PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

a sie okazało że to syf. LOSTa prawie w ogóle nie reklamowali - bo LOSTa nie trzeba reklamować ;), reklamować trzeba daremne seriale, żeby miały choć małą widownie. niech to będzie najlepszym dowodem na to że serial jest daremny

Stefanek

pozyjemy zobaczymy ale zgaduje ze tyle trupów bedzie co kamieni:) a ciałko policjantki no palce lizac:)

ocenił(a) serial na 1
hasz

Nie ma tego serialu porownywac do LOST bo wiadomo ze LOST jest lepsze

ocenił(a) serial na 2
Stefanek

Zgadzam się film jest strasznie nudny. Nie ma co porównywac tego do Lost.

ocenił(a) serial na 10
Stefanek

Co wy gadacie Lost był takze nudnawy a zakonczenie to szczyt zobaczyli ze ludzie ogladaj to niedokonczyli zeby zrobic lost 2 i jeszcze wiecej kapusty natrzepac ,a pozatym reklamowali go tak samo jak LOST ze wszyscy go ogladali i jaki to on cacy i piekny ,mnie to wkurza zarowno reklama lost jak i kamieni smierci .W ogole widze ze to tak strategia zeby przyciaganc frajerow . Potop ostanio w tym samy stylu reklamowali mimo ze puszczali go juz z XXX razy

medivaltw

co ty pieprzysz lolku. lost drugi sezon leci teraz w USA. to że nasze kochane tvp go nie nadaje to nie znaczy że go nie ma

ocenił(a) serial na 10
Stefanek

chyba mnie nie zrozumiałes ,widownie to on widocznie miał w stanach i jak to zobaczyli to skonczyli pierwszą czesc urywajac fabułe i pozostawiajac ja bez zakonczenia zeby zrobic druga i natrzepac kasiory .Bo ja nie kupie nigdy ksiązki/ gry itp ktory urywa fabułe w połowie zeby ,sprzedac drugą częśc .

medivaltw

tak samo mógłbyś powiedzieć o wszystkich innych serialach :/. chcesz powiedzieć, że każdy serial powinien lecieć tylko rok, i koniec ? :/

debil

ocenił(a) serial na 8
Stefanek

Tak jasne Tylko LOST! Amerykański to musi być super, najlepszy na świecie tak jak i wszystko inne. Nie wiem czym sie tak podniecaliście. Film jak film. Poza tym jak się skończył to go nie ma i cześć i nie ma co obrzucać błotem innej produkcji.
Faktem realizatorzy Kamieni wczoraj lekko przesadzili z tym latającym widmem ale w sumie fajnie sie oglada i trup ściele się gęsto.
A na koniec dodam, że nie to ładne co ladne tylko co sie komu podoba. Mnie się Zagubieni niespecjalnie podobali a jednak nie wypisuje na ich temat paszkwili.

Jago_5

Rozumiem,że Podobał wam się serial ,,Lost",ale to co wy wyprawiacie to jakaś Histeria.Nic nie może go zastapić,juz musi być kolejny sezon,Ludzie opanujcię się,fakt ,że ,Kamienie śmierci" to niezbyt udany serial nie zmienia faktu,że natychmiast na wizję muszą wrócic Zagubieni.Trochę rozsądku.Pozdrawiam.

Stefanek

Nie widziałem Losta, "Kamienie" porównując z innymi serialami obecnymi w naszej telewizji nie są takie złe. Nie jest to rewelacyjny, ale chociażby miejsce akcji.... Widoki piękne, mały, klaustrofobiczny teren z punktem odniesienia - dolmeny: całkiem pomysłowe. Intryga niebanalna. Bohaterowie może nie najciekawsi ale przynajmnie wizualnie Marie nie brakuje nic, a nawet ma pewne walory:) więc niech sobie filmik leci, komu się nie podoba, niech go nie ogląda

Stefanek

Hehe Kto tu jest lolkiem. Drugi sezon juz leci na AXN który na pewno w wiekszości kablówek w Polsce . TVP odkupi pewnie drugi sezon tak jak pierwszy tylko jak to nasza ukochana tv nie prędko. Mam nadzieje ze nadzieje ze wpierw pokaze ciąg dalszy ALIAS. Bez sensu by było dublowac ten sam serial. "Kamienie" sa oki. Wiecej wyrozumialaosci.

Stefanek

Yyy... Reklamowali ten serial i to bardzo. Nawet skusiłem się sprawdzić, co to. Nie spodobało mi się i nie oglądałem. Aby reklamować, trzeba jednak wiedzieć, że nie przyniesie to strat. Wątpię, aby na daremne seriale tak tracono pieniądze wiedząc, że ryzyko małej widowni jest.

ocenił(a) serial na 10
The_Perfect_Drug

mi to nawet pasuje ten serial (nie jest lepszy od Zagubinych rzecz jest jasna jak słoneczko) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones