PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108609}

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show
6,1 4 276
ocen
6,1 10 1 4276
Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki
powrót do forum serialu Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

Wiem, że już cztery telewizje nas tym karmiły, ale nie zaszkodziłoby wyemitować to jeszcze raz. Bardzo fajny serial familijny, jeden z niewielu, który cała moja rodzina zgodnie lubiała oglądać rano przed wstaniem. Kiedyś marzyłem, żeby powstał kanał telewizyjny poświęcony jedynie produkcjom Disneya, żeby była możliwość oglądania tego częściej. No i powstał - dużo, dużo później. DISNEY CHANNEL. Niestety w przypadku seriali aktorskich, skupiono się w nim jedynie na własnych produkcjach, w których głównymi bohaterami była młodzież. Zawsze chciałem, żeby do takiego kanału zawitały takie seriale, jak "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki", czy "Zorro" no i wszystkie kreskówki z "Walt Disney przedstawia". Niestety tak się nie stało. Pojawiły się jedynie "Legenda Tarzana", "Kacza paczka" oraz "Goofy i inni" (z innym dubbingiem). Ale mam nadzieję, że w przyszłości znajdzie się dla nich miejsce w ramówce. Rozpatrzcie to proszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones