PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,7 15 705
ocen
6,7 10 1 15705
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Tak, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś może już kogoś obstawia, a i tak jestem pewien że za chwilę by i tak ktoś ten temat stworzył xd, ja sam, na razie za wiele nie wiem ale zaskoczyła mnie końcówka 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
reparo

A może Red Devil wtedy pojawił się, żeby ją wciągnąć do swojej "morderczej paczki"? Może to był np. Boone i zaproponował jej współpracę, teraz oboje są Red Devil? Pytanie tylko, czy rzeczywiście mordercą mogłaby być kobieta, bo to jednak ciężkie zajęcie.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Myślę, że zabójcą może być Jennifer. ;>

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

może, jest taka ignorowana że tak powiem, wogóle nic z nią nie ma, nikt nie zwraca na nią uwagi, ale szczerze wolałbym żeby to był ktoś kto jest trochę dłużej na ekranie i ktoś kto ma więcej wypowiedzi xd

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Teraz jestem za myślą, że zabójcami są: Jennifer, Cathy i Boone. To Cathy przyprowadziła Jennifer tam, ciało Boone'a było otoczone świeczkami, a w nawiedzonym domu wszędzie również były. Nie zapominajmy o Coney'u, który wywrócił jej lunch na podłogę, a potem umarł.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

Tak, mimo to ja cały czas podejrzewam Pete'a, a teraz kiedy nic już na niego nie ma to tym bardziej, zapadł mi w pamięć ten jego kostium i to spojrzenie jak i słowa ryana "Już w pierwszym odcinku dostaniecie dużą wskazówkę na mordercę ale historia zostanie poprowadzona tak że szybko o tym zapomnicie", czy coś takiego, mi się teb moment z kostiumem bardzo wbił i mimo że już nic na Pete'a nie dają, ja będę o tym pamiętał ;D

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Te podejrzane spojrzenia to tu są wszędzie. :P Szczególnie w scenie, gdy wrzucają Chanel #2 do zamrażarki, a Hester patrzy porozumiewawczo na #5.

ocenił(a) serial na 8
Kierokat

Tak ale chodzi mi o to szczególne, gdy Grace wyszła i on się popatrzył na ten kostium, poza tym miał kostium, a takie wytłumaczenie że jest maskotką czy coś mnie nie przekonuje, jeszcze zapamiętują słowa Ryana, ja na pewno mu nie ofpuszczę i będę pamiętał o tym kostiumie u Pete'a.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Tez podejrzewam Pete'a. Czy to nie trochę dziwne ze "był maskotka szkoly" jako diabeł a jako Lód/Coney juz nie? skoro był maskotka to chyba miałby nowy strój a nie od razu nowy człowiek, Jestem pewna, że drugim diabłem jest facet. Czuje to w gejowskim spojrzeniu Bonne'a XD

Nyappyy

Nie jest dziwne, że nie był nową maskotką, bo jak sam mówił Coney, miał tam 1.5 m wzrostu i tylko on się wbijał w taki mały kostium.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Ale miej na uwadze, że to spojrzenie, które Pete rzucił Grace, było w drugim odcinku. Fakt faktem premierę miały oba jednego dnia, ale podejrzenie na Pete'a padło dopiero w drugim. Więc teoria się trochę sypie, chyba że ten stalking, o który oskarżyła go Chanel był jakimś cieniem na jego postaci kreowanej w pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
AnOl

no tak ale w 1 odcinku pete, też miał takie dziwne spojrzenie to wtedy gdy tak stał, ludzie przechodzili itp., i w sumie i tak podejrzewam pete'a nawet bez tego, nie jest to osoba której ufam.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

No to teraz mamy pewność, że Gigi jest wplątana i o wszystkim wie, ale wątpię, że jest zabójcą. Po prostu dba i pomaga dzieciakowi, którym zajęła się po śmierci tej laski z wanny.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

no dokładnie, dodatkowo tak pomyślałem po nowym odcinku że jednym z morderców (bóg wie ile ich w końcu jest), a mianowicie tym co chciał jeść nachos z Zayday, może być Earl, bo widać że jakoś tak do niej zarywa.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

ale wczesniej ta blondyna powiedziala Pete'owi (o ile sie nie myle), że Zayday uwielbia nachos, to tez moze byc podpowiedz ;d ze tylko oni wiedzieli co Zayday lubi jesc ;d

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

no nie wiem to moze byc kazdy tak wlasciwie

Rrouge

Stawiam na Pete'a. Pewnie będzie tak jak w American Horror Story - Tate był przebrany za Rubber Man'a; później się okazało, że to on nim był.

Rrouge

Co chwila się gubię w podejrzeniach i gdy już myślę, że mam trop to mi się nie zgadza z resztą wydarzeń i szukam od nowa...

[SPOILER ALERT]

Na zakończenie piątego odcinka szczena mi opadła. Wiadomo było już po 4 odcinku, że Gigi jest związana z historią sprzed 20 lat ale, że jest związana z całą akcją z Red Devilem? O.o
Bardzo ją polubiłem i z niepozornej bohaterki stawała się pełnokrwistą postacią ale to... WOW.
I tu niech żałują wszyscy, którzy zrazili się na samym początku do konwencji lub innych aspektów, bo czuję, że serial dopiero się rozkręca i sporo niespodzianek przed nami.

ocenił(a) serial na 8
emillo97

dokładnie ;)

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Ja mam teraz 100% dowód ze Diabłem jest Nick Jonas, Gigi mu pomaga, więc on niby nie żyje i pod postacią diabła zabija ludzi. Ale dziecko to dziewczynka więc znów nie może to być facet, kurdę nie wiem. Hester ??? Jest świrnięta ale wątpię że to ona. Channel też nie, jest porąbana ale nie kryje się z tym że kogoś zabiła. A może diabłem jest niby ta dziewczyna co umarła przy porodzie ??? Mam nadzieję że ten diabłem to będzie jakieś Wow a nie że okaże się że to ktoś co będzie beznadziejny.

ocenił(a) serial na 7
tytan5017

moim zdaniem 1x05 pokazał, że diabłem nie jest Pete - nikt, kto byłby w posiadaniu tak wyczepistej bazy dowodzenia, nie trzymałby kostiumu w szafie. A od 2 odcinka minęło chyba zbyt mało czasu w fabule, by zdążył się jej przez ten czas dorobić.

ocenił(a) serial na 8
tytan5017

Szczerze? Diabłów jest ba 100 procent 2 a może nawet 3 wątpię żeby każdy to był WOW, boone i gigi wcale nie są WOW, i nie, dziewczyna która zmarła przy porodzie zmarła przy porodzie, ryan mówił że mordercą jest ktoś kogo widzieliśmy już w 1 odcinku i kogo oglądamy na ekranie (czyli ktoś z tych których widzimy cały czas), ja podejrzewam wesa, pete'a, hester, boone to oczywistość, gigi też o wszystkim wie i pewnie jeszcze dziekanka ma coś wspópnego.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Byłoby śmiesznie, gdyby okazało się, że każdy z bohaterów jest zabójcą lub chociaż, że wszyscy mają coś z tym wspólnego xD

Myślę, że możliwe jest istnienie dwóch grup morderców. Gdy Gigi rozmawiała z Red Devilem, mogła mówić o tym innym mordercy. Wspomniała coś w stylu, że to się wymyka spod kontroli i jakby nie patrzeć scena, w której ją zaatakowano nie wyglądała na ustawioną.

BozekVooDoo

Scena, w której ją zaatakowano była chyba najbardziej ustawioną jaką widziałam. Diabeł patrzał na nią i nagle skierował się na Panią Sherlock, a gdy tylko Gigi została z Diabłem sama, on ucieka. Cały atak i ucieczka oczywiście nie pokazana.
ALE pomysł z dwiema grupami morderców strasznie mi się podoba.

ocenił(a) serial na 10
revira

Hahaha, mi chodziło o to, jak ją zaatakował, gdy poszła spać na kanapę w domu KKP. Ta, gdy była z Denise to oczywiście była podejrzana i od początku zauważyłem, że ona specjalnie dała mu uciec. :>

BozekVooDoo

Tak, przypomniałam sobie o tej scenie po czasie. Wiem już o co ci chodziło i myślę, że masz rację. Wydawała się przestraszona gdy zaatakowano ją pierwszy raz.

Rrouge

Ja obstawiam że red devil'em jest nierozgarnięty Pan Policjant który prowadzi śledztwo w taki sposób że 2 letnie dziecko by sobie lepiej poradziło z tą zagadką niż pan śledczy :D

ocenił(a) serial na 8
John__88

Ja coś czuję że on zginie i to już wkrótce XD

Rrouge

Trzymam kciuki.

Rrouge

Będę inna i napiszę,że wydaje mi się, że to Grace i Jej tata.

Karczmix

Ja w sumie też myślałam o Grace bo tak na prawdę niby nikt by nie pomyślał ,że to ona ,a może ma rozdwojenie jaźni i nawet nie wie ,że to ona sama ich zabija .

ocenił(a) serial na 7
Karczmix

tylko pytanie czy to nie za proste

Rrouge

A mi wydaję się że jednym z morderców będzie Jennifer, chyba najmniej podejrzana postać...

Rrouge

Cóż, to tylko zgadywanki jak na razie, więc...
Przyjmując, że istnieją dwie grupy morderców: jedną z nich 'przewodzi' dziecko z imprezy, wspomagane przez Gigi. Dzieckiem musi być dziewczyna. To nie wydaje mi się żadna Chanel. Nie Zayday i Lesba, oczywiście. Stawiam na fankę mrówek lub Hester.
Drugą grupą byłby Pete, Nick i Chad. Chad pasowałby bardziej do typu Diabełka, który zabił Chanel#2. Plus Nick zrobiłby dla niego wszystko. A Pete miał dostęp do kostiumów i ma wyraźną niechęć do Kappa.
Ale jeśli założyć, że istnieje tylko jedna grupa morderców: Gigi, Nick, Pete, Chad i Hester.
Cholera, Hester nasuwa mi się na myśl pierwsza za każdym razem xD Nie chciałabym mieć jej jako współlokatorki...

ocenił(a) serial na 8
revira

Ta, mimo wszystko wątpię żeby było AŻ TYLU morderców xd, tym bardziej że myślę że jednak jest 2 diabłów i gigi która nimi dowodzi. Hester też podejrzewam, pete'a i wesa również xd

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Osób których kompletnie nie podejrzewam to Grace (mimo wszystko), Chanel, Chanel 3 i 5, Zayday, Denise

Rrouge

A moze to tata grace? W 3 odcinku opowiadał bardzo szczegółowo o tym filmie!

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Najfajniejszymi bohaterami są według mnie: Pete, Chanel 1, Ariana i Hester - czyli z moimi szczęściem, któreś z nich morduje :D (Ariana raczej już nie, bo zaliczyła deada, al kto wie) Xd

ocenił(a) serial na 8
theszymonfilipiak

dla mnie Chanel 1 <3, Zayday, Grace, Chanel 3 i Denise, z tych co wymieniłeś obstawiam Pete'a i Hester xd, ariany (chanel 2) osobiście nie lubię, chociaż po jej drugim występie trochę bardziej ją polubiłem ale i tak nie wystarczająco i tak ona na 100% już nie, poszła już do nieba i nawet na twitterze czy gdzie tam było powiedziane że już się nie pojawi, czy nawet ona sama, wiem ze coś było mówione i oficjalnie jej wątek się skończył.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Po dzisiejszym odcinku obstawiam Chanel #3.

Biedna Jennifer. :'(

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

nie przepadałem za Jennifer, ale i tak szkoda xd, chanel 3 jest podejrzana aczkolwiek jest też jedną z moich ulubionych, wraz z chanel, zayday, grace i denise, no ale możliwe, no i też ciekawe że Boone wreszcie wrócił, no a następny odcinek zapowiada się naprawdę epicko, myślę że earl zginie a może nawet gigi.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Po wczorajszym/dzisiejszym odcinku zaczynam wierzyć w twoją teorię, że to Pete.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

zaciekawiło mnie też że go znowu nie było, ale znowu niby teraz drugi morderca to siostra Boone'a, który był pierwszym mordercą, więc teraz zwróciłem uwagę na to kto z dziewczyn mógłby nim być, i do głowy przyszła mi Hester, która moim zdaniem żyje, i nic jej nie jest.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

wydaje mi się że mordercą jest jeniffer i że upozorowaała swoją śmierć podobnie jak boone żeby jej nie podejrzewano , nie było dokładnie widać jak czerwony diabeł wbija w nią nóż i podobnie jak boone została otoczona świeczkami po swojej "śmierci ".

ocenił(a) serial na 8
agma121

wątpię, tak samo myśleli z chanel 2 a mimo to żyła, przy boonie wcale nie było widać. Tutaj nie było dokładnie widać ale to akurat można prosto wyjaśnić, często śmierci nie widać dokładnie. No ale wszystko jest możliwe ;D

ocenił(a) serial na 7
agma121

Wszystko ok, ale Jennifer jest gruba, więc nie zmieściłaby się w kostium Czerwonego Diabła.

ocenił(a) serial na 7
Zolsa

Obstawiam Chanel#1 lub #2 lub #3 lub Hester lub Grace

ocenił(a) serial na 7
Zolsa

https://40.media.tumblr.com/0e378f6603750949f3413950268ca009/tumblr_nxtv01nE1C1u ouyoio1_540.jpg
data urodzenia Chanel2 tez sie zgadza

ocenił(a) serial na 8
Zolsa

moim zdaniem chanel 2 nie żyje na 100%, już bardziej jest możliwe moim zdaniem że jennifer niż chanel 2, hester i grace też podejrzewam, ale nie chanel 2 xd

Rrouge

tak, data urodzenia Chanel2 się zgadza, ale ona nie żyje na pewno, a skoro mialaby byc drugim dzieckiem z wanny, kto w takim razie mialby byc 2 czerwonym diablem?
myślałam na początku o upozorowaniu zabójstwa ze strony #2 i wykorzystania momentu w którym oberlin zażyła środki przeczyszczające, do wmówienia jej o tym że jest duchem i z jakiegoś powodu uchronienia #1 przed zabójstwem.
nie miałoby to jednak większego sensu, bo sama Ari przyznała że jej wątek się skończył, kto zresztą przesuwałby szkiełkiem po tablicy? wykluczajac oczywiscie ze zadna z chanelek nie byla w zmowie z #2
nie wykluczam jednak że mogłaby być mimo wszystko siostrą Jonasa, pasowałoby mi wręcz gdyby drugie z rodzeństwa okazało się martwe. nie zauważyłam bowiem do tej pory zadnej dziewczyny, która wzrostem mogłaby dorównywać drugiemu czerwonemu diable, więc być może to po prostu mężczyzna? nie jest przecież nigdzie powiedziane, że obydwoje z bliźniąt muszą mordować.
absurdalna teoria, ale cały serial chyba na tym polega:)
mam jeszcze pewne przypuszczenia co do jej w koncu niepewnego pochodzenia i koloru skóry, ale to tylko jeśli to co napisałam powyżej mogłoby się w jakikolwiek sposób sprawdzić, co sądzicie?

sitka4444

niej jestem tylko pewna, co do momentu w którym gigi powiedziała do diabła że zaangażował się bardziej niż jego brat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones