PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 472
oceny
2,8 10 1 35472
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

elmoo_filmweb

Bardzo fajna czołówka:)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Noo Elmoo brawo;) Podoba mi sie ;) Pozdrowienia z Jordanii Filmwebowcy Moi ;)

elmoo_filmweb

Brawo ;)
W tej czołówce ruszamy się, a nie tylko same zdjęcia. Wow ;)
Ja jestem pierwsza :D
Wiatriwoda w jakiej scenie pod murem :D
Świetna muzyka.

Vanessa100

Haha sam jestem w szoku Vanesso , być może będzie wiele takich scen w tym sezonie. :)

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Będzie, będzie. :)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Dzięki wszystkim! Przyznaję, że musiałem się napracować, żeby znaleźć filmiki z wszystkimi aktorami i zgrać je ze sobą. Myślę, że efekt jest zadowalający. :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Bardzo sprawnie zmontowane, dobra czołówka !

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 41 – nowy sezon
Prolog: Przez 2 miesiące dużo się zmieniło. Awdar i Elfijka postanowili na stałe osiedlić się nieopodal Monako. Firmą zajmuje się Vanessa, a Awdar jedynie sprawami prawnymi i formalnościowymi. Wiatriwoda „Wiatr” nadal współpracuje z firmą „Filmweb”. Oprócz reklamowania bielizny został dyrektorem artystycznym. Dzięki temu Sisi dołączyła do firmy na miejsce Evy, która zrezygnowała z pracy i wyjechała do rodziny. Elmoo rozpacza po tym jak Makagigi uciekła kilka dni przed ślubem, zostawiając list pożegnalny. Wakacje spędził w barze pijąc wspólnie z Bogdanem, który również cierpi z powodu zaginięcia ukochanej. Lilula wspólnie z matką prowadzą cukiernię „Cookies”.
Vanessa odbiera maila od Awdara z najnowszymi statystykami. Okazuje się, że najbardziej opłacalna jest reklama męskiej bielizny z Wiatrem. Do gabinetu wchodzi Lach i wita Vanessę namiętnym pocałunkiem. Bogdan pije samotnie drinki w barze. Dosiada się do niego pewna blondynka z i pyta się „Kobieta?”. Bogdan patrzy się na nią, jednak nic nie odpowiada. Kobieta widząc, że mężczyzna nie jest skory do rozmowy, sama zaczyna opowiadać mu o swoim życiu. Tymczasem Elmoo wychodzi z baru kompletnie pijany. Nie będąc w stanie normalnie chodzić, czołga się do domu. Upitego mężczyznę zauważają miejscowi rabusie. Korzystają z okazji i zabierają mężczyźnie całą gotówkę. Tajemnicza blondynka nadal zaciekle opowiada Bogdanowi historie ze swojego życia min. o mężu, który okazał się gejem. W końcu Bogdan odwraca się i wykrzykuje „Przestań w końcu pie*dolić!”. Na te słowa kobieta mówi mu, że ma piękny głos. Vanessa zwołuje pracowników na zebranie. Oprócz niej obecni są Lach, Wiatriwoda i Sisi. Brakuje jednak Elma. On tymczasem w końcu doczołgał się do domu, po czym dzwoni do Makagigi. Niestety, pomylił numery i zamiast do niej, zadzwonił do Vanessy. Mówi jej, że to wszystko przez nią i że jest suką. Vanessa słysząc te słowa robi wielkie oczy, a szczęka opada jej do kolan. Bogdan wychodzi z baru i czeka na taksówkę. Podjeżdża pod niego jednak blondynka czarnym dżipem i proponuje podwiezienie. Bogdan nie odmawia i wsiada do auta. Kobieta przedstawia się jako Waria, po zarzuca grzywką i rusza z piskiem opon.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Zaledwie prolog , a już ile niespodziewanych zwrotów akcji, rękoczynów, dobra robota Elmoo! Oby tak dalej ! :))))

Sisi_188

i pojawienie sie tajemniczej Wariii :)))

ocenił(a) serial na 10
wujciowariatuncio

Tajemnicze persony też są fajne ! :)))

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Chyba będzie się z czego pośmiać :D

elmoo_filmweb

Zapowiada się ciekawie:)

elmoo_filmweb

Nieźle się zapowiada ;)

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Ciekawe bardzo ciekawe XD

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Kiedy planujesz premierę? :D
Nie ma Sadyby to niech Filmwebowcy będą :D

ocenił(a) serial na 6
lach

W piątki o 21. Dla jasności prolog kończy się na piątej linijce, od Vanessy czytającej maila był już normalny odcinek. ;)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 42
Z rana ktoś puka do drzwi Elma. Mężczyzna wstaje i otwiera. Okazuje się, że to Vanessa. Kobieta policzkuje mężczyznę i wykrzykuje, że to za słowa, które do niej powiedział. Bogdan budzi się w nieznanym mu, wielkim domu. Przed nim stoi Waria. Kobieta tłumaczy, że Bogdan zapomniał adresu, więc przygarnęła go pod swój dach. Lilula z uśmiechem na twarzy obsługuje klientów cukierni. Podchodzi do jednego z klientów i pyta się o zamówienie. Mężczyzna odpowiada „Ciebie, kotku…”. Lilula ponawia pytanie o zamówienie. Vanessa wchodzi do domu Elma szybkim krokiem i każe wziąć mu się w garść. Grozi, że jeśli nie zjawi się w końcu w pracy, zostanie wylany. Elmoo prosi Vanessę o zrozumienie jego bólu. Vanessa każe Elmowi do niej podejść, po czym szczypie go w ucho. Bogdan rozmawia z Warią o swoim życiu. Tłumaczy, że jest w wielkim bólu po stracie ukochanej. Waria mówi mu, żeby o tym nie myślał, po czym robi mu masaż. Lilula w końcu przyjmuje zamówienie od nieznajomego i idzie na zaplecze. Gdy odwraca się, widzi nieznajomego, który ściąga koszulę i pokazuje Liluli kaloryfer. Dziewczyna z wrażenia szczypie się w rękę. Bogdan i Waria rozmawiają o swoich seksualnych przeżyciach. Waria chwali się, że jest doświadczona jeśli chodzi o seks. Po chwili Bogdan dowiaduje się o tym na własnej skórze. Lilula każe tajemniczemu mężczyźnie ubrać się. On przedstawia się jako Fabio, całuje ją w rękę i łapie za biodra. Nagle wchodzi Melissa i widzi ich w jednoznacznej sytuacji.

elmoo_filmweb

Sorki komentarza nie będzie bo nie ma mnie w odcinku:)

elmoo_filmweb

widze ze Waria to kobieta z doswiadczeniem:)

elmoo_filmweb

ale Warii nie ma w czolowce?? bo nowa???

ocenił(a) serial na 6
wujciowariatuncio

Tak, o ile postać utrzyma się jak i Ty będziesz się udzielać, zaawansujesz do czołówki. :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 43
Melissa daje lekcję córce i poucza ją, że nie powinna sypiać z klientami. Lilula tłumaczy matce, że tamten facet rozebrał się przed nią. Melissa twierdzi, że Lilula nosi zbyt kuszące stroje. Elmoo pędzi na zebranie Filmwebowców. Okazuje się, że pomylił godziny i zebranie będzie dopiero za godzinę. Przed zebraniem Wiatr i Sisi uprawiają poranny seks. Po wszystkim Sisi idzie się podmyć. Lilula pouczona przez matkę przychodzi do pracy w kożuchu i kaloszach. Gdy Melissa widzi córkę, dostaje ataku śmiechu. Odbywa się zebranie Filmwebowców, na którym obecni są Vanessa, Lach, Elmoo, Wiatr i Sisi. Vanessa oświadcza wszystkim, że w związku z dobrze sprzedającą się reklamą męskiej bielizny będą ją dalej promować. W tym celu jadą w podróż do Miami. Lecieć tam będą Vanessa, Wiatriwoda i Sisi. Lilula nie może już wytrzymać i rozbiera się. Nagle wchodzi Fabio i kładzie dłoń na piersiach Liluli. Dziewczyna zaczyna krzyczeć. Wybiega Melissa i przegania Fabia szmatą od podłogi. Do Sisi niespodziewanie przychodzi Camilla. Dochodzi do konfrontacji, w której Camilla oskarża dziewczynę, że okłamuje Wiatriwodę i dziecko nie jest jego. Sisi odpowiada Camilli, żeby nie wtykała nosa w nie swoje sprawy. Melissa mówi Liluli, że powinna iść na policję i zgłosić molestowanie. Lilula postanawia jednak zaryzykować. Camilla dowiaduje się o locie Filmwebowców do Miami. Stwierdza, że to świetna okazja, aby pozbyć się rywalki…

elmoo_filmweb

Poranny seks OK , ale Sisi idzie się podmyć ? Padłem ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Hahah ja tez :D

Sisi_188

Lepiej nie pytać co tam się działo , skoro podmywać musiałaś się:)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

haha :D Niech to zostanie nasza tajemicą :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Haha jaka ze mnie higienistka :D Wiatr jest spoko, to nie widzę potrzeby się podmywać :D tak w ogole , ja jeszcze w ciąży jestem ? :D

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

No w ciąży można uprawiać seks, tylko ostrożnie, nie szaleć w tym łóżku. :) Tak, jeszcze jesteś w ciąży. :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

haha :D Odcinek bardzo ciekawy i jeszcze bardziej wesoly :D Chyba cos sie działo, jak po wszystkim poszłam się podmyć :D

elmoo_filmweb

Coś Ty wymyślił z tym podmywaniem się? :D
Aż się roześmiałam, gdy to wczoraj przeczytałam :D
Mam rozumieć, że propagujesz higienę jak Rysiek Lubicz? ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Moja głowa wymyśli wiele przeróżnych rzeczy. :D Propaguję higienę, ale w nieprzesadnych ilościach. :)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Widzę, że póki co podzielam los Sadyby i występuję tylko w epizodach.

ocenił(a) serial na 6
lach

Oj nie gniewaj się! Zapewniam, że już niedługo będziesz miał mega gorący wątek! :)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

I oczywiście z podmywaniem :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Kurde fajny mam wątek ;d elmoo mam propozycje co do mojej postaci. Wyślij moją postać na szkółkę policyjną do Szczytnadostanę psa policyjnego i jak Orlicz będę rozwiązywał zagadki kryminalne + ta nowa postać, + współpraca z mafią narkotykową może być ciekawie hehe xd

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Nie wiem kto to Orlicz, ale mogę dać Ci jakiś wątek kryminalny z mafią. :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

spoko XD

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

A właściwie do jakiego gatunku zaliczamy Filmwebowców? Bo robi się erotyk. Choć z funkcją edukacyjną (higiena) :) Ciekawe połączenie ;) Moja postać jak widzę jest komediowa. To dobrze!
A kiedy dostanę wreszcie udziały w Filmwebowcach :D ?

ocenił(a) serial na 6
LiLuLa

Opera mydlana! Haha edukacja seksualna... wyobraziłem sobie teraz jak np. Wiatr trzyma prezerwatywę i mówi do kamery "W ten sposób zakładamy prezerwatywę. Teraz możemy bezpiecznie przejść do praktyki." :D
Vanessa tak szybko nie da Ci udziałów, a konflikt między Wami wcale nie gaśnie. :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 44
Dzień lotu do Miami. Vanessa drepcze do samolotu z pustą torebką, a Lach idzie za nią z 10 walizkami swojej dziewczyny. Vanessa narzeka na niego, że wlecze się jak żółw. Lach cały się spocił z wysiłku. Sisi przed odlotem konsultuje się z ginekologiem. Lekarz stwierdza, że z ciążą wszystko w porządku i dziewczyna może szykować się do lotu. Zadowolona idzie w stronę domu. Za nią wyłania się Camilla z krzaków. Andre odwiedza przyjaciela, Bogdana. Tam zastaje półnagą Warię. Andre zaniemawia z wrażenia. Bogdan wyznaje mu, że zaangażował się w gorący romans. Sisi i Wiatriwoda są gotowi do lotu. Przedtem jednak Sisi wyznaje Wiatrowi, że bardzo go kocha i chce stworzyć z nim prawdziwą rodzinę. Lilula przez cały dzień obsługuje klientów, jednak nie zauważa Fabia. Dziewczyna oddycha z ulgą. Wszyscy są już na lotnisku. Vanessa żegna się z Lachem długim pocałunkiem. Sisi i Wiatr wsiadają do samolotu, za nimi podąża Camilla w peruce i okularach. Bogdan i Waria piją razem wino. Waria wyznaje mu, że marzy jej się otwarty związek, tylko seks bez zobowiązań. Bogdan zgadza się na taki układ. Lach wracając z lotniska, słyszy krzyk. Okazuje się, że to Lilula broni się przed Fabiem, który ją usiłuje zgwałcić. Lach wkracza do akcji i zadaje kilka ciosów Fabiowi. Kończy się to dla Fabia złamaniem ręki i wybiciem kilku zębów.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Haha :D Spadłam z krzesła:) Lach to niezwykle silny facet z mocną dłonią- 10 waliz i jeszcze obił Fabia :D Uuu Camilla mnie śledzi, ciekawe jak to się skończy? Pewnie ucieczką w białym prześcieradle przez oczko wodne :D Bardzo ciekawy odcinek, brawo ! :)

elmoo_filmweb

Camilla w peruce i okular - to jest to co lubię :) Liczę na mocne zwroty akcji , choć z Sisi sielanka na razie:)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

hah, coś jak "przeminęło z WIATREM " ;D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

hehe... Bruce Lee karate mistrz xD. Pod koniec zeszłego sezonu dałem się obezwładnić na dachu, ale wziąłem się w garść, siłownia stała mi się domem i widać efekty xD

ocenił(a) serial na 10
lach

Powrót do sezonu niczym wejscie smoka :D

elmoo_filmweb

Haha, nie mam litości dla lacha ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Czemuż dręczysz mojego wybawcę? Uważaj, bo Ci go odbiję. Każdy facet lubi być bohaterem :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

ja jak zwykle miłostki XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Przecież chciałeś, żebym dał Ci kobietę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones