No właśnie, nie wiem czy ktoś już o to nie pisał, ale... czy kobieta, która zaczepiła Rysia, by ten nie wszedł za wcześniej do pokoju w szpitalu to nie była Halszka, 4-5 lat temu jedna z głównych negatywnych postaci w Klanie (kumplowała się z dr Edytą, gdy ta chciała m.in. przejechać Krystynę, pracowała u Moniki i też...
więcej
I to nie jej decyzja ! Producenci wyrzucili ją. http://www.fakt.pl/agnieszka-kotulanka-odchodzi-z-
serialu-klan-,artykuly,417059,1.html
Bożesz Ty mój! Napiłbym się kompotu z Maćkiem. Tak bardzo mi go żal, przestańcie go hejtować z
każdej strony :(:(:(
Nareszcie poznaliśmy imię matki Julki. Teraz może już ta Pani nie będzie miała na imię "Matka
Julki", bowiem jej prawdziwe imię to ŁUCJA. :)
Jest jakaś strona gdzie można obejrzeć klan od początku chiałem sobie przypomnieć odcinki jak daniel syn moniki był na farmie sekty dzieci słońca i inne odcinki klan dawniej lubiłęm ogladać klan ale duzo odcinkow straciłem bo mi sie znudził a od 1 do 500 ogladalem wszystkie jak znacie taka strone prosze napisać...
Miałem nie pisać na forum klanu i tym podobnych, ale się przełamię. Powodem tego oczywiście Maciek, mnie ta postać denerwuje niemiłosiernie, chłopak jest strasznie uparty, roszczeniowy wszystko ma być tak jak on chce, a jak nie to zamyka się w pokoju.
Nie dziwie się matce tej Martyny że chce ich rozdzielić ja na jej...
Jak myślicie, jak rozwinie się ten wątek? Czy panowie dalej będą się przyjaźnić, czy Wacek Feliksa wytnie mu jakiś numer i np. spróbuje wejść w Monikę wbrew woli Feliksa. Czy Wacek Feliksa dalej będzie mu przynosił tyle radości, co w ostatnim odcinku, czy niekoniecznie? Jakie jest Wasze zdanie?
Lubię Feliksa ,jest zabawny ale po dzisiejszym odcinku stwierdzam że nie ma w nim żadnej
godności ani męskiej dumy skoro pozwala by Monika nim tak pomiatała.
Najlepsze było to jak wysypała mu kawę na głowę i powiedziała że w tym związku to ona jest
prezesem.
Pani w księgarni - która wyglądała bardziej na antykwariat - nie wie, co u nich jest na półce
"Bestsellery". Musiała sprawdzić w komputerze, żeby ją olśniło ;)
A tuż nad dziełem Feliksa pięknie odwrócona lektura z wyd. Greg ;)
Agnieszko Lubicz, idź do fryzjera! Albo chociaż umyj kłaki ;/ nie wiem, kto ci wmówił, że wyglądasz
dobrze w tej fryzurze, ale kłamał ;( Tragedia.
Jak podaje "Świat seriali", średnia oglądalność Klanu w tym tygodniu wynosiła jedynie 2.04 mln.
Przegrał z konkurencyjną Pierwszą Miłością, której oglądalność wynosiła 2.12 mln. Jest to
niepokojąca wiadomość, gdyż PM zazwyczaj miało niższą oglądalność od Klanu. Miejmy nadzieję,
że powrót Beaty podniesie trochę...