PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008127}

Kulawe konie

Slow Horses
7,7 5 277
ocen
7,7 10 1 5277
7,2 8
ocen krytyków
Kulawe konie
powrót do forum serialu Kulawe konie

Dawno nie widziałam tak dobrego serialu - do bólu prawdziwego, ludzkiego i brzydkiego. Do tego czarny, angielski humor i doskonały Gary Oldman. Ogląda to się z zapartym tchem i pomimo trudnych tematów - z uśmiechem na twarzy. Zdecydowanie polecam !

ocenił(a) serial na 8
Kama7

Jestem po 3cim odcinku, gdyby nie robota dzisiaj to poleciał bym do końca, jak narazie kozak! Fajnie obnarzyli w 1ym odcinku zakłamanie społeczeństwa, jak jadą po Jezusie ubaw po pachy, dwa słowa o Allachu i afera. Ocenie po całym sezonie.

Kama7

Mimo że Oldman w dziurawych skarpetach jest rewelacyjny -  nigdzie chyba jeszcze nie widziałem tylu naprawdę tępych agentów wywiadu. Nie wydaje mi się że w realu w elitarnych jednostkach wywiadowczych sytuacja wygląda aż tak źle, po prostu twórcy serialu zakpili sobie z inteligencji widza. Spłaszczyli, wygładzili, uśrednili. Zły serial w sumie nie jest, obejrzeć można. Poczekam na drugi sezon, oby nie było gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones