Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35944
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 2

Pewnie lekcje podbierał od samej Stephanie Forester:)

http://www.fakt.pl/wojna-w-serialu-klan-tomasz-stockinger-nie-czeka-na-kotulanke ,artykuly,421610,1.html

jeżeli to prawda, to "fajne" tam stosunki w ekipie panują

a pan Stockinger to chyba nie pamięta jak po pijaku pomykał samochodem, za co stracił prawko :)

(rozmowa dwóch partnerów Beatki), to znaczy, że nie tylko ja uważam, że ELA- dziwnie, aż zbyt dziwnie wyraża swoje uczucia. Za dużo w niej smutku, przygnębienia i depresyjności

Poskutkowało dręczenie scenarzystów. Klan robi się telenowelą komediową. Aktorzy grają bardziej na luzie i są mniej sztywni. Oczywiście z wyjątkiem adoratora Olki. On nawet jak się uśmiecha to wiem że udaje...

Feli ma forsę (przecież "jest bestsellerem"), dach nad głową znajdzie. Powinien się wyprowadzić.

świadczy o tym sposób w jaki sposób naprawiła tego misia.

ocenił(a) serial na 2

Mi się wydaje, czy on zamiast mądrzeć z wiekiem to głupieje? Dzisiejsza rozmowa z Rafalskim (skądinąd dobrze mu radził) to już szczyt. Tłumaczy chłopakowi, że matka go może nie poznać, zareagować obco , a ten udaje rycerza zodiaku, albo innego supermena, że sobie poradzi i leci z telefonem do Gośki, że matka się...

Te muzyczki Klanowe puszczane podczas dialogów brzmią jak polifonia. W sam raz nadają się na
dzwonek do babcinego telefonu domowego.

trochę mnie męczy że klan jest naciągany ale niektóre wątki są fajne np. Kamila z Norbertem, Bogna z Leszkiem, Grażyna i Arkadiusz, Monika i Feliks i Surmaczowie. Czy Bogna z Leszkiem wrócą ? I dobrze że Beata wróciła bo Agata nie pasuje do Jacka.

Lekcje celności brali od samego Van Damma, a brutalności od Hopkinsa, nie ma co strach się bać tych chłopców.

Chłopak wielu talentów, a Kamilki i tak zdobyć nie mógł XD

;)

Ktoś w ogóle ma pomysł, ocb z tą sceną z policją? ;)

Filmwebowcy, odcinek 4
Awdar gratuluje Elfijce znakomicie napisanych tekstów reklamowych. Elfijka dziękuje i wyjawia,
że praca u niego jest znacznie łatwiejsza niż w aptece Elżbiety, gdyż musiała wypijać kilka kaw
dziennie i biegać z filiżanką po aptece. Awdar jest zdumiony. Isild potajemnie spotyka się z...

ocenił(a) serial na 1

Czy on czasem kiedyś nie potłukł jakiejś baby?
Nie pomógł jej spaść ze schodów a po jakimś czasie ona zmarła?

Czy ona czasem nie miała szpary między zębami?

Było coś takiego? Dobrze pamiętam? ;)

ocenił(a) serial na 3

Jaką postać lub watek z przeszłości chcielibyście reaktywować? Ja tęsknię za drem Marczyńskim. Grał go Wojciech Wysocki, jeden z najlepszych (i najbardziej niedocenionych) polskich aktorów, był ginekologiem i współwłaścicielem El-Medu. Bydlak, robił na w pół lewe interesy (był zamieszany w zniknięcie Beaty), zdradzał...

więcej

ocenił(a) serial na 3

Wydaje mi się, że Ciocia Stasia i jej słynne "bożesztymój" na wieki weszło do polskiej mowy i
powinno być wydawane w słownikach . Co do tego nie mam wątpliwości.
Zastanawia mnie kto wykreował tą jakże znamienną postać, kapitalne uosobienie idei matki, babci,
cioci i wujka. Tradycja pielmieni, parzenia ciaju łączy...

więcej

Filmwebowcy, odcinek 3
Kat jest załamana po utracie pracy. Swoje smutki topi w alkoholu, popijając koniak w barze.
Bar odwiedza Krystyna Lubicz i postanawia potowarzyszyć dziewczynie w piciu. Awdar zaprasza
Elfijkę na małą przerwę w pracy na spacer. Podczas spacerowania w parku Awdar opowiada
Elfijcie kawały o...

więcej

uznała za zaginioną córkę. To Magda Wójcik brzydsza od Doroty Naruszewicz

że matka się odnalazła.

Wczoraj Ola do swojego chłopaka: "On okręcił sobie tę małą Kamilkę dookoła palca".

Dziś (w zapowiedzi) do Norberta: "Nie chcę, żebyś ją skrzywdził, ona jest jeszcze taka młoda, niedoświadczona".

;/

A tymczasem też wczoraj Barbara do Piotrze o zmianie szkoły Pedro: "On ma przecież dopiero 8 lat, nie interesuje mnie...

więcej