PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 473
oceny
2,8 10 1 35473
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Premiera odcinka 29 sierpnia, a już teraz udostępniam nową czołówkę:
http://www.youtube.com/watch?v=T1UW3mkDqsE&feature=youtu.be
Proszę o komentarze. :D

elmoo_filmweb

Na razie dość grzecznie:) I nie wiem co z Sisi , bo trochę jej w firmie brakuje , w końcu tyle z nią przeszedłem :)

Ale kolekcja żyrandoli mnie rozwaliła. Skojarzyłem od razu z żelazkami:)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Ooo, mam romans, huhuhu!

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Skojarzenie z TYM domkiem z kart celowe? ;>

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Akurat taka scena przyszła mi do głowy :P
Układanie domku z kart jako odreagowanie emocji.

elmoo_filmweb

kolekcja żyrandoli - hahaha świetne ;)
Poszłam biegać nago dobre ;))
Bogdan woli jakieś tam ratowanie świata od seksu ze mną??? Skandal.
Duch Ryśka - haha, mycie rąk to podstawa

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Wylali mnie z firmy :(. Ale fotka z Amsterdamu zawsze na propsie 8)

lach

Lach, nie wiedziałam, że jesteś taki przystojny :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

I oto jest! Nowa czołówka: http://www.youtube.com/watch?v=ImFsjSHw2a0&feature=youtu.be

elmoo_filmweb

Czołówka - według mnie muzyka taka sobie.
Ale i tak czołówka jest SUPER !!!!!!!!!!
Najpierw ujęcia różnych wypasionych budynków.
A potem my na czerwonym dywanie niczym prawdziwe gwiazdy, pozujące do zdjęć fotoreporterom - tego się nie spodziewałam, genialne ;)
Czuję się jak gwiazda :D
Któż by nie chciał choć raz w życiu przejść się po red carpet i zapozować fotoreporterom.
Właśnie wczoraj, oglądając na youtubie filmik z czerwonego dywanu na premierze "50 twarzy Greya" w Berlinie i dzisiaj oglądając w Panoramie urywki z czerwonego dywanu na festiwalu filmowym Berlinale - pomyślałam sobie, że chciałabym tak chociaż raz w życiu być na miejscu tych gwiazd :D:D:D (red carpet, stado paparazzi, fani czekający na autografy, okrzyki itp.)
elmoo, w jakimś stopniu spełniasz moje marzenia ;)
Zawsze tymi czołówkami sprawiasz mi wiele radości :D

Javier Bardem jako Gifman - haha ;)

Lach - wow, jakie ciacho z niego. Mówię poważnie. Hot facet. Ja go muszę odzyskać.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Czuję się zaszczycony, spełniając Twoje marzenia! :D Nawet, jeśli spełniam je w małym stopniu. :D Tak, właśnie zasugerowałem się Waszymi komentarzami - wielokrotnie już pisaliście o czerwonych dywanach i że chcecie być sławni. :D No i wpadłem na taki pomysł i go wykorzystałem. Sama czołówka według mnie jest trochę za długa, ale klimatyczna. Miało być na bogato i wyszło na bogato. ;)
Miałem trochę problemów z aktorem grającym Lacha. Jakoś ten aktor unika fotoreporterów, bo nie było żadnego filmiku, gdzie pozuje na czerwonym dywanie. Dałem więc fragment jakiegoś wywiadu. Podobnie Javier Bardem, ale tu już nie chciało mi się szukać. Jest jeszcze jeden wyjątek - Elfijka nie pozuje, tylko podpisuje autografy. Niemniej jednak wszystkie ujęcia są oznaką sławy. :D
Lach ciacho, Vanessa niezła laska. Choć z urody podoba mi się najbardziej serialowa Elfijka. ;)

elmoo_filmweb

W poprzednich czołówkach Lach nie wyglądał tak super jak tutaj.
Ja też uważam, że Elfijka jest śliczna. I Lilula. (Choć oczywiście wszyscy są piękni :D:D)
Ashley Tisdale jest blondynką, a ja w realu jestem brunetką.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ma ładne oczy: http://media.globaltv.com/uploadedimages/content/shows/under_the_dome/mike-vogel (1).jpg
Ja w realu mam brązowe, a chciałbym mieć właśnie takie jak Lach.
No Lilula też niczego sobie. No, ale serialową Elfijkę po prostu kocham.
Nie widziałem jeszcze Ciebie prawdziwej. :D

elmoo_filmweb

Też mam brązowe oczy ;)

Jestem ładniejsza od Ashley Tisdale i mówię serio (nie ma to jak skromność :D:D:D:D)

Generalnie fajna zabawa z tymi Filmwebowcami.
Powinieneś zatrudnić się przy prawdziwych serialach, bo masz talent :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

No no, może pochwalisz się, bo aż jestem ciekawy :D

No fajna, fajna. A to już minął rok i pół od pierwszego odcinka.
Dla ciekawskich tu pierwszy odcinek: http://www.filmweb.pl/serial/Klan-1997-38927/discussion/Filmwebowcy+odc.+1,22814 60

Już tak przyzwyczaiłem się do pisania odcinków, że jakby miało zabraknąć serialu, nie wiem co bym zrobił. Coś niesamowitego z tymi Filmwebowcami. :D
Dziękuję, planowałem, ale zobaczymy jeszcze gdzie trafię. Mam nadzieję, że nie z mopem na klatce schodowej. :P

elmoo_filmweb

chyba wiem, czemu lach w tej czołówce tak ładnie wygląda - bo jest ogolony

serial Filmwebowcy jest ciekawszy niż Klan czy M jak miłość ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Miło słyszeć, naprawdę :D

elmoo_filmweb

Ta muzyka w tej czołówce taka jak z Jamesa Bonda

elmoo_filmweb

1:15-1:16 - chyba ujęcia z Mody na sukces?
(błyśnięcie flesza i modelka w niebieskiej sukience idąca po wybiegu)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Tak. :)
Ta muzyka też pochodzi z Mody na sukces, tylko możesz jej nie kojarzyć, gdyż jest używana w obecnych odcinkach w USA.

elmoo_filmweb

Więc ta muzyka też z Mody.
Taka w klimatach bondowskich.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

No w sumie to rzeczywiście klimat z Jamesa Bonda. ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Na przypomnienie jedna z pierwszych czołówek. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5cYK2sKM6Ws
Lacha grał wtedy inny aktor.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Wolę obecne wcielenie :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 68
Anarchist przychodzi znowu do pracy. Nieoczekiwanie zastaje tam Isild. Dziewczyna oświadcza, że została zatrudniona tu jako sekretarka. Anarchist dziękuje za zastępstwo i pozwala Isild iść. Isild uśmiecha się ironicznie i mówi, że nigdzie nie zamierza iść. Wiatr i Marina jedzą śniadanie w łóżku – sałatkę owocową. Marina prowadzi zdrowy tryb życia i jest wegetarianką. Po zjedzeniu Wiatr i Marina idą wspólnie biegać. Tymczasem Awdar naciska na Vanessę, że to on musi dostać udziały w firmie. Vanessa nie chce jednak tracić Wiatra – to dzięki niemu do tej pory mieli najlepsze zyski w firmie. Awdar oświadcza, że trzeba się na coś zdecydować i w tej sytuacji nie może być wilk syty i owca cała. Rozmowę zakłócają głośne krzyki. Okazuje się, że to Anarchist i Isild kłócą się o stanowisko pracy. Vanessa decyduje, że Isild pozostanie sekretarką w firmie, a Anarchist życzy wszystkiego dobrego i macha jej ręką. Anarchist wyzywa ją od szmaty i wychodzi. Do Elfijki dzwoni Cefalix. Ona jednak od nikogo nie odbiera. Pije w samotności martini i ogląda telenowele w telewizji. Wiatr i Marina przychodzą do firmy cali w skowronkach. Awdar mówi Wiatrowi, że wkrótce mu ta wesoła mina zniknie. Marina mówi Awdarowi, że nikt się go nie boi. Wszyscy mają poważne miny. Anarchist zwierza się Elmowi, że została bez pracy. Elmoo proponuje jej, żeby odpoczęła i została u niego w domu na jakiś czas. Dziewczyna pyta go, czemu to wszystko dla niej robi. Mężczyzna nie zdąża odpowiedzieć, gdyż przychodzi Bogdan z lizakiem dla Anarchist. Rozsiada się wygodnie i bierze do ręki gazetę. Do Elfijki niespodziewanie przychodzi Wiatr z tablicą multimedialną i piórem. Ustawia tablicę i przedstawia na niej wykresy, referencje oraz wszystkie argumenty, dla których to jemu powinna oddać udziały. Podczas długiej prezentacji Wiatra, pijana Elfijka zasypia i zaczyna chrapać. Wiatr nawet tego nie zauważa i kontynuuje swój monolog. Marina zapewnia Vanessę, że grałaby z Wiatrem zgrany duet jako udziałowcy. Vanessa uważa, że Wiatr niepotrzebnie robi całe zamieszanie, bo i tak jest ważną osobą w firmie. Elfijka budzi się półprzytomna i bierze tabletki na ból głowy. Następnie popija je wódką.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Zawsze w takich sytuacjach w Modzie na Sukces zastanawiałem się czemu Brooke czy Thorne zwyczajnie nie założą sobie własnej firmy :) Kapitał przecież mieli :)

Awdar

Przez pewien czas Brooke i Ridge mieli własną firmę "Logan Designs"

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Ano, ale zawsze woleli gryźć się o udziały w FC. Nie mówię, że to było całkiem bez sensu, marka i klientela przyzwyczajona do niej też się liczy, ale z reguły przekraczali granicę, po której jest to już głupie. Lepiej założyć coś od zera i w ten sposób pognębić przeciwnika, doprowadzając całą jego firmę do upadku albo na jego skraj, by ją przejąć.

elmoo_filmweb

Chyba ta prezentacja Wiatriwody zbyt ciekawa nie była ;)
Albo po prostu Elfijka była za mocno wstawiona ;)

Moja postać mogłaby wykorzystać sytuację, że kilka osób chce udziały.
Mogłabym obiecać każdemu udziały, jeśli coś dla mnie zrobią.
Oni spełniliby moje kaprysy, a ja i tak nikomu udziałów bym nie dała :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Chyba i to, i to. ;)
Dobry pomysł z tymi zachciankami i zrobieniem wszystkich w bambuko. To takie typowe dla Twojej postaci. :D
W przyszłości pewnie go wykorzystam. :D

elmoo_filmweb

Nie ma to jak siła argumentów , skąd ja to znam długie przemówienia , Elmo jakbyś mnie znał hah:)

wiatriwoda

Szkoda, że akurat trafiłeś na pijaną Elfijkę.
Więc Twoje argumenty do niej nie trafiły :D

Vanessa100

Nie wiem jak mogła mi to zrobić:) Ale ty też zasugerowałaś, że robię zamieszanie:)

wiatriwoda

Kto reklamował męską bieliznę?
Ty czy Lach?
Bo już gubię się w fabule (przecież to już LOL 68 odcinek)

Vanessa100

Hah No ba ja :)

wiatriwoda

Wiatr seksowny model
Możesz konkurować z Greyem, czyli Jamiem Dornanem ;););)
http://bi.gazeta.pl/im/93/8c/10/z17351827Q,Jamie-Dornan-w-kampanii-bielizny-Calv in-Klein.jpg

Vanessa100

Może mnie naoliwić do kolejnej sesji jak takowa będzie:)

wiatriwoda

Czemu nie ;)
Byle nie za dużo tej oliwki :D

Vanessa100

Spox takie wymogi rynku, ale ostatnio nic nie modeluje , więc nie wiem jak to będzie:)

wiatriwoda

W ostatnim odcinku (73) uczyniłam Cię moim tymczasowym zastępcą ;))

Vanessa100

O matko:)

wiatriwoda

To z radości, z przerażenia czy z niedowierzania? :D

Vanessa100

Wszystko na raz .

wiatriwoda

Patrzyłam przed chwilą na forum Klanu i tego tematu, w którym jesteśmy, nie widać.
To przez to, że pierwszeństwo mają lajkowane wątki?
Czy przez bałagan na FW? Czy jedno i drugie? :D

Vanessa100

Niestety celowo zalajkowane są najpierw.

wiatriwoda

Przecież to jest beznadziejne ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Ten temat jest na 75 stronie -> http://www.filmweb.pl/serial/Klan-1997-38927/discussion?page=75
Porażka.
Jutrzejszy odcinek wstawię tu i tu --> http://www.klanserial.fora.pl/
Zapraszam do rejestracji.

elmoo_filmweb

Chyba się przewrócę. Oni sobie jakieś kpiny z nas zrobili.
Skandal i tyle.

elmoo_filmweb

Jak przeczytałam jeszcze raz, to kapnęłam się, że się pomyliłam - to Elfijka zadecyduje o przekazaniu udziałów, bo to jej udziały.
A nie ja. Szkoda, myślałam, że mam kilka osób w garśći :D
Ja ostra laska wiedziałabym jak to wykorzystać :D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Też masz udziały i też mogłabyś je dać, ale po co masz rozdawać komuś udziały skoro one są Twoje? :D
Ogólnie to jest tak, że Elfijka decyduje o tym, komu da udziały, ale ona czeka na rozstrzygnięcie sporu w firmie, nie chce sama o tym decydować. Druga sprawa, że nie ma teraz w ogóle do tego głowy, jest zajęta chlaniem. :)

elmoo_filmweb

Elfijka w którym z wcześniejszych odcinków też chlała.
Czy nie to nie początki alkoholizmu? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones