Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35794
1,9 8 krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Filmwebowcy, odcinek 8
Elmoo jest zamyślony. Zauważa to Eva i wypytuje przyjaciela o powód. Elmoo wyznaje jej, że
powodem jego zmartwień jest niejaka Lena Makagigi. Vanessa urządza Awdarowi awanturę o
awans Elfijki. Uważa, że dziewczyna nie nadaje się do firmy i powinni ją zwolnić. Awdar jednak
bardzo tego nie chce. Gigi udaje się do psychoterapeuty Piotra Rafalskiego. Mówi mu, że
męczą ją koszmary i wspomnienia z feralnej nocy. On wyznaje, że również miewa koszmary z
udziałem wielkoustnej Barbary. Elfijka jest smutna, gdyż czuje się nieakceptowana w firmie.
Eva zauważa ją płaczącą w kącie i pociesza. Mówi, żeby nie przejmowała się Vanessą, gdyż to
su*a i nikt jej nie lubi. Gigi spotyka się z Elmem. Dziękuje mu za wszystko. Elmoo prosi ją, żeby
nie zrywali kontaktu. Gigi jednak uważa, że lepiej będzie, jeśli zniknie z życia Elma. Vanessa
wybiera się z udziałem Andre na szpiegowanie Elfijki. Dziewczyna znajduje jej dokumenty, z
których wynika, że jest z pochodzenia meksykanką. Vanessa postanawia teraz pozbyć się
Elfijki. Gigi spotyka na ulicy Kristophera i w pewnej chwili wszystko sobie przypomina.

Myślę, że tak będzie lepiej, żeby nie tworzyć zbyt dużo tematów. Dobijemy do 40 odcinka (mam
nadzieję ;D) i stworzymy nowy temat.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Meksykanka to pewnie okaże się siostrą małego Pedra :)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Wszystko ZAUWAŻĘ ;-)

elmoo_filmweb

Elfijka meksykanką? Więc czemu nie wcina w kółko tortilli? Jak Pedro :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Hahahahaha :D Padłam, chyba naślę na Vanessę jakąś mafię :D

elfijka

Elfijko, to dla Ciebie:
http://www.youtube.com/watch?v=1v77tSlW7qc

;)

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

:P Raczej to: http://www.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI :D

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 9
Vanessa mówi Andremu, że postanowiła donieść na Elfijkę, żeby została deportowana. Andre prosi Vanessę, żeby tego nie robiła. Kristopher rozmawia z tajemniczymi mężczyznami. Daje im kopertę z pieniędzmi. Isild widzi wszystko i zastanawia się, co knuje Kristopher. Vanessa mówi Awdarowi, że Elfijka przebywa na terenie USA nielegalnie i zamierza to zgłosić. Awdar prosi siostrę, żeby tego nie robiła. Wredna w pracy przygląda się w lustrze i maluje się. Nagle lustro spada na ziemię i się rozbija. Wredna jest przerażona. Isild podsłuchuje Kristophera rozmawiającego z kimś przez telefon i oświadczającego, że już niedługo ze świata zniknie Awdar Sherman. Elfijka zauważa smutną minę Awdara. Mężczyzna wyznaje jej, że Vanessa odkryła jej nielegalne przebywanie w USA. Elfijka jest zrozpaczona. Nie chce opuszczać Sacramento. Przerażona Wredna opowiada Liluli, że stłukła lustro i czeka ją 7 lat nieszczęścia. Lilula śmieje się i mówi, że to tylko głupi zabobon. Wredna jednak nie wie, co robić i postanawia skontaktować się z wróżką. Zmachana Isild przybiega do firmy „Filmweb” i chce się natychmiast widzieć z Awdarem. Tymczasem on mówi Elfjice, żeby się nie martwiła, gdyż porozmawia z Vanessą. Mówi jej też, że może zdobyć obywatelstwo. Wtem wpada Isild i mówi, że ma dla nich ostrzeżenie. Wredna przychodzi do wróżki Sisi i prosi o przepowiednię. Sisi przygląda się w karty i robi przerażoną minę. Isild wykrzykuje, że pewien człowiek planuje porwać Awdara i nasłać na niego gangsterów. Awdar jednak bierze Isild za wariatkę i wzywa ochronę. Wszyscy są wstrząśnięci.
>>> Postanowiłem trochę umilić czas na zniknięcie Klanu :)

elmoo_filmweb

-więc to się w USA dzieje? ;)
- Kristopher daje tajemniczym ludziom kopertę z pieniędzmi - też tak cienką jak ta, która Lucek Mostowiak dał Jane w emce? ;)
- wpływowy Awdar pewnie będzie próbował załatwić Elfijce obywatelstwo. Ale pewnie moja bohaterka będzie próbowała w tym przeszkodzić - przecież ja (modelka i celebrytka) też jestem wpływowa :D
(elmoo, dlaczego nie ma mnie na liście "najbardziej wpływowych kobiet świata" magazynu Forbes? :D)
- Isild się nabiegała, a Awdar wezwał na nią ochronę ;)
Ale przynajmniej Isild trochę sobie pobiegała. Ruch to zdrowie ;)
Mogła taksówkę wziąć. Dobroduszny taxi driver Mariusz podwiózłby ja za darmo ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Tak, Sacramento, California, USA :) Nie pytajcie, jakim cudem tam się zjawiła Elżbieta Chojnicka czy inne postaci z Klanu :D Ten serial nie ma być realistyczny, tylko śmieszny i ciekawy, o ! ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Motyw z obywatelstwem był kiedyś w MnS, ale dawno, w 1997 r., Thorne kochał się w pięknej Latynosce ;)

ocenił(a) serial na 6
Awdar

a w 2005, Thomas i Gabriela ;)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

A tak, zapomniałem o Gabrysi, a przecież oni nawet małżeństwem byli.

ocenił(a) serial na 6
Awdar

Szczerze mówiąc trochę zgapiłem ten właśnie wątek :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Wybacz, ale dopiero teraz zauwazylam :) Zostalam wróżką :)

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 10
Awdar mówi Vanessie, że jakaś wariatka próbowała wmówić mu, że ktoś chce go porwać. Vanessa oświadcza, że zarówno ona jak i on są ludźmi show-biznesu, co wiąże się z dużym niebezpieczeństwem. Awdar wmawia jednak siostrze, że to ona lansuje się w kolorowych pismach. Elmoo nie może się skupić w pracy i gapi się w ścianę. Eva martwi się o przyjaciela i widzi, że chłopaka coś trapi. Elmoo mówi jej, że ciągle myśli o pewnej dziewczynie. Isild spotyka się z Repulsion i mówi jej, że muszą powstrzymać Kristophera przed tak radykalnym krokiem jak porwanie. Repulsion jednak mówi, że swoje zrobiła i nie obchodzi ją los Awdara Shermana. Vanessa jest oburzona tym co mówi Awdar i przypomina mu, że sam chciał chodzić na czerwone dywany. Awdar jest cały podenerwowany. Makagigi odwiedza w firmie Elma. Przeprasza go za najście i wyznaje, że poznała mężczyznę, który mógł ją pobić. Elmoo obiecuje jej, że dopadną tego drania i go zabiją. Repulsion śledzi Kristophera. Dochodzi do wniosku, że mężczyzna może mieć wiele na sumieniu. Elmoo całuje Makagigi. Widzi to Eva i odczuwa zazdrość. Awdar zaczyna podejrzewać, że dziewczyna, która go ostrzegała, nie mogła być przypadkiem. Zaciekawiona Repulsion zaczepia Kristophera „Krzyśka” na ulicy. Gdy zostają sami, mężczyzna dobiera się do młodej dziewczyny. Dziewczyna zaczyna krzyczeć.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

O nie, odcinek beze mnie! Gdzie ja jestem? Już mnie deportowali do Meksyku?

elfijka

Ja też się martwię, bo jestem już drugi odcinek u wróżki. Czy dowiem się kiedyś, co mnie czeka? Może być wszystko, pod warunkiem, że to pozytywne rzeczy.

ocenił(a) serial na 2
wredna_maupa

Coś o mojej postaci ucichło XD

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

Może Elmoo nas wrzucił do jakiejś piwnicy i o nas zapomniał >>

ocenił(a) serial na 6
elfijka

Nie zapomniałem, teraz tylko was zabrakło :)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

"Tylko"?! No proszę Cię :P

elmoo_filmweb

Czy Dom Mody Forrester współpracuje czasem z naszą agencją reklamową "Filmweb"? Czy czasem wpada do nas Ridge? ;)

Awdar niech wynajmie sobie ochroniarzy.. Przecież go stać :D Może poderwałabym jednego z nich :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Elmoo między nami przyjaźń czy kochanie? :-P

ocenił(a) serial na 6
eva502

Oto jest pytanie :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Yhym...okaże się pewnie w kolejnych odcinkach ;-)

ocenił(a) serial na 6
eva502

A chcesz być ze mną w serialu? :D Czy mam brać Makagigi? ;)

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

bierz mnie! albo nas obie :)

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Dajesz mi możliwość wyboru? :-)
Makagigi w 'tych' sprawach jestem samolubna :P

ocenił(a) serial na 2
eva502

No to będzie walka o Elmoo ;)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Będziemy się biły jak Sława i ten zbój z dzisiejszego odcinka...nadejdzie Ola wypowie magiczne słowa, iż jest kuratorem sądowym i na tym się zakończy xD

ocenił(a) serial na 2
eva502

albo nadejdzie Rafał i on nas pogodzi :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Rafał 'nie ma jaj' do takich spraw xD

ocenił(a) serial na 2
eva502

ahahaha! prawie zapomniałam :)

ocenił(a) serial na 6
makagigi

Ooo jak fajnie :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

No elmoo Twoja w tym głowa :D

eva502

Ty i makagigi będziecie rywalizować o elmoo, tak jak w M jak miłość Ewa rywalizuje z Anną o Marka :D:D

ocenił(a) serial na 2
Vanessa100

nie wiem jak Eva, ale ja bym wolała żeby to jednak było coś w stylu Brooke i Taylor, bo Marek, Ewa, Anna to jednak nie to :) ciekawe tylko czy Elmoo woli być jak Marek, Ridge, a może jeszcze ktoś inny :)

ocenił(a) serial na 3
makagigi

Nie oglądam Mjm więc się nie orientuję, ale wolałabym, żeby było bardziej światowo :D

ocenił(a) serial na 6
makagigi

Cóż... Wolę, żeby ten serial i wątki miały własny klimat, więc ewentualnie ktoś może wzorować się na nas :D

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Liczę na Twoją kreatywną wyobraźnię :-)

elmoo_filmweb

Na Kristophera trzeba nasłać wojowniczą Sławę z Klanu. Ona by się z nim rozprawiła ;)

elmoo_filmweb

Powiedz, gdzie podziewa się szympans Rysiek?
Został wysłany na jakieś szkolenie dla pracowników biurowych? :D:D

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Jeśli chcecie szympansa, to wróci :D

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Taa, szympans wróci, a ja jestem nie wiadomo gdzie i nawet Awdar się o mnie nie niepokoi.

ocenił(a) serial na 2
elfijka

to ja bym chciał scenę ze Steffy Forrester w biurze Ridge'a ha XD

użytkownik usunięty
elmoo_filmweb

No tak, szalona wariatka to ja :)
Wszystko sie zgadza.

ocenił(a) serial na 6
elmoo_filmweb

Filmwebowcy, odcinek 11
Repulsion przychodzi do domu w tragicznym stanie, blada i ledwo przytomna. Lach jest przerażony stanem swojej siostry. Bogdan znajduje w torebce Kat pieniądze. Zastanawia się, skąd może je mieć jego narzeczona. Wredna jest przerażona po tym, co dowiedziała się od jednej z wróżek. Zwierza się Evie, że zostało jej przepowiedziane, iż będzie sprawcą czyjejś śmierci. Eva panikuje na tę wiadomość, jednak stara się pocieszyć Wredną. Bogdan domaga się od Kat wyjaśnień. Dziewczyna przyznaje się, że dorabia sobie jako wróżka. Bogdan jest wzburzony i każe swojej narzeczonej przestać to robić. Repulsion trafia nieprzytomna do szpitala. Lekarz stwierdza, że dziewczynie ktoś podał narkotyki i została pobita. Wredna jest przekonana, że jej przepowiednia o zabójstwie to skutek zbitego lustra. Załamana zwierza się swojemu szympansowi Ryśkowi. Awdar odbiera głuchy telefon. Przypomina sobie o ostrzeżeniach dziewczyny, na którą nasłał ochroniarzy. Bogdan ma pretensje do Kat, że uprawia czarną magię za pieniądze i jeszcze to ukrywa przed nim. Kat jednak przypomina mu, że oboje zostali wyrzuceni z pracy, a muszą za coś żyć. Wredna upija się, po czym wsiada za kierownicę. Nagle pod koła jej samochodu wpada szympans… Elfijka przychodzi do gabinetu Awdara i poważnie rozmawia z nim o jej przyszłości w firmie. Rozmowę zakłóca nagły huk i krzyk w firmie. Do gabinetu wbiegają gangsterzy i rozlega się zasłona dymna.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

W Passions - taka inna Moda na Sukces - były czarownice, sabaty itd. ;)

Zasłona dymna się pojawia, nie rozlega ;)

ocenił(a) serial na 2
elmoo_filmweb

Ja z Kat to taki trochę Bill Spencer i Katie Logan hehe XD

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Czemu ciągle utożsamiasz Filmwebowców z Modą na sukces? :p