Już nie żyjesz
powrót do forum 2 sezonu

Taaa....Kolejny lgbtflix. Gdzie wspólnik głównej bohaterki jest obowiązkowo gejem. Ksiądz jest gejem. Mąż sąsiadki okazuje się a jakże ...gejem. No i druga główna bohaterka poznaje, no kogóż by jak nie lesbijkę i sama okazuje się biseksualna. Do tego trochę antychrześcijańskiego sosu i mamy standardowy zestaw. I nawet faktycznie ciekawy scenariusz z pomysłem musi zostać zalany propagandą lgbt i feminizmem. Swoją drogą widok feministki z kolczykiem w uchu jako rabina odczytującego Torę na pogrzebie też ciekawy....

ocenił(a) serial na 10
malesz68

100% racji, popłacz sobie jeszcze, zanim pójdziesz do kościoła bełkotać coś tam o chrześcijańskiej miłości do bliźnich.

ocenił(a) serial na 1
Chomone

Jestem agnostykiem więc nie jęcz mi tu o chodzeniu do kościoła.

Chomone

Nikt inteligentny nie chodzi słuchać pedofilów w czarnych sutsnnach

malesz68

Zauważyłeś w serialu wątki i piszesz z tego nowy scenariusz. Dla mnie takie otoczenie jest normalne, nawet nie zwróciłam na to większej uwagi. Zastanawiałeś się dlaczego tak Cię to kole w oczy?

malesz68

samce alfa boją sie silnych kobiet i mniejszości? stare, znałam

Tosia_games

czemu niby samce? ja samica, a też rzygam już na to wciskanie dla propagandy.

malesz68

Ja przewijam wszelkie osoby, które mają takie bezsensowne wątki. Polecam robić to samo. To że okaże się biseksem już bylo można wyniuchać jak tylko tamta się pojawiła, więc nie obejrzałam już nawet minuty ich wspólnych scen xD Tylko na przebitkach migały

malesz68

Teraz już wiem dlaczego pozytywne komentarze zostawiły tylko kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones