PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 411
ocen
8,1 10 1 34411
8,6 18
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Będzie na DVD?

ocenił(a) serial na 10

Czekam i czekam na polskie wydanie DVD tego genialnego serialu a tu ani widu, ani słychu. Może ktoś wie coś na ten temat?

snoopy

Właśnie, jest w ogóle gdzieś wersja l lektorem? Bo nawet wujek google nic o tym nie wie...

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Dolaczam sie do pytania! Czy ktos cos wie kiedy mozna spodziewac siewydania DVD badz BR w Polsce?

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Ponawiam pytanie. Jakieś wieści?

ocenił(a) serial na 10
snoopy

I wciąż nic. :-(

ocenił(a) serial na 10
snoopy

W sieci można znaleźć dobre wersje odcinków z lektorem PL, a DVD pewnie oficjalnie w Polsce nigdy nie wyjdzie, serial nie cieszy się, aż tak ogromnym zainteresowaniem co w Stanach.

ocenił(a) serial na 10
Slowianin

Oglądałem wszystkie odcinki i wcale nie chcę lektora. Zależy mi na tym, żeby mieć ładną kolekcję z dodatkami (ale i z polskimi napisami - żeby rodzina czy znajomi też mogli obejrzeć).

ocenił(a) serial na 10
snoopy

Teraz, gdy serial zakończony może ktoś się wreszcie zlituje i wyda to na DVD? Kupuję od razu cały pakiet! Zwłaszcza, że chcę obejrzeć wszystko od początku jeszcze raz!

ocenił(a) serial na 9
snoopy

Trochę to dziwne że można w Polsce dostać takie mało popularne tytuły jak "Masters Of Sex" czy "Hung", a nie ma "Mad Mena" czy "The Wire". Na szczęście jest moje ukochane "Deadwood". Co prawda tylko dwa sezony no ale zawsze coś

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

To rzeczywiście bardzo dziwne. Na "The Wire" też czekam. Może w końcu się doczekamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones