PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 473
oceny
2,8 10 1 35473
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

ocenił(a) serial na 6
MarinaSamira

Niewdzięczna sucz :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Nie może znieść że Wiatr jest teraz mój.

MarinaSamira

Coś ktoś o mnie wspominał?:)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Owszem, ja wspominałam :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Z uwagi na bałagan na fw, od teraz odcinki będę wstawił w tym temacie oraz tu ---> http://www.klanserial.fora.pl/filmwebowcy,10/biezace-odcinki,18.html

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 74
Po wyjeździe Vanessy, Wiatr obejmuje władzę w „Filmwebie”. Towarzyszy mu jego ukochana Marina. Wiatr postanawia wprowadzić zmiany w firmie. Chce zmienić wystrój wnętrz. Rozkazuje Isild, żeby zdjęła zdjęcia Vanessy i Awdara ze ścian, a zastąpiła je zdjęciami jego i Mariny. Postanawia też postawić swój pomnik. Gdy Awdar przychodzi do firmy, łapie się za głowę. Wściekły wali pięścią o ścianę. Anarchist martwi się, że wciąż siedzi na głowie Elmowi. Obiecuje mu, że wkrótce się wyprowadzi i znajdzie pracę. Elmoo prosi ją, żeby została u niego i całuje ją. Sisi przychodzi do firmy i jest w szoku, że wszędzie dookoła są porozwieszane zdjęcia Mariny. Isild tłumaczy, że to był rozkaz Wiatra. Wściekła Sisi pluje na zdjęcie Mariny. Zauważył to Bogdan, który od niedawna pełni funkcję ochroniarza „Filmwebu”. Mężczyzna zaprowadza Sisi do gabinetu Wiatra i każe powiedzieć, co zrobiła. Wiatr wyrzuca Sisi z pracy. Jako uzasadnienie, podaje niszczenie mienia firmy oraz groźby kierowane do pracowników, w tym ukochanej Wiatra. Sisi wypowiada mu i Marinie zemstę. Isild przybiega do domu Elma, gdzie aktualnie pomieszkuje i biegnie powiedzieć Elmowi, co się zdarzyło w firmie. Nieoczekiwanie w jego pokoju zastaje Elma i Anarchist uprawiających seks. Dziewczyna zaczyna krzyczeć, a Anarchist chowa się pod kołdrę. Wiatr zwołuje do firmy Lacha. Oświadcza mu, że chce go zatrudnić w firmie. Uradowany Lach rzuca się Wiatrowi na szyję. Marina przyprowadza także swojego przyjaciela – Matta Jonesa. Ma on wystąpić w reklamie dezodorantu „Rexona”. Wiatr oficjalnie zatrudnia Matta. Chłopak dziękuje, uśmiechając się i wychodzi. Wiatr obejmuje Marinę i mówi jej, że stworzą nowe imperium. Anarchist urządza awanturę Isild, że wchodzi do sypialni bez pukania. Isild broni się, że nie sądziła, iż ktoś tam będzie się pieprzył. Elmoo prosi dziewczyny, żeby się uspokoiły. Awdar nie może patrzeć na to, co się dzieje w firmie. Bezsilny mężczyzna zaczyna łkać. Wyjmuje z szuflady żyletkę i zaczyna się ciąć. Zza drzwi patrzy na to Matt…

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 74 Po wyjeździe Vanessy, Wiatr obejmuje władzę w „Filmwebie”. Towarzyszy mu jego ukochana Marina. Wiatr postanawia wprowadzić zmiany w firmie. Chce zmienić wystrój wnętrz. Rozkazuje Isild, żeby zdjęła zdjęcia Vanessy i Awdara ze ścian, a zastąpiła je zdjęciami jego i Mariny. Postanawia też postawić swój pomnik. Gdy Awdar przychodzi do firmy, łapie się za głowę. Wściekły wali pięścią o ścianę. Anarchist martwi się, że wciąż siedzi na głowie Elmowi. Obiecuje mu, że wkrótce się wyprowadzi i znajdzie pracę. Elmoo prosi ją, żeby została u niego i całuje ją. Sisi przychodzi do firmy i jest w szoku, że wszędzie dookoła są porozwieszane zdjęcia Mariny. Isild tłumaczy, że to był rozkaz Wiatra. Wściekła Sisi pluje na zdjęcie Mariny. Zauważył to Bogdan, który od niedawna pełni funkcję ochroniarza „Filmwebu”. Mężczyzna zaprowadza Sisi do gabinetu Wiatra i każe powiedzieć, co zrobiła. Wiatr wyrzuca Sisi z pracy. Jako uzasadnienie, podaje niszczenie mienia firmy oraz groźby kierowane do pracowników, w tym ukochanej Wiatra. Sisi wypowiada mu i Marinie zemstę. Isild przybiega do domu Elma, gdzie aktualnie pomieszkuje i biegnie powiedzieć Elmowi, co się zdarzyło w firmie. Nieoczekiwanie w jego pokoju zastaje Elma i Anarchist uprawiających seks. Dziewczyna zaczyna krzyczeć, a Anarchist chowa się pod kołdrę. Wiatr zwołuje do firmy Lacha. Oświadcza mu, że chce go zatrudnić w firmie. Uradowany Lach rzuca się Wiatrowi na szyję. Marina przyprowadza także swojego przyjaciela – Matta Logana. Ma on wystąpić w reklamie dezodorantu „Rexona”. Wiatr oficjalnie zatrudnia Matta. Chłopak dziękuje, uśmiechając się i wychodzi. Wiatr obejmuje Marinę i mówi jej, że stworzą nowe imperium. Anarchist urządza awanturę Isild, że wchodzi do sypialni bez pukania. Isild broni się, że nie sądziła, iż ktoś tam będzie się pieprzył. Elmoo prosi dziewczyny, żeby się uspokoiły. Awdar nie może patrzeć na to, co się dzieje w firmie. Bezsilny mężczyzna zaczyna łkać. Wyjmuje z szuflady żyletkę i zaczyna się ciąć. Zza drzwi patrzy na to Matt… 

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 74 Po wyjeździe Vanessy, Wiatr obejmuje władzę w „Filmwebie”. Towarzyszy mu jego ukochana Marina. Wiatr postanawia wprowadzić zmiany w firmie. Chce zmienić wystrój wnętrz. Rozkazuje Isild, żeby zdjęła zdjęcia Vanessy i Awdara ze ścian, a zastąpiła je zdjęciami jego i Mariny. Postanawia też postawić swój pomnik. Gdy Awdar przychodzi do firmy, łapie się za głowę. Wściekły wali pięścią o ścianę. Anarchist martwi się, że wciąż siedzi na głowie Elmowi. Obiecuje mu, że wkrótce się wyprowadzi i znajdzie pracę. Elmoo prosi ją, żeby została u niego i całuje ją. Sisi przychodzi do firmy i jest w szoku, że wszędzie dookoła są porozwieszane zdjęcia Mariny. Isild tłumaczy, że to był rozkaz Wiatra. Wściekła Sisi pluje na zdjęcie Mariny. Zauważył to Bogdan, który od niedawna pełni funkcję ochroniarza „Filmwebu”. Mężczyzna zaprowadza Sisi do gabinetu Wiatra i każe powiedzieć, co zrobiła. Wiatr wyrzuca Sisi z pracy. Jako uzasadnienie, podaje niszczenie mienia firmy oraz groźby kierowane do pracowników, w tym ukochanej Wiatra. Sisi wypowiada mu i Marinie zemstę. Isild przybiega do domu Elma, gdzie aktualnie pomieszkuje i biegnie powiedzieć Elmowi, co się zdarzyło w firmie. Nieoczekiwanie w jego pokoju zastaje Elma i Anarchist uprawiających seks. Dziewczyna zaczyna krzyczeć, a Anarchist chowa się pod kołdrę. Wiatr zwołuje do firmy Lacha. Oświadcza mu, że chce go zatrudnić w firmie. Uradowany Lach rzuca się Wiatrowi na szyję. Marina przyprowadza także swojego przyjaciela – Matta Jonesa. Ma on wystąpić w reklamie dezodorantu „Rexona”. Wiatr oficjalnie zatrudnia Matta. Chłopak dziękuje, uśmiechając się i wychodzi. Wiatr obejmuje Marinę i mówi jej, że stworzą nowe imperium. Anarchist urządza awanturę Isild, że wchodzi do sypialni bez pukania. Isild broni się, że nie sądziła, iż ktoś tam będzie się pieprzył. Elmoo prosi dziewczyny, żeby się uspokoiły. Awdar nie może patrzeć na to, co się dzieje w firmie. Bezsilny mężczyzna zaczyna łkać. Wyjmuje z szuflady żyletkę i zaczyna się ciąć. Zza drzwi patrzy na to Matt… 

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Oj tam zaraz fuj! ;) Może akurat zareaguję odpowiednio szybko na to zdarzenie? Dzięki!

ocenił(a) serial na 6
Mateusz15401

O matko i córko. Napisałem "fuj", żeby wyświetliła się ostatnia wiadomość, a wyświetliły się ostatnie trzy. Istny burdel na t filmwebie.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Sam to wszystko wymyślasz, a teraz "fuj"?

ocenił(a) serial na 6
MarinaSamira

Przepraszam za to "fuj", wymsknęło się.
Szkoda, że to słowo przykuło większą uwagę niż odcinek...

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

No nie, bardzo fajny odcinek!

elmoo_filmweb

Odcinek fajny, dzieje się.
Jak wrócę, to natychmiast każę z powrotem porozwieszać wszędzie w firmie moje zdjęcia !!!
I jeszcze więcej moich zdjęć niż dotychczas :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ej, ja nigdy nie porozwieszałbym swoich zdjęć w firmie. I nie ciąłbym się żyletką, bo to nieprzyjemne, gdybym miał się zabić, to jakoś szybko (rzucenie się pod pociąg).

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Czyżby nie spodobało Ci się, co wypisuję o Twojej postaci? :D To jeszcze nie koniec, zamierzam posunąć się dalej. ;)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 75
Wiatr siedzi zadowolony na krześle i pali cygaro z zadartymi nogami na biurku. Wchodzi Marina i siada na biurku. Chwilę potem ciągnie Wiatra za krawat i wbija mu się w usta. Anarchist idzie do „Cookies” i prosi o zatrudnienie jako kelnerkę. Melissa postanawia zatrudnić dziewczynę na miejsce jej córki, która studiuje obecnie w szkole aktorskiej. Isild korzysta z chwili, kiedy nie ma Anarchist w domu i próbuje uwieść Elma. W tym celu robi mu masaż. Elmoo odbiera to jako dobry, przyjacielski gest. Chwilę potem jednak Isild zaczyna całować Elma. Po chwili lądują w łóżku. Matt przychodzi do firmy i rozmawia z Awdarem o jego nowej pracy. Stara się patrzeć na ręce Awdara, aby dostrzec rany po cięciach. W końcu prosi mężczyznę, żeby pokazał ręce. Awdar nie chce tego robić i ucieka do łazienki. Wiatr i Marina uprawiają seks na biurku. Po wszystkim Wiatr orientuje się, że spóźnił się na spotkanie z klientem ich firmy. Szybko ubiera się i wychodzi. Marina znajduje bokserki, których Wiatr zapomniał ubrać. Wkłada je do lodówki, aby nikt ich nie znalazł. Awdar w firmowej łazience wyciąga żyletkę i robi sobie kolejne cięcia. Niespodziewanie przychodzi Elfijka i woła Awdara. Mężczyzna pokazuje jej się ze łzami w oczach. Dziewczyna jest zdziwiona widząc go w takim stanie. Matt odwiedza gabinet Wiatra. Nikogo nie zastaje. Postanawia coś przekąsić. W tym celu otwiera lodówkę i niespodziewanie znajduje w niej bokserki. Zdaje sobie sprawę, że to bokserki z linii, które reklamuje sam Wiatr. Matt postanawia je sprzedać na aukcji. Anarchist przychodzi do domu i chwali się Elmowi, że dostała nową pracę. W tym celu postanawia uczcić to i próbuje zaprowadzić mężczyznę do łóżka. Elmoo tłumaczy jednak, że boli go głowa. Awdar mówi Elfijce, że chce się przebrać i prosi ją, żeby wyszła. Dziewczyna jest zdziwiona. Tłumaczy, że przecież nie raz widziała już go nagiego. Mimo wszystko wychodzi. Orientuje się jednak, że zapomniała torebki. Ponownie więc wchodzi i na widok rozebranego Awdara krzyczy.

elmoo_filmweb

Odcinek ok. Wyjaśniona nieobecność córk Melissy. I Anarchist w nowej roli... "...bokserki do lodówki" haha xD Chyba jednak kiepska kryjówka!

elmoo_filmweb

Elmoo, typowa damska wymówka! No chyba że dałeś z siebie wszystko ;P

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 76
Vanessa wraca z urlopu. Wchodzi do firmy i robi wielkie oczy, nie poznając swojego własnego dorobku. Próbuje dowiedzieć się od Isild, co się wydarzyło w firmie. Sekretarka tłumaczy, że wszystkie dokonane zmiany zostały wprowadzone przez Wiatra. Chwilę potem ukazuje się Lach w firmowej koszuli. Na jego widok Vanessa krzyczy „what the f*ck?!”. Matt rozmawia z Awdarem o chlastaniu się. Pokazuje mu swoje blizny i wyjaśnia, że pociął się z miłości do pewnego chłopaka. Awdar czuje, że może zaufać Mattowi. Mówi mu, że od jakiegoś czasu dzieje się z nim coś dziwnego i prawie codziennie płacze. Matt próbuje pocieszyć mężczyznę. Wściekła Vanessa wpada do swojego gabinetu i widzi Wiatra rozsiadającego się na jej fotelu. Dziewczyna zaczyna bić go torebką i wyzywać. Zza drzwi Isild i Elmoo słuchają przekleństw Vanessy. Elmoo stwierdza, że znowu wszystko wraca do normy i odchodzi spokojnym krokiem. Marina przychodzi do przyjaciela, Johna i chwali mu się, że jej zdjęcia zdobią teraz wnętrza firmy „Filmweb”. Mówi również, że jej zdjęcia są dużo ładniejsze niż te Vanessy. Stwierdza, że Vanessa jest brzydka i pomagają jej jedynie fotomontaże. Rozbawiony John zaprasza Marinę na kawę. Gdy odjeżdżają, za nimi wsiada pewna kobieta i śledzi ich. Matt w swoim domku wyciąga wino i ogląda zdjęcia Awdara. Tymczasem Awdar spaceruje po parku i czyta poezję miłosną Szekspira. Vanessa każe Isild ponownie porozwieszać jej zdjęcia. Wiatr przyznaje się jednak, że wyrzucił zdjęcia Vanessy do kosza. Vanessa oskarża Wiatra o znieważenie Jej Wysokości Vanessy Sherman. Każe mu klękać i całować jej buty. Zawstydzony Wiatr wykonuje polecenie kobiety. John po spotkaniu z Mariną postanawia ją odwieźć do domu. Po drodze jednak wpadają na jezdni w kolczatkę, po czym rozbijają się na drodze. Zakapturzona Sisi zabiera kolczatkę i z piskiem opon ucieka z miejsca wypadku. Lach przychodzi do Vanessy. Klęka na kolanach i prosi, aby pozwoliła mu zostać w firmie. Tłumaczy, że jeśli go wywali, będzie musiał zamieszkać pod mostem. Vanessa słucha jego opowieści, podziwiając swoje piękne paznokcie. W końcu stwierdza, że i tak nie chce jej się szukać nowego pracownika, więc pozwala Lachowi zostać. Uradowany mężczyzna dziękuje i nazywa Vanessę łaskawą Królową. John i Marina trafiają do szpitala. Marina ma złamaną rękę, a John rozbitą głowę. Policjanci powiadamiają, że ktoś umyślnie musiał podłożyć im coś ostrego pod koła. John jest pewien, że to jakaś gwiazda chciała się odegrać za artykuł napisany przez niego. Tymczasem Sisi rozpala ognisko i pali w nim zdjęcia Mariny. Mówi, że nadszedł jej koniec…

elmoo_filmweb

Dzieje się dzieje:)

wiatriwoda

Co Ty wyrabiasz pod moją nieobecność ??? ;);)
Ale kara była - całowanie moich butów ;))

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

I będzie się jeszcze więcej dziać. :)

elmoo_filmweb

A to podła żmija z tej Sisi! ;) Awdar w jakiejś depresji... to ja też się ciąłem? Kurcze, no dobra, miałem powód noo!

ocenił(a) serial na 3
Mateusz15401

Ciekawe, czy wyjdzie na jaw, kto jest tą twoją nieszczęśliwą miłością...

MarinaSamira

Przekonamy się ;)

ocenił(a) serial na 6
Mateusz15401

Tymczasem coś się tworzy między Tobą, a Awdarem. ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

To Awdar jest biseksem?

MarinaSamira

No na to wygląda...

ocenił(a) serial na 3
ocenił(a) serial na 10
Mateusz15401

Noo, straszna jestem :D

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

W następnym odcinku będzie jeszcze coś mocniejszego.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Ekstra :D Dzięki Elmoo, zawsze chciałam być Schwarzcharakter :D

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

;) Oj tak, jesteś prawdziwym czarnym charakterem. :D Tylko dotychczas byłaś taka soft, teraz dopiero będzie ujawniać się Twoje prawdziwe oblicze. :P

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

To W zgodzie z moim kolorem włosów, w realu jestem szatynka a szatynki to pół anioły , pół diabelki :) Nie mogę się już doczekac Elmoo :D

ocenił(a) serial na 6
Sisi_188

A w serialu jesteś blond. :D W ogóle to przygotowuję specjalny filmik o Twojej postaci. :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Coraz bardziej mnie pozytywnie zaskakujesz ! :*

ocenił(a) serial na 3
Sisi_188

Sheila Carter była szatynką :D W Klanie zaś choćby Rozłucki.

ocenił(a) serial na 10
Awdar

I to nie były bezbarwne postacie :D

ocenił(a) serial na 3
Awdar

Ale śp. Krystyna też była szatynką, a miała w sobie zdecydowanie więcej z anioła.

ocenił(a) serial na 6
MarinaSamira

Krystyna szatynką? A nie brunetką?

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Moim zdaniem brunetką jest Małgorzata Pieczyńska, której włosy są czarne jak skrzydła kruka.
Agnieszka Kotulanka ma ciemne, ale jednak brązowe.

Sisi_188

Ja jestem brunetką, a w serialu jestem blondynką ;)

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Ooo no proszę :)

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 77
Awdar budzi się i odczytuje SMS-a od Matta o treści „Myślałem o Tobie całą noc…”. Mężczyzna czuje się zmieszany. Podczas śniadania pyta się Vanessy co by zrobiła jakby dziewczyna się w niej zakochała. Vanessa odpowiadała, że dałaby jej w pysk i kopa w dupsko. Marina mówi Johnowi, że prawdopodobnie to Sisi spowodowała ich wypadek. John zapowiada, że zemści się na dziewczynie. W tym celu spotyka się z gangsterem oraz byłym narzeczonym Liluli – Erronem. Prosi go o pomoc w sprzątnięciu Sisi i daniu bezpieczeństwa Marinie. Wysuwa kopertę z dużą kwotą pieniędzy. Erron zapala papierosa i mówi, że zobaczy co da się zrobić. Podczas przerwy zdjęciowej z Mattem, Awdar prosi go, żeby więcej nie wysyłał mu dziwnych SMS-ów. Matt wyznaje Awdarowi, że jest coś w nim niezwykłego. Awdar przekonuje Matta, żeby zmienił swój obiekt westchnień i wychodzi. Vanessa podziwia swoje zdjęcia wiszące na ścianach firma. Wciąż powtarza „Jestem piękna, boska i powabna”. Bogdan słucha, patrząc się na zdjęcia Vanessy i czuje, że ma coś w kieszeni. Zawstydzony biegnie do toalety. Erron i John przychodzą do Wiatra i Mariny z cennymi informacjami. Erron mówi wszystkim, że Sisi jest byłą członkinią tajnej grupy przestępczej. Została jednak z niej wyrzucona ze względu na problemy psychiczne. Wiatr jest w szoku. Z wrażenia robi mu się słabo i wypija szklankę zimnej wody. Vanessa przechodząc koło męskiej toalety słyszy jęki Bogdana wykrzykującego „Oh, Vanessa!”. Dziewczyna wchodzi do toalety i chrząka. Wtedy Bogdan jeszcze bardziej się zawstydza. Awdar siada wygodnie na kanapie i zaczytuje się w poezji Szekspira. Nagle ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że to goniec z różami dla Awdara. W różach Awdar znajduje karteczkę z napisem „Kocham cię”. Mężczyzna nie ma wątpliwości, od kogo są róże. Wściekły jedzie do Matta. Oddaje mu róże i każe się od niego odczepić. Matt jednak twierdzi, że nie wysyłał żadnych róż. Wściekły Awdar zaczyna go szarpać i grozi, żeby przestał się do niego przystawiać. Kiedy mężczyzna wraca do domu, przychodzi mu SMS od Elfijki z zapytaniem „Jak podobały Ci się roże?”.

elmoo_filmweb

No cóż... :( pozostaje mi póki co samotność i jeszcze nadzieja na prawdziwe uczucie po raz drugi :) Odcinek spoko! Dziś obyło się bez fetyszu do butów ale za to jest ostre... w toalecie :P haha
A Sisi się rozkręca xD

ocenił(a) serial na 10
Mateusz15401

Twój wątek również :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ja generalnie jestem otwarty na doświadczenia :) Spney Szekspira są czasem uważane za dowód jego homoseksualizmu btw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones