Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35944
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Następna badziewna śmierć........Teraz trzeba uważać w szpitalu na złodziei.......a jak go zobaczysz , to uciekaj......bo możesz wykitować.......Ale scenarzyści odwalają.......

I jak żyć? Pytam, jak żyć?
Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie.

...wygląda jeszcze gorzej niż zazwyczaj. Nie sądziłem, że to możliwe - a jednak ;)

jak wystawila nózkę z łazienki i zaczeła sciagac szlafrok i ta mina Elzuni bezcenna. Jungowska
powinna się ze wstydu spalić, ze taka kaszane odwala

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek. Wybieram się na nią a wy?

Dorwę i ubije jak psa! Aż się rozbeczałem.

Ludzie Jakiej marki jest torebka Elki Chojnickiej. Gdzie ją można kupić.
PS szkoda Rycha

-

Każdy rozpoznał chyba tą panią. To była zemsta !

użytkownik usunięty

Dziś Rysio odchodzi do Valhalli...

ocenił(a) serial na 9

Klan oglądam od 2007 roku,czasem robiłem sobie przerwy gdy serial mi się nudził.W
każdym razie mam pytania odnośnie Michała Chojnickiego:
1)Jakie ma wykształcenie i kim jest z zawodu(dalej na koparce?)
2)Czemu Zyta i Teść najeżdzali na niego żeby zmienił pracę?

http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DdTtFIL6LHLw

Taksówkarz Ryszard Lubicz dzisiaj w nocy został zamordowany, nie był to napad rabunkowy ponieważ znaleziono przy nim portfel .

Czy mi sie wydaje, czy też ta laska, która zagadywała Rysia na korytarzu szpitalnym(wspólniczka złodzieja, domniemanego zabójcy Ryśka) to Halszka? Kiedyś , z tego co pamiętam Moni miała z nią co nieco do czynienia, w takim sensie , że tamta Monie oszukała.

"Dziwny jest ten świat..."

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam ten serial. Bardzo ciekawa akcja, świetni bohaterowie i ta muzyka! Najlepszy
polski serial!

ocenił(a) serial na 8

Najpierw próbował omamić Monikę. Później napatoczyła się Zytka. Teraz podobno na tapecie będzie tancerka Marta... A co z dzieckiem i Zytką? Tak niespodziewanie zniknęła z głównego tematu serialu?...

...

którego amanta wybierze Grażyna po tragicznej śmierci Ryszarda, a może romans z doktorem-whiskey-lubiczem ???

Skąd tak niska ocena. Klan oglądają miliony polaków, jest bardzo życiowy, nie brakuje w nim realizmu, gra aktorska na wysokim poziomie (jak na operę mydlaną) bardzo dobrze zarysowane postacie no i Rysiek! na youtube wszyscy piszą że ruchneli by Bożenkę, Ryśka mają za super hero, Maciek jest bohaterem tysiąca filmików...

więcej