PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,7 15 699
ocen
6,7 10 1 15699
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Tak, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś może już kogoś obstawia, a i tak jestem pewien że za chwilę by i tak ktoś ten temat stworzył xd, ja sam, na razie za wiele nie wiem ale zaskoczyła mnie końcówka 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

A może drugim zabójcą jest poprzedniczka Chanel. W zasadzie to chyba nie wiadomo, co się z nią stało. Ale z drugiej strony mam wrażenie, że to ktoś z głównej obsady. Może jednak Hester, mimo wypadku.

ocenił(a) serial na 9
Slowick

Z tego, co czytałam twórcy mówili, że w pierwszym odcinku znajdziemy podpowiedź i Melanie była pokazana w odcinku pilotowym i jeśli dobrze pamiętam, to mówiła coś o tym, że kolejna przewodnicząca KKT, będzie musiała "zatańczyć z diabłem", co nawet zostało jeszcze powtórzone przez Diabła do Chanel 2 w odcinku, gdy została zabita. Nie wiem, czy jej wiek pasuje.

ocenił(a) serial na 8
Slowick

jak mówiłem, moim zdaniem hester na 100% żyje, co do melanie..hmm...możliwe w końcu 12 odcinek finałowy razme z 13, to 12 będzie mieć tytuł "Dorkus" jak Melanie Dorkus, i Melanie jest w obsadzie gościnnej, ale tak samo jak jennifer, sam, chanel 2 i wszyscy inni którzy zginęli bo ma być strasznie dużo retrospekcji w finale i wszyscy mają się pokazać.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Red devil w 1 sezonie to Boone (Nick Jonas), wspolpracujacy z Gigi od poczatku.

To nie domysly, tylko odpowiedzenie na Wasze pytania (podobno chcieliscie wiedziec) oparte na fakcie, ze mieszkam zagranica, gdzie 1 sezon sie skonczyl i Boone z Gigi zostali oficjalnie przedstawieni jako Red Devil.

Ale zeby zarobic wiecej kasy powstal juz drugi sezon, ktorego akcja bedzie sie toczyc na obozie letnim i bedzie drugi Red Devil plus pare osob wroci z zaswiatow, a finalnie przezyje 5 osob.

Jeszcze raz: to jest przedstawienie faktow po zakonczeniu 1 sezonu, nie moje zgadywanie, plus informacje odnosnie 2go sezonu podane oficjalnie przez tworcow serialu.

ocenił(a) serial na 4
insanex10

Oprocz tego siostra Boone zyje, nie zmarla przy porodzie.

Sorry jesli ktos jednak nie chcial spoilerow, poza tym w drugim sezonie i tak bedzie nowy Red Devil.

ocenił(a) serial na 8
insanex10

jeszcze muszę dopowiedzieć to że boone to red devil było wiadome praktycznie od końca 2 odcinka, a w odcinku 9 oficjalnie to potwierdzili, a że gigi nimi dowodzi też już wiadomo od mniej niż połowy serialu, i też już dawno jest to oficjalnie potwierdzone, więc widać jak ściemniasz, 2 morderca zostanie ujawniony w finale oficjalnie, gdybyś się orientował wiedziałbyś "Szokujące zeznania (coś coś tam) następują, gdy morderca zostaje zdemaskowany) będzie to 2 godzinny finał gdzie będzie mnóstwo retrospekcji, i 2 morderca zostanie ujawniony, myślisz że inni nie oglądają serialu i nie załapią że kłamiesz? nie wiem po co pisać takie głupoty niepotrzebne, gigi i boone są mordercami 2 i jest 3 morderca, 2 red devil który zostanie ujawniony w FINALE KTÓRY BĘDZIE MIAŁ OFICJALNĄ PREMIERĘ 8 GRUDNIA i nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, jest to emitowane na zagranicznym foxie i tylko po angielsku, jedynie są napisy tworzone, w polsce nawet nie emitują.

ocenił(a) serial na 8
insanex10

nie, pomyliłeś się mój drogi, nie będzie ;), twórca oficjalnie potwierdził że 2 sezon będzie miał zupełnie nowego mordercę, nowe miejsce, nowe osoby i jedynie 4 albo 3 NIE 5 osób przeżyje z 1 i będzie w 2 ale NIE BĘDZIE JUŻ RED DEVILA I OFICJALNIE TO POTWIERDZIŁ, bo 2 morderca zostanie ujawniony w finale sezonu, nawet w opisie do finału to jest, więc nie wiem skąd wziąłeś te głupoty, wątek red devila zakończy się teraz, i tyle, a to że 2 sezon będzie obozem letnim jest nie potwierdzone, ostatnio był wywiad, i ryan potwierdził że obóz letni jest jednym z pomysłów, ale nie jest to potwierdzone, a morderca będzie zupełnie inny, i już będzie inna historia.

ocenił(a) serial na 8
insanex10

i strasznie kłamiesz, do twojej wiadomości te odcinki właśnie są za granicą codziennie we wtorek ;) u nas jest to środa o 3, skończyły się TYLKO NAGRANIA DO FINAŁU, a wszystkie odcinki nie zostały jeszcze wyemitowane, więc proszę cię nie ściemniaj, ostatnie 2 odcinki będą 8 grudnia, więc naprawdę, nie ściemniaj bo ci to nie wychodzi, nawet się nie orientujesz widocznie, co pisze już w oficjalnym opisie, i o tym że drugi red devil zostaje zdemaskowany i o tym że ostatnio ryan sam potwierdził że wątek red devila się teraz skończy, od początku było wiadome że to będzie antologia, każdy sezon o czym innym jedynie z tymi osobami które przeżyją w 1 które będą w 2, i jeszcze raz mówię, NIE SKOŃCZYŁ SIĘ SERIAL, SKOŃCZYŁY SIĘ NAGRANIA, a to że mieszkasz za granicą nie ma nic do tego, bo w tym samym czasie jest tam to tutaj tyle że z różnicą czasu, a po polsku nawet nie jest emitowane, i nikt nie powiedział że siostra boona zmarła przy porodzie, wiadomo to cały czas....nawet nie mówili że zmarła przy porodzie, boone był jednym red devilem, gigi jest dowódcą, A 2 RED DEVIL ZOSTANIE ZDEMASKOWANY W FINALE, czego dowodzi oficjalny opis itp., 2 sezon będzie miał nowego mordercę, nowe miejsce, nową historię, nowych bohaterów i 3/4 osoby które przeżyją 1.

insanex10

nie wiem, czy chciałeś się popisać czy coś ale to żałosne.....SERIAL LECI TYLKO NA ZAGRANICZYM FOXIE, nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, skończyły się nagrania, a nie serial, do twojej wiadomości już oficjalnie wiadomo że morderca zostanie 2 zdemaskowany w finale sezonu... i że 2 sezon będzie miał nowego mordercę, nową historię, nowe miejsce I NIE JEST POTWIERDZONE ŻE BĘDZIE TO SUMMER CAMP, więc na przyszłość zastanów się co piszesz zamiast wypisywać pierdoły saskie.

ocenił(a) serial na 8
KennyDeath

dokładnie, co do toższamości drugiego red devila KTÓRY ZOSTANIE ODKRYTY W FINALE NA CO WSKAZUJE OPIS, myślę teraz że to albo grace albo hester.

ocenił(a) serial na 8
insanex10

jeszcze muszę dokończyć, widać jak oglądasz serial, gigi nie była red devilem dowodziła 2 devilami którzy już wielokrotnie zostali pokazanie w 2 z których jeden to był boone który został zamordowany przez drugiego devila czyli swoją siostrę w 9 odcinku ponieważ chciał zabić gigi. Teraz została Gigi i 2 devil którym nie jest boone, tylko właśnie jego siostra.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

o to to, właśnie! Tak samo jak w scenie, kiedy zaatakowali Dziekan. Było 3 napastników: 2 razy Red Devil i Gigi na czarno.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Po co się tak bulwersujesz. Wystarczyło napisać w jednym zdaniu, ze finałowy odcinek jeszcze nie został wyemitowany w USA. Chyba za bardzo przeżywasz ten serial :D

ocenił(a) serial na 8
Chelsea95

Nie przeżywam, poprostu, to oczywiste że ten ktoś nie oglądał i specjalnie ściemnia, żeby innych zrobić w konia i tylko to mnie denerwuje

ocenił(a) serial na 7
insanex10

bullshit,
mam nadzieje że zrozumiesz bo mieszkasz 'zagranica'
Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

moim zdaniem, skoro od jakiegoś czasu było podkreślane, że Red Devilami jest rodzeństwo + Gigi, do tego Gigi w ostatnim odcinku rozmawiała z ostatnim już żyjącym Red Devilem i użyła słów "przykro mi, że musieliśmy zabić twojego brata" - tak więc jestem w 100% przekonany, że ojciec Red Devilem nie jest. Po trailerze kolejnego odcinka - gdzie Red Devil goni ekipę bodajże w jakimś centrum handlowym - jestem przekonany, że Red Devilem nie jest też Hester, Channel #5, Channel Oberlin i Channel #3 bo goni tą czwórkę na trailerze. Red Devilem musi być siostra Boone'a - jak tak sobie pomyśleć to żeńskich podejrzanych zostało w tym momencie mało - Zayday, która też mi nie pasuje za cholerę na Devila bo Boone się do niej zalecał, więc odpada. Zostaje chyba tylko Grace - aleeee, trzeba wziąć pod uwage, że Scream Queens jest nieźle pokręconym serialem :P tak więc nie zdziwiłbym się, jakby okazało się, że ta cała siostra przeszła zmianę płci i jest aktualnie np Pitem ;) To by wyjaśniało chociażby dlatego drugi Red Devil do teraz nie wypowiedział ani jednego słowa, jakby był babką to mógłby nawet trochę pomodulować głos żeby nie dało się rozpoznać kto to, ale jeśli jest facetem, to z góry zepsuło by to niespodziankę jakby się odezwał, stąd może cisza :P

ocenił(a) serial na 8
prowned

to możliwe, ale za bardzo mi to zajeżdża PLL, ja już bym wolał grace jako mordercę, lubię jak ta niby "final girl" okazuje się być mordercą.

użytkownik usunięty
prowned

Ja rowniez od jakiegos czasu jestem przekonana, ze zabojca moze byc Pete (siostra Boone'a, ktora zmienila plec).

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Mam pytanie, pamięta ktoś może w którym odcinku/scenie było powiedziane, że drugie dziecko z wanny to dziewczynka? Wyleciało mi to z głowy, a może być istotne.

ocenił(a) serial na 8
Slowick

Na obrazie u babki z psychiatryka były 2 dzieci, chłopiec i dziewczynka i jeszcze później w 9 odcinka dziekanka sama potwierdziła że była 2 dzieci bo po tym, jak Sophia "umarła" rzekomo jeszcze wydała krzyk u wypchnęła właśnie drugie dziecko.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

No tak, ale na obrazie są 2 niemowlaki, nie widać płci dzieci. Jedynie to, że jeden kocyk jest różowy, a drugi chyba biały. Dlatego pytam.

ocenił(a) serial na 8
Slowick

no tak, ale dziekanka to potwierdziła, ona była przy tym, chwilę jak wysłała 3 dziewczyn po worki itp. ta wydała z siebie jęk i "wydaliła" drugie dziecko, jedno to było chłopiec, jedna dziewczynka, zabrała je te najrozsądniejsza, poza tym wiemy oficjalnie że jednym był boone, a jeszcze jak byli u tej w przyczepie wtedy co została zadźgana, to przecież to była jedna z tych właśnie dziewczyn wtedy, i powiedziała że przyjrzała się dziecku i to była dziewczynka, więc to że była dziewczynka i chłopiec jest pewne.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

o właśnie, dzięki :) tak mi przyszło do głowy, czy może jednak tą dziewczynką z wanny nie jest Grace, skoro wyszło, że Boone jest jej bratem. No i ojciec już raz okłamał Grace, co do tego, jaka była jej matka, to może równie dobrze skłamał później w kwestii tego, kim była. W końcu imię i tak się nie zgadzało, bo podobno matka Grace je zmieniła. Grace może, ale nie musi być zamieszana w morderstwa. Drugi morderca może nie być spokrewniony. Przecząca temu scena, w której Gigi mówi, że Red Devil zabił brata, może być zmyłką i chodzi o "brata" z bractwa, bo Boone był w bractwie (z tego, co pamiętam, to nawet chwilę przed śmiercią został przyjęty do KKT przez Chanel). To by dało możliwość, że obaj mordercy to faceci i wykluczałoby teorie o zmianie płci. Ale tak tylko gdybam, bo już i tak jest mocno poplątane. Poza tym ojciec Grace jest jakiś dziwny, ta jego mina, gdy Grace zapytała o Gigi w "Thanksgiving" i nie tylko wtedy. Poza tym znał Gigi w 1995.

ocenił(a) serial na 8
Slowick

Grace jest moją główną podejrzaną zebrałem na nią wiele poszlak, i tego się trzymam, to prawda wiele się nie zgadza, no ale jak na razie jest moją główną podejrzaną, jeszcze mam podejrzenia co do hester, czy chanel 5 ale i tak Grace na miejscu 1

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

zwłaszcza, ze jedyną osobą, która zawsze daje jej alibi jest zakochany w niej Pete ;)

Rrouge

Ja jestem pewna, że ostatnim mordercą jest Chanel 5. Weszła na tą kolację dziękczynną zaraz po tym jak Gigi powiedziała, że musi dalej grać i to ona wniosła tacę z jej głową. Najgłupszym w tej chwili pomysłem jest dla mnie, że to Grace miałaby niby być Red Devilem.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Grace jest dzieckiem z 95' a diabłem jest jej tata

ocenił(a) serial na 7
psychodelicznytaniec

Gigi jest jedyną z bractwa która próbowała pomóc jego żonie, dlatego jest nią zainteresowany.
W trzecim odcinku widać że dziekan definitywnie coś na nią ma.

Rrouge

Obejrzałem sobie teraz 11 odcinek po ang na Watchseries. i muszę powiedzieć, że coraz bardziej na Red Devila pasuje mi Grace... Ale dokładnie, to jest pomieszany serial. Bardzo dobry pomysł i myślę, że dużą oglądalność powinien mieć. Na finale każdemu pewnie opadnie szczęka z wrażenia i odkrycia Red Devila. Pozdrawiam

spidziek

W scenie, gdy pokazana jest retrospekcja z Grace, która odwiedziła stowarzyszenie w chwili śmierci Melanie, Grace ma na sobie sweter z literą "R", a odcinek wcześniej, gdy Boone rozmawia z Chadem jako "duch", ma koszulkę z literką "D" - co nam wychodzi? Red devil.

Lunona_2

*sorki, Boone też ma sweter, nie koszulkę, ale nadal jest na nim "D"

Lunona_2

Poza tym, myślę że Pete mówiąc o tym, że jest mordercą w odcinku 11, miał na myśli Melanie Dorkus, o której będzie odcinek 12, ale nie jest Red Devilem. Przecież Pete kochał się kiedyś w Chanel, może zabił Melanie, żeby Chanel mogła zostać przewodniczącą? Może sama Chanel go do tego nakłoniła.

ocenił(a) serial na 9
spidziek

Też odniosłam wrażanie, że z Grace jest coś na rzeczy. Ona zachowywała się jakoś tak...inaczej. Jakby zaszła w niej jakaś zmiana. Nie dam głowy, że jest RD, ale coraz bardziej się do tego przekonuję. Tylko ta scena z obrazem, kiedy krzyczy na Gigi w kuchni.... nie było świadków, więc po co ta szopka.

ocenił(a) serial na 7
spidziek

Tytuł ostatniego odcinka to 'The Final Girl(s)' więc to mogą być dwie dziewczyny. Może Grace i ktoś kogo wynajęła Chanel Oberlin. W zasadzie to moze byc kazda z dziewczyn.

Rrouge

No i wszystko wyjaśnione :)

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Podsumowując...nie wiem jak wy....ale ja się cholernie zawiodłem na finale, nie chodzi o sam fakt tego kto był mordercą ale o.....debilne rozwiązanie, chamsko się skończyło no i liczyłem na wielką rozwałkę na końcu a nie coś w stylu Scream gdzie zginęło tyle osób co na lekarstwo......no i to zakończenie....masakra, zawiodłem się cholernie, biedne Chanelki :( a no i hester przy okazji oficjalnie stała się najbardziej znienawidzoną przeze mnie postacią w historii seriali....BRAWO POBIŁA NAWET PAIGE Z PLL, a to naprawdę coś............żałosne. Gorszego już się nie dało, a nie chwila...dobrze że nie usmażyli chanelek na krześle elektrycznym.

Rrouge

spokojnie, myślę że będzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8
ojejQQ

no ma być, ale mam nadzieję że chanel będzie żyła :(

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

też się zawiodłam, bo zakończyli po prostu głupio i nie fair. Nie wiem czemu, ale w pewnym momencie miałam wrażenie, że oglądam "Legalną blondynkę".

Rrouge

ciekawe co się stało dalej, nie wiadomo czy zabiła Hester Chanel O. I czy to była Hester... Może ktoś się również zaczął bawić...ciekawe też gdzie były podczas tego #3 i #5..

ocenił(a) serial na 8
spidziek

3 i 5 spały tam, było je widać, jak chanel szła do łóżka ;)

Rrouge

to ja ślepy. nie zauważyłem. ciekawe co będzie dalej, nie lubie sam sobie pisać zakończeń..

spidziek

Czy byłam jedyną osobą, która bardzo chciała, żeby Czerwonym Diabłem była Grace? To byłoby świetne, no ale cóż. Hester obstawiałam na drugim miejscu.

Lunona_2

tez chcialem zeby to byla Grace albo chociaż Chanel #5 .

ocenił(a) serial na 8
Lunona_2

ja też strasznie chciałem żeby to była grace

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Ja nie mogę przeżyć zakończenia... Jak strzał qtasem w twarz...

Jak można było tak potraktować moje Chanelki? Jakim prawem? Ma być drugi sezon i mają wyjść z tego wariatkowa. Zresztą myślałam, że Hester da spokój Chanel O. po tym jak się za nią wstawiła na obiedzie u Chada Radwella. Zresztą ta zemsta była strasznie głupia, zamiast dorwać laski które pozwoliły jej matce umrzeć to mści się na bogu ducha winnych dziewczynach.


ocenił(a) serial na 8
Hagraven

zgadzam się, kocham również chanelki, szczególnie chanel i chanel 3 no a 5 też jest super, a tu takie coś, poza tym to jest bez logiki, bo nie dość że chciała ginęły niewinne dziewczyny, to też osoby które nie miały z tym nic KOMPLETNIE wspólnego i które same są krzywdzone np: jennifer, taki przykład, sama nie pasująca, nie grzeszy urodą wyśmiewana i zabita, to samo z kolesiami z DDS którzy nie mieli z tym nic wspólnego a np: Earla mi było bardzo szkoda...mam nadzieję że hester zdechnie

Rrouge

też myślę żeby hester umarła. wydaje mi sie ze sezon 2 zacząłby się o tym, że Chanel 5 i 3 zabijają Hester za Chanel O. Ale być może Chanel O się wyrwała, miejmy nadzieje !
przy okazji zapraszam na bloga mojego brata napisał dzisiaj posta o Scream Queens właściwie o 3 postaciach.
brajank.blogspot.com

spidziek

"Jak wiadomo blogowanie od tych innych portali bardzo różni, według mnie Blogspot jest miejscem już takim bardziej porządnym i będąc na nim czuje się obowiązek w życiu może nie duży obowiązek bo to taki lekki pamiętnik internetowy, też zależy jak kto co traktuje co nie?" serio polecasz tego bloga? Mi by było wstyd za brata, dałabym mu książkę i zabrała "internety" ;-)

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Ja mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony pomysł dobry. Dzięki takiemu zakończeniu mają dość duże pole do popisu, no bo przecież gdyby to Hester została skazana to serial raczej by mógł zostać zakończony. No ogólnie pomysł mi się nawet spodobał. Wiadome było, źe mordercą jest jedna z dziewczyn, wiadome było, że nie jest to Zayday, ja osobiście nie zniósłbym chyba gdyby mordercą okazała się Chanel nr 3, którą uwielbiam czy Chanel Oberlin. W takim razie z tych 3 wersji: Grace, Chanel nr 5 i Hester wybór Hester nie był zły. Gdyby mordercą okazała się Grace też by mogło to wyjść ciekawie no ale cóż.
No ale z drugiej strony finał mi się nie do końca spodobał przez to jak skończyły Chanelki... Ale jeśli będzie 2 sezon może to wyjść naprawdę ciekawie więc aż tak źle nie oceniam finału sezonu.
A co do końcówki to naprawdę wątpię żeby Chanel tak po prostu teraz zginęła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones