PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427329}

Coffee Prince

Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom
7,9 1 952
oceny
7,9 10 1 1952
Keo pi Peu rin seu 1 ho jeom
powrót do forum serialu Keo-pi Peu-rin-seu 1-ho-jeom

Zabrałam sie za tą dramę, ponieważ mialam ją na liście poleconych. Nie wiem czy może dlatego, że po obejrzeniu juz tylu
sriali gust mi sie wypatrzył, ale suwak czasu chodził od 12 odcinka do końca! Nuda. nuda..Dużo placzu a mnie nawet jedna
łezka nie poleciała, sporo gagów, a nie tarzałam się po dywanie...powinni zrobić 11 odcinków max. i byłoby super! 1 pkt dla
Eun-hye Yun za chłopczycę i jej wiarygodniść, w porównaniu z Park z YB mistrzostwo, 1 pkt. za seksownego Gong Yoo
(cos ma w sobie cholibka, że chce się oglądać), 1 pkt. za pieknie ukazany, realny jak na koreańską produkcje
związke.Choi-a i Yoo Joo, 1 pkt. za "Japończyka" :), 1 pkt. za Depeche Mode (gęba mi się uśmiechnęła), 1 pkt. za rzucanie
na łóżko, 1 pkt. za podjęcie problemu homoseksualności. Wyszło 7/10

ocenił(a) serial na 7
Mizuki86

Właśnie skończyłam oglądać "ostatnią filiżankę" i mam podobne odczucia. Do ok. 11 odcinka drama bardzo mnie wciągnęła, ale każdy kolejny odcinek okazywał się być coraz większym rozczarowaniem. Miałam nadzieję, że jakoś rozwiną wątek z ojcem, albo chorobą babci, no ale cóż, zawiodłam się. Mały było "dramy" w tej dramie, albo może i ja obejrzałam już ich zbyt wiele i moje wymaganie po prostu wzrosły. Osobiście bardzo nie lubię, gdy główna bohaterka zachowuje się jakby brakowało jej piątek klepki, i w niektórych scenach, a zwłaszcza w końcówce 16 odcinka miałam wrażenie jakbym znów oglądała BOF i Geum JanDi...ehh. Jestem w stanie zrozumieć, że koreańczycy mogą uważać takie zachowanie za urocze, ale widocznie ja mam niski próg akceptacji tego typu aegyo;p Mimo wszystko cieszę się, że obejrzałam tę dramę bo często czytałam o niej na różnych kpopowych forach i nareszcie zaspokoiłam swoją ciekawość, Nie była zła, ale też nie powaliła mnie na kolana, pewnie już do niej nie wrócę, jak dla mnie też 7/10. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones