Lepsi niż my

Luchshe, chem lyudi
2018 -
7,3 4,7 tys. ocen
7,3 10 1 4737
Lepsi niż my
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 8

Bardzo fajny serial. W ogóle lubię seriale, w których gra Kirill Käro. To taki rosyjski odpowiednik Hugh Laurie'ego. Sam serial pyknąłem w jeden weekend, więc nawet mnie wciągnął. Bardzo mi się podobała gra Pauliny Andreevej, wcialającej się w rolę robota Arisy. Polecam, bo to 16 odcinków warte oglądnięcia.

ocenił(a) serial na 7

Dziwne, że samochody i ich rozwój stanął na XX wieku :) Wokół przeźroczyste ekrany, inteligentne roboty..
A ogólnie serial ciekawy, nawet z językiem rosyjskim w tle nie jest źle.

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie kilka dużych plusów:
1. Bardzo fajnie pokazany problem rozwoju AI w płaszczyźnie społecznej.
2. Fajna, nie naciągana za bardzo intryga.
3. Świetna gra aktorska.
4. Piękne kobiety

...właśnie wtedy zaczyna się ciągnąć i powtarzać wiele wątków. Akcja popada w schematy i w pewnym momencie robi się po prostu nudno. Ale mimo to serial bije na łeb i szyję podobne zachodnie produkcje. Oceniam wysoko - na "7".

Uwielbiam Rosyjskie produkcje, najlepiej takie mniej budżetowe, gdzie naklad finansowy jest nie za wysoki a miedzy biedą bochaterow i ich tragizmem przewijaja sie mądrości prostego człowieka. Nie bogactwo, piekne auta i wspanialy swiat, a prosty surowy, wrecz przytlaczający swiat jest tak prawdziwy ze mozna w niego...

Bardzo dobry serial,bardzo realistycznie nakręcony,bez zbędnej przesady jak w produkcjach z USA.Bardzo dobra gra aktorska.Gorąco polecam i kompletnie nie rozumiem krytyków :)

Serial wciąga. Tyle mogę powiedzieć. Człowiek nie czuje, że ogląda, wciąga się w akcję i zapomina o świecie wokół. No a jest co oglądać ! Serial ma wielowarstwową fabułę i dobrze oddaje klimat współczesnego kapitalistycznego państwa w Rosyjskim wydaniu. Twórcy nie boją się dyskretnie skrytykować systemu oligarchicznego...

więcej

Czy będzie sezon 2? Ma ktoś jakieś info?

Wiem że Rosjanki to piękne kobiety ale jestem zaskoczony że praktycznie wszystkie które wystąpiły w pierwszym sezonie są bardzo atrakcyjne :) Moja faworytka czyli Lara (bardzo piękna, delikatna kobieca uroda), Arisa (nawet mimo że gra robota), Jeanne (bardzo ładna), Svetlana (w ostatnim odcinku już z Maslovskym bardzo...

więcej

Serial bardzo mi się podobał i miałem wrażenie, że oglądam rosyjską wersję Goslinga i Więckiewicza. :D

Obejrzałem kilka odcinków i muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten serial. Będę oglądał dalej.

ocenił(a) serial na 8

Wie ktoś, czy będą kręcić następny? Ostatni odcinek skończył się dość sporym cliffhangerem,

taka chińska podróbka u ruskich.

Serial całkiem spoko, ale podobieństwa do Humans z 2015, aż ocierają się momentami o plagiat.

Czy ktoś się orientuje gdzie można nabyć brazowy płaszcz jaki nosi Safronow w odcinku 1 i 2 ? Jaka to marka czy coś ? :)

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ocenił(a) serial na 9

Swietny serial bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Aktorka grajaca Arise poprostu genialnie odegrala role robota. Czekam na kolejny sezon. Serial wart polecenia.

ocenił(a) serial na 7
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Z kim oni walczą? Przecież roboty póki co są nieszkodliwe a te dzieciaki zachowują się jak gdyby walczyli z terminatorami. I skąd nagle taka wielka miłość między tymi dwojga bohaterami? Minęli się pod mostem.

Ścieżka dźwiękowa filmu to wg mnie ewidentny plagiat ścieżki filmu The Signal z 2014. Tam muzykę stworzył Nima Fakhrara. No ale to ruscy więc...