PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb
ocenił(a) serial na 8
phil_anselmo

Dali - to o czym mówisz to mecz z Brazylią - finał był ze szwabami[grali na ziolono] - i japończycy wygrali, strzelając bramkę w ostatniej minucie chyba, pamiętam, że Cubasa jakiś taki poobijany mocno był:P...odcinek z tego co pamiętam jakoś w święta szedł. Cały serial sie kończy jak cubasa wylatuje do Brazyli ;)) Kurde tyle lat a nie zapomniałem! Żeby umysł ciągle pozostawał taki chłonny jak wtedy :(

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Charles_Dexter_Ward

o tak... ja jednego odcinka tylko nie widziałam... JEDNEGO.. bo pamiętam, że wróciłam do domu jak byłam w podstawówce...i miałam dyktando...i zaczęłam sie krzywic ze trudne wyrazy były... i mowilam mamie ze nie wiem co znaczy słowo "błahostka" i jak się pisze... i mama wytłumaczyła mi to tak...ze zabroniła oglądac mi Tsubase...i powiedziała ze choc mi teraz swiat sie zawalił...to dla niej to jest błahostka :) Boże nienawidziłam jej za to przez miesiąc chyba:) ale do teraz wiem jak sie pisze błahostka :P

Jakie to czasy były... kochałam tą bajke:) Ja chce jeszcze raz;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones