PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 473
oceny
2,8 10 1 35473
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Rozmyślenia przy kondomie, tego jeszcze nie było XDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Nawet nikt nie zauważył, że nie wstawiłem odcinka. :(
No dobra, wstawiam w takim razie bonusowo dwa odcinki :)

Filmwebowcy, odcinek 51
Sisi wychodzi ze szpitala i odpoczywa w hotelu. Jednak spokój zakłócają policjanci, którzy chcą przesłuchać dzięwczynę. Sisi jednak niezawiele pamięta. Mówi jedynie, że ktoś ją odwiedził. Policjanci podsuwają jej zdjęcie Camilli. Wtedy Sisi zamiera. Elfijka i Cefalix jedzą wspólnie lunch w „Cookies”. Cefalix wyznaje, że Vanessa zaskoczyła go swoim gwałtownym temperamentem. Elfijka stwierdza, że to niebezpieczna dziewczyna i najlepiej trzymać się od niej z dala. Tymczasem Anarchist spóźnia się dwie minuty do pracy. Elmoo poucza dziewczynę, że tutaj w firmie spóźnialstwa nie akceptują. Anarchist przypomina Elmowi, co zobaczyła w firmie przychodząc po raz pierwszy i oświadcza, że w każdej chwili może o tym powiedzieć szefowej. Sisi po dłużej chwili namysłu mówi, że już wie, co się stało. Oświadcza, że Camilla wypchnęła ją przez okno. Policjanci zwracają uwagę, że to poważne oskarżenie. Wtedy Sisi opowiada całą historię od początku do końca. Następnie policjanci jadą na komendę. Elfijka spotyka się z Vanessą. Obie dziewczyny oświadczają, że to tylko i wyłącznie wymuszone spotkanie. Vanessa wypytuje o wszystko, co się zdarzyło w Monte Carlo. Elfijka wyznaje, że na początku ona i Awdar byli szczęśliwym małżeństwem, jednak z czasem wszystko zaczynało być dziwne. Awdar co raz dziwniej się zachowywał, w końcu wyznał jej, że potrzebuje wolności. Vanessa nie może uwierzyć w te słowa. Wypytuje różnież o Cefalixa. Elfijka wyznaje, że Cefalix to młody, ale badzo dobry prawnik. Z czasem stał się jej powiernikiem. Policjanci każą Camilli jeszcze raz opowiedzieć całą prawdę. Camilla mówi, że Sisi potknęła się i wyleciała przez okno. Wtedy policjanci przedstawiają jej wersję Sisi. Camilla oburza się i mówi, że to absurd. Anarchist nie jest w stanie wrócić do domu, gdyż jej auto nie chce zapalić. Elmoo proponuje, że ją podwiezie. Anarchist wyśmiewa go. Jednak po chwili namysłu niechętnie się zgadza. Vanessa rozmyśla nad wszystkim przy świeczce i lampce wina. Nagle ktoś dzwoni do drzwido drzwi. Okazuje się, że to Awdar.
Filmwebowcy, odcinek 52
Vanessa otwiera drzwi Awdarowi. Po chwili brat mocno przytula siostrę. Rano Awdar oświadcza siostrze, że przyjechał tylko pożegnać się ze wszystkimi. Wyjeżdża bowiem do Francji, gdzie będzie współpracował z najlepszymi projektantami mody. Lach mówi, że idzie do firmy. On jednak idzie do Liluli. Gdy dziewczyna otwiera mu, Lach zaczyna ją całować. Lilula jednak przerywa i mówi, że w domu jest jej matka. Lach z trudem rozstaje się z dziewczyną. Elfijka mówi Cefalixowi, że Awdar przyjechał do Sacramento. Cefalix radzi dziewczynie, że powinna porozmawiać z byłym mężem. Elfijka jednak bardzo się tego boi. Bogdan pije w barze z Andre. Mężczyzna zwierza się przyjacielowi, że wciąż nie może skontaktować się z Warią. Andre twierdzi, że Bogdan powinien od razu przyjąć oświadczyny dziewczyny. Po południu odbywa się zebranie w „Filmweb”. Przybywają na nie Vanessa, Awdar, Elfijka, Lach oraz Elmoo. Awdar oświadcza wszystkim, że wszystkie swoje udziały w firmie przeznacza swojej byłej żonie, a sam zaczyna nowe życie. Elmoo i Lach żegnają się z mężczyzną. Vanessa i Elfijka stoją jak wryte i nie wiedzą co ze sobą zrobić. W końcu obie się rozpłakują. Bogdan przychodzi pod drzwi Warii z radiem i puszcza jej ulubioną piosenkę Adele. Po chwili Waria otwiera i patrzy na mężczyznę ze szklankami w oczach. Bogdan wyznaje jej miłość i wpada jej w objęcia. Lilula niespodziewanie przychodzi do firmy, aby porozmawiać z Lachem. Mężczyzna denerwuje się i mówi dziewczynie, że nie powinna tu przychodzić. Rozmawiają w kanciapie. Anarchist przypadkiem słyszy ich rozmowę, w której Lilula oświadcza, że jej siostra nie może dowiedzieć się o ich romansie. Anarchist opada szczęka na dół. Elfijka i Awdar są na lotnisku. Elfijka ma żal do Awdara, że nawet nie zdążyli ze sobą porozmawiać. Wiatr rozwiewa Elfijce włosy, a Awdar przyciąga ją do siebie i całuje ją. Oświadcza, że zawsze będzie ją kochał, po czym wsiada do samolotu.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Elmoo jaka akcja, trzymasz poziom, tylko gdzie się zapodział Wiatriwoda? :D Poza tym, nic sie nie stało, a że z opóźnieniem- oczekiwanie też jest fajne :) Tylko mi się nie podoba , że zostawiłam po tym wszystkim Wiatra, kiedy takie rzeczy bardziej łączą ludzi zazwyczaj , jak on tyle dla mnie zrobił i mam nadzieję, że Camilla się nie obrazi, że pradopodobnie przeze mnie pójdzie do więzienia :D

Sisi_188

Gdzie się zapodział Wiatriwoda?
Namiastka Wiatriwody była - "Wiatr rozwiewa Elfijce włosy" xD

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Tak tez mogło być hah ;)

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

Awdar wyjeżdża, szkoda, ale rozumiem tę decyzję. No nic, mam nadzieję, że Cefalix odpowiednio zaopiekuje się Elfijką. xD :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Mój wątek kwitnie :D. Ale będę chyba szantażowany :(

lach

Możliwe, że Lilula będzie Cię szantażować jak Halszka Bolka ;)
Cóż, zdradziłeś mnie z moją siostrą, Lilulą jedną, to masz :D

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Czuję się trochę jak Brooke z Mody na Sukces :(

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Adele trafiłeś jak kulą w płot XD nie przemawia do mnie jej muzyka jakoś...xd

Bogdan4674

Ale to nie Twoja ulubiona piosenka, tylko ulubiona piosenka Warii.
A dla ukochanej wszystko :D

elmoo_filmweb

"Bogdan przychodzi pod drzwi Warii z radiem i puszcza jej ulubioną piosenkę Adele"
buhahahaha ;)

Awdar sprzedał swoje udziały jak Grażynka Lubicz ;)
Żeby mi się chociaż Elfijka nie zaczęła za bardzo rządzić w mojej firmie :D

Sisi ma dobrego prawnika, więc i Camila powinna jakiegoś mieć. Najlepiej super prawniczkę Martę Mostowiak z M jak miłość.
Ale nie... wtedy to na pewno trafi do pudła :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 53
Bogdan rano budzi się cały spocony. Wyjmuje z portfela zdjęcie Kat i leży zamyślony. Po chwili do sypialni wchodzi Waria ze śniadaniem, jednak Bogdan nawet nie zwraca na nią uwagi. Anarchist wciąż nie może uwierzyć w to, co usłyszała o Liluli i Lachu. Stwierdza, że musi coś z tym zrobić. Przed odlotem do Sacramento Sisi odwiedza Marinę Samirę. Dziękuje jej za uratowanie jej życia i wręcza koszyk ze słodyczami. Marina wyznaje dziewczynie, że przenosi się do Sacramento i nie będzie miała chwilowo pracy. Sisi postanawia pomóc dziewczynie. Bogdan opowiada Warii o koszmarze, który jej się przyśnił. Wciąż dręczą go wyrzuty sumienia z powodu wypadku. Waria zapewnia go, że to nie jego wina i prosi, żeby o tym zapomniał. Anarchist oświadcza Lachowi, że wie o jego romansie z Lilulą. Dodaje, że uchowa to w tajemnicy pod warunkiem, że się z nią prześpi. Lach jest w szoku. Stanowczo domawia. Anarchist w takim wypadku idzie do Vanessy. Lach w ostatniej chwili zatrzymuje ją i prosi o czas do pomyślenia. Sisi mówi Wiatrowi o kłopocie Mariny. Stwierdza, że powinna zostać zatrudniona w firmie „Filmweb”. Wiatr nie rozumie jednak, co lekarka mogłaby robić w agencji reklamowej. Lach idzie do Liluli i mówi jej o szantażu Anarchist. Lilula zabrania mu iść z nią do łóżka. Lach jednak nie widzi innego wyjścia. Lilula mówi Lachowi, że nie odda go żadnej innej, po czym rzuca go na łóżko i zrywa z niego koszulę.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Haha... moja postać skończy jako jakaś męska prostytutka :D

lach

;( Ta agencja reklamowa zaraz zamieni się w inną agencję :D

ocenił(a) serial na 3
lach

Anarchist posunęła się do szantażu, żeby zaciągnąć Cię do łóżka. Co Ty robisz z tymi babami?

Swoją drogą Vanessa musi być naprawdę niebezpieczna, skoro wszyscy tak bardzo się jej boją.

elmoo_filmweb

O jakim wypadku mówił Bogdan? Bo zapomniałam

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Przed wakacjami Bogdan i Kat mieli wypadek samochodowy, w którym prawdopodobnie zginęła Kat.

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Mnie wkręć do firmy jako kogoś kto chce zamieszać XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

W następnym odcinku dostaniesz odpowiedź na swoją prośbę. :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 54
Lach budzi się rano w łóżku z Lilulą i widzi masę nieodebranych połączeń od Vanessy. Mężczyzna zastanawia się, jak się wytłumaczyć tego, że nie wrócił na noc. Postanawia powiedzieć, że wybrał się na spacer i się zgubił. Cefalix odwiedza Elfijkę. Widzi w jej aktualnym mieszkaniu butelkę po winie. Elfijka tłumaczy, że próbuje jakoś zapomnieć o Awdarze. Cefalix mówi jej, że alkohol nie jest dobrym rozwiązaniem. Sisi, Wiatr i Marina są w trakcie lotu. Wiatr postanowił zrobić Marinę jego asystentką. Dziewczyna bardzo mu za to dziękuje. Wiatr oświadcza, że zrobił to dla Sisi. Cefalix zjawia się w gabinecie Vanessy z wiadomością, że Elfijka nie przybędzie do pracy. Vanessa wścieka się i mówi, że teraz kiedy Elfijka ma udziały, będzie się obijać niczym królowa. Nazywa ją wstrętną żmiją. Zatrzymuje jednak Cefalixa. Wypytuje go o jego życie. Mężczyzna jednak nie za wiele mówi o sobie. Lilula nie idzie do pracy, gdyż jest jej za dobrze w łóżku z Lachem. Para kochanków spędza cały dzień uprawiając seks. Niestety, w łóżku pęka sprężyna. Lach szybko kupuje nowe łóżko, po czym wraca z nim do domu Liluli. Melissa niepokoi się o swoją córkę, gdyż nie przyszła do pracy. Sisi, Wiatr i Marina przybywają do Sacramento. Następnie wszyscy udają się do firmy i przedstawiają Vanessie Marinę. Vanessa nie jest zadowolona, że w ich firmie będzie pracowała lekarka. Stwierdza jednak, że da szansę Marinie, gdyż wygląda ona na mądrą i rozsądną dziewczynę. Do Liluli niespodziewanie przychodzi Anarchist. Wychodzi półnagi Lach. Anarchist stwierdza, że przyszła w idealnym momencie i chętnie się przyłączy. Lilula robi awanturę Anarchist o jej niemoralne propozycje. Anarchist nazywa Lilulę hipokrytką, która uważa uwodzenie chłopaka swojej siostry za moralne. Lilula policzkuje dziewczynę i każe jej się wynosić. Vanessa wraca do pustej willi. Stwierdza, że ma dość wszystkiego i kładzie się. Ktoś jednak z hukiem dobija się do domu. Vanessa ostrożnie otwiera drzwi. Przed drzwiami stoi pijana Elfijka ledwo trzymająca się na nogach. Wyznaje Vanessie miłość i mówi, że tylko ona jej została, po czym mocno ją przytula. Vanessa przeżywa szok i niedowierzanie. Z dala widzi wszystko Anarchist, która właśnie szła powiedzieć o wszystkim Vanessie. Kiedy jednak widzi to co widzi, zawraca i tylko podsumuje wszystko słowami „Boże, co za patologia.”

elmoo_filmweb

Pękła sprężyna w łóżku - hahaha ;)

Anarchist zawsze natrafia na newralgiczne momenty ;)
Jak ojciec Jima w "American Pie", który zawsze zastawał Jima w krepujących sytuacjach.

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Z tą sprężyną to musiało być straszne :D W następnym odcinku będzie pewnie łózko wodne haha :D

Sisi_188

Łóżko wodne też może nie wytrzymać tych harców, pęknie i woda zaleje sypialnię :D:D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Ale ze mnie ogier :D. Prawie jak nasz Jasiek :D.

ocenił(a) serial na 1
lach

hahahaha ze mnie też wyszło niezłe ziółko xD

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Oficjalnie odcinek 54 zostaje moim ulubionym :D A końcówka po prostu mistrzowska !

użytkownik usunięty
LiLuLa

Rewelka :)

ocenił(a) serial na 10

Taka puenta :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Co ja w tej agencji będę robić? Leczyć z chorób wenerycznych? hahahaha...

ocenił(a) serial na 10
MarinaSamira

Pewnie zaopatrywać w kondomy i inne "akcesoria" haha :D

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

To wciąż jest agencja reklamowa. Chyba, że chcecie zamienić firmę na agencję towarzyską.:D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Przecież prezerwatywy też można reklamować.

MarinaSamira

W końcu po coś zostałem zatrudniony jako model hah :)

wiatriwoda

Można reklamować prezerwatywy Durex albo jakieś inne ;P
Przypominam, że moja postać oprócz szefowania naszej firmie, też jest modelką. I celebrytką.
Więc zawsze moglibyśmy razem w jakiejś reklamie wystąpić :D Niekoniecznie gumek, ale jakichś perfum czy biżuterii :D

Vanessa100

Nie mam nic przeciwko temu:)w końcu reklamowałem już bieliznę , to czas na coś więcej , ponadto mam ponoć megakaloryfer to trzeba go wyeksponować . Wspólna sesja nago lub pół nago mogłaby przysłużyć się naszej firmie:)

wiatriwoda

;(
Może nas wezmą jako gości specjalnych do któregoś odcinka Top Model xDDD

Vanessa100

O super pomysł , Elmoo niech słucha bo ostatnio w moim wątku trochę wieje nudą , dlatego w TM rozruszalibyśmy towarzystwo , ja moim kaloryferem , a ty Twoimi hipnotajzing oczami:)

wiatriwoda

hahaha ;)
Przyćmiłabym Krupę, a Ty Wolińskiego i Tyszkę :D

Vanessa100

I co by było? Światowa kariera , sesje zdjęciowe , okładki , pokazy mody i czerwony dywan , a firma pozostawiona nie wiem czy by dała sobie radę:)

wiatriwoda

buhahahahahaha ;) W takim razie wystarczy, żebyśmy wystąpili w jednym odcinku jako guest stars ;P

Vanessa100

Tak ,wystąpimy, przy okazji dla dobra firmy zareklamujemy , że będziemy twarzami np, żelu intymnego dla dwojga i upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. No , ale wiadomo wcześniej zabłyśniemy tam jak TOP STARS:)

wiatriwoda

twarzami żelu intymnego hahhha ;) żeś wymyślił ;P
Pojawimy się jako TOP STARS - świetny pomysł. Wystąpimy w sesji z uczestnikami, a potem będziemy na panelu jurorskim uczestniczyć w obradach i doradzać, kto z uczestników najlepiej wypadł.
Tak jak w ostatniej 4 edycji w Top Model uczestnicy musieli fotografować się z topmodelką Bar Refaeli http://topmodel.tvn.pl/foto,2101,g/sesja-z-bar-refaeli,41966.html

Albo też będziemy przyglądać się sesjom i ewentualnie doradzać im, jak pozować.

hahahaha, rozmarzyłam się XDDDD Sodówka mi uderzyła do głowy xDDD
Jakie gwiazdy z nas dwojga robię :D:D

Vanessa100

No twarzami żelu intymnego można zawsze być , choć brzmi to trochę śmiesznie. Ale za to sesja mogłaby być bardzo ciekawa.

Skoro marzysz o naszej karierze , to wyobraź sobie setki olbrzymich bilbordów w setkach miast na całym świecie , na których widnieją nasze wyrzeźbione , młode , naoliwione , opalone ciała , po których spływa ów żel intymny :)

Te bilbordy oglądają zapracowani Azjaci w Japonii czy Chinach , wyluzowani i roztańczeni Latynosi w Rio czy Buenos Aires , rozrywkowi Amerykani z LA czy nowocześni Australijczycy w Sydney . Marzą by być na naszym miejscu , na razie mogą kupić tylko ten żel .

Czego chcieć więcej?

wiatriwoda

hahaha ;) wspaniałe ;)

Vanessa100

Hha trochę popłynąłem:)

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Ja się zastanawiam czy Wy czasem serio nie zaczniecie gwiazdorzyć :D

elmoo_filmweb

Ależ oczywiście , że my serio , ja widzę jak Vanessie się oczy zaświeciły , mnie z resztą też , co mamy do stracenia , świat czeka na nas:)

wiatriwoda

Oczy mi się zaświeciły niczym ekran mojego laptopa :D

Vanessa100

Hah wszystko przewidziałem , widziałem oczyma mymi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones