PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 839
ocen
6,2 10 1 11839
5,5 2
oceny krytyków
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Założyłam konto tylko po to by wystawić pierwszy raz opinie na filmweb ;) Obejrzalam całość, ponieważ po pierwszym odcinku myślałam, ze może mieć jakiś potencjał. Mija 7 odcinek, myślę - serial jest mocno pokręcony i dziwny, ale musi w takim razie nastąpić jakiś zwrot akcji w ostatnim odcinku bo inaczej to wszystko nie ma sensu. No i zrobili zwrot akcji - najgorszy gniot jaki kiedykolwiek oglądałam. Banalny, gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, serial pełny absurdów. Do ostatniej minuty miałam głęboką nadzieję, ze to wszystko to sen głównej bohaterki :)
Jedyny plus to, ze odcinki maja po 25 minut i lecą szybko.
Straciłam tylko czas.

ocenił(a) serial na 7
domimi95

Oczywiście, że pełny absurdów, przecież to pastisz, nie powinno się go traktować całkiem poważnie. Moim zdaniem był świetny, z każdym coraz głupszym twistem coraz lepiej się bawiłam.

monster88

Monster 88 Ja również. Ubawiłam się nieziemsko podczas ostatniej walki. Nie chcę spoilerować. Wg mnie niezły serial

ocenił(a) serial na 3
domimi95

Zgadzam się w 100%, ostatni odcinek zepsuł wszystko

ocenił(a) serial na 3
domimi95

Faktycznie serial to gniot, ale ostatni odcinek to już istna głupota. Nie wierzyłam do samego końca że to dzieje się naprawdę.

iwonakalicka

Ej no, lampa z szopa była genialna! Mnie ten film nawet rozbawił. Nie dało Wam do myślenia jak zginęła córka Naszej bohaterki? Serio? To już był szczyt paradoksu xD

ocenił(a) serial na 6
Ana230

Od tego momentu wiedziałam, że mam do czynienia z parodią.

ocenił(a) serial na 9
iwonakalicka

to teraz obejrzyj "kobietę w oknie", wróć tutaj i popraw ocenę :)

ocenił(a) serial na 3
Sama3l

widziałam wcześniej

ocenił(a) serial na 6
iwonakalicka

Według mnie każda osoba, która ocenia film/serial na 1* jest wiarygodna na poziomie świętego Mikołaja. Dziękuję, na pewno obejrzę!

ocenił(a) serial na 7
iwonakalicka

Z ciekawości, jak oglądasz Krzyk czy Don't Look Up to tam rozumiesz, że masz do czynienia z pastiszem, zgrywą, obśmianiem klisz, czy też niekoniecznie?

ocenił(a) serial na 8
domimi95

Czy tylko mnie zastanawia czemu morderca nie był skuty kajdankami do stołu tylko siedział jak w kościele na mszy ?

domimi95

widać że ktoś tu nie odróżnia satyry xD czasem trzeba trochę ruszyć główką ;)

ocenił(a) serial na 7
domimi95

Fakt, jak się nie rozumie konwencji to traci się czas ;)

ocenił(a) serial na 6
domimi95

facepalm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones