..

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

Narazie obejrzałem pierwszy sezon też daje 7,postac Schmidta najbardziej przypadła mi do gustu inne postacie troche mniej ale też nie są złe

ocenił(a) serial na 8
M_Nita

II sezon bardziej mi się podobał. Akcenty komediowe równiej się rozkładają.

siLk_2

Gdyby nie irytujący ,delikatnie mówiąc ,schmit to dało by sie oglądać

ocenił(a) serial na 7
kacper_1

Po drugim sezonie wciąz 7 niestety czasami zdazają sie słabsze odcinki, Schmit jak zwykle genialny ale reszta ekipy tez bardziej mi przypadła do gustu

M_Nita

Schmit jak dla mnie jest irytujący i po stokroć zniewieściały ,

ocenił(a) serial na 8
kacper_1

mam podobnie:) za to uwielbiam nicka no i oczywiście śpiewającą Jess:) A na Smitha nie mogę czasami patrzeć, choć niewątpliwie jest postacią, która nadaje barw serialowi:) mam nadzieję, że w 3 sezonie Winston nabierze charakteru bo jak na razie jest trochę nijaki na tle reszty.

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

ja od pierwszego odcinka uwielbiam chłopaków ( wszystkich czterech jeśli liczyć genialnego Coacha ) :D do Jess musiałam przywyknąć :) ale teraz uwielbiam ten serial taki jaki jest, nic bym nie zmieniła. Uwielbiam takie poczucie humory. Schmidt ma być taki specyficzny, czasem irytujący, chociaż dla mnie jest ale w bardzo zabawny sposób :)

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

Dla mnie to właśnie Schmidt ratuje serial. Gdyby nie on, pewnie już dawno dałabym sobie spokój z dalszym oglądaniem. Wątki z nim są dla mnie najśmieszniejsze, więc liczę że w nowym sezonie będzie go naprawdę dużo! ;) Wątkami z Winstonem też nie pogardzę ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones