PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,7 15 705
ocen
6,7 10 1 15705
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Tak, wiem że to jeszcze za wcześnie, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś może już kogoś obstawia, a i tak jestem pewien że za chwilę by i tak ktoś ten temat stworzył xd, ja sam, na razie za wiele nie wiem ale zaskoczyła mnie końcówka 2 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Greendale

nie został by zakończony......po prostu było by inne miejsce, inny morderca itp., tak jak miało być, mówione było że 2 sezon będzie mieć inną historię i innego mordercę, więc hester była by już tu nie potrzebna, ja też bym nie zniósł bo kocham chanel 3 i oberlin, ja tak oceniam, bo po prostu nienawidzę hester, i chciałem żeby została zabita i to boleśnie.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

No dobrze faktycznie była możliwość ale sam przyznaj, że to już nie było by to samo...
No ja dla odmiany Hester mimo wszystko bardzo lubię więc nie mam na co narzekać.

ocenił(a) serial na 8
Greendale

było by to samo.....bo nadal slasher i te same zasady,i tak w 2 sezonie będzie inny morderca, a hester naprawdę nienawidzę, no ale wiem że wiele osób ją lubi,tylko ja jej po prostu nie znoszę xd

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

No może i inny morderca ale reszta zostanie ta sama a tak to nie wiem czy by mieli aż tak dobrą możliwość nawiązania do 1 sezonu. Ale to tylko domysły.
No rozumiem. Zdarza się. :D

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Heh, udało mi się poprawnie wytypować wszystkich morderców xD (no Boone to była akurat oczywistość po drugim odcinku). Pete'a podejrzewałam od początku a co do Hester to od razu pomyślałam, że ona sama dźgnęła się tym butem w oko. Podejrzewałam ją od połowy sezonu, bo wydawała mi się taką osobą, która bardzo dobrze się umie przystosować, ale tak naprawdę ma swoje własne plany i jest bystrzejsza niż wszyscy myślą.

Sam serial to perełka - już dawno nie miałam tak czystej radości z oglądania jak w tym wypadku :) Nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
LadydeWinter

12 i 13 odcinek były najgorsze, bo prawie w ogóle nie było Chada.

ocenił(a) serial na 7
LadydeWinter

No racja Hester, zawsze wydawała się dziwna i nikt jej nie podejrzewał , stworzyła sb postać. A dziekan z nią jak rozmawiała myśląlem sb że ją zabije wgl. a te doszły do porozumienia (zabawne to było). I koniec podobał mi się.Jak na trochę horroru musiało się skończyć dramatycznie .
to nie koniec suki :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones