Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35944
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 3

No właśnie, nie wiem czy ktoś już o to nie pisał, ale... czy kobieta, która zaczepiła Rysia, by ten nie wszedł za wcześniej do pokoju w szpitalu to nie była Halszka, 4-5 lat temu jedna z głównych negatywnych postaci w Klanie (kumplowała się z dr Edytą, gdy ta chciała m.in. przejechać Krystynę, pracowała u Moniki i też...

więcej

I to nie jej decyzja ! Producenci wyrzucili ją. http://www.fakt.pl/agnieszka-kotulanka-odchodzi-z-
serialu-klan-,artykuly,417059,1.html

skąd oni do cholery się znają? Daro w swoim żywiole a Reni też jakaś chętna.

Pedro. To z barcelony beeee. Tylko Real Madryt!!!

Co za widok mmmmmm :D

Co za pantoflarz....

teraz jest: Planowany zabieg. Jednak akcja wciąga bo coś się zmienia

Bożesz Ty mój! Napiłbym się kompotu z Maćkiem. Tak bardzo mi go żal, przestańcie go hejtować z
każdej strony :(:(:(

Nareszcie poznaliśmy imię matki Julki. Teraz może już ta Pani nie będzie miała na imię "Matka
Julki", bowiem jej prawdziwe imię to ŁUCJA. :)

Jest jakaś strona gdzie można obejrzeć klan od początku chiałem sobie przypomnieć odcinki jak daniel syn moniki był na farmie sekty dzieci słońca i inne odcinki klan dawniej lubiłęm ogladać klan ale duzo odcinkow straciłem bo mi sie znudził a od 1 do 500 ogladalem wszystkie jak znacie taka strone prosze napisać...

Miałem nie pisać na forum klanu i tym podobnych, ale się przełamię. Powodem tego oczywiście Maciek, mnie ta postać denerwuje niemiłosiernie, chłopak jest strasznie uparty, roszczeniowy wszystko ma być tak jak on chce, a jak nie to zamyka się w pokoju.
Nie dziwie się matce tej Martyny że chce ich rozdzielić ja na jej...

więcej

ocenił(a) serial na 3

Jak myślicie, jak rozwinie się ten wątek? Czy panowie dalej będą się przyjaźnić, czy Wacek Feliksa wytnie mu jakiś numer i np. spróbuje wejść w Monikę wbrew woli Feliksa. Czy Wacek Feliksa dalej będzie mu przynosił tyle radości, co w ostatnim odcinku, czy niekoniecznie? Jakie jest Wasze zdanie?

...że jako jedyna z rodzeństwa jest biologiczną córką Grażynki?

użytkownik usunięty

Lubię Feliksa ,jest zabawny ale po dzisiejszym odcinku stwierdzam że nie ma w nim żadnej
godności ani męskiej dumy skoro pozwala by Monika nim tak pomiatała.
Najlepsze było to jak wysypała mu kawę na głowę i powiedziała że w tym związku to ona jest
prezesem.

ocenił(a) serial na 10

Pani w księgarni - która wyglądała bardziej na antykwariat - nie wie, co u nich jest na półce
"Bestsellery". Musiała sprawdzić w komputerze, żeby ją olśniło ;)
A tuż nad dziełem Feliksa pięknie odwrócona lektura z wyd. Greg ;)

TAKIE REALIA TO NIE W POLSCE

ocenił(a) serial na 1

Agnieszko Lubicz, idź do fryzjera! Albo chociaż umyj kłaki ;/ nie wiem, kto ci wmówił, że wyglądasz
dobrze w tej fryzurze, ale kłamał ;( Tragedia.

ocenił(a) serial na 3

Chyba nigdy nie widziałam jak prowadzi samochód. Zawsze tylko siada za kierownicą i koniec sceny
:P

Ma zacięcie amigo. Zaczyna od zamykania sprzątaczki w składziku, a skończy na dilowaniu XD

Jak podaje "Świat seriali", średnia oglądalność Klanu w tym tygodniu wynosiła jedynie 2.04 mln.
Przegrał z konkurencyjną Pierwszą Miłością, której oglądalność wynosiła 2.12 mln. Jest to
niepokojąca wiadomość, gdyż PM zazwyczaj miało niższą oglądalność od Klanu. Miejmy nadzieję,
że powrót Beaty podniesie trochę...

więcej