SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Mad Men

2007 - 2015
45 min.
8,1 33 548
ocen
8,1 10 1 33548
34 150
chce zobaczyć
8,2 12
ocen krytyków
Nowy Jork, lata 60. Ceniony spec od reklamy wspina się po szczeblach kariery, lecz tajemnice dotyczące jego przeszłości zaczynają niszczyć zarówno jego życie zawodowe, jak i osobiste. Więcej Mniej
Mad Men zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 5 nagród Złoty Glob, 50  innych nagród i 210  nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Akcja serialu rozgrywa się w latach 60' XX wieku, w Nowym Jorku. Skupia się na Donie Draperze, wysoko cenionym specu od reklamy, oraz ludziach, którzy otaczają go w pracy i poza nią. Przedstawia także zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, które nastąpiły na początku lat 60'.

studio
American Movie Classics (AMC) / Lionsgate Television / Radical Media / Więcej...
tytuł oryg.
Mad Men
inne tytuły
John Slattery początkowo ubiegał się o rolę postaci Dona Drapera (w którą ostatecznie wcielił się Jon Hamm), zanim zaproponowano mu zagranie Rogera Sterlinga.
Początkowo Christina Hendricks brała udział w przesłuchaniach do roli Midge Daniels (którą zagrała Rosemarie DeWitt).
W późniejszych odcinkach zdjęcie żony Pete'a (Vincent Kartheiser) różni się od tego, które można zobaczyć w pilocie serialu. Spowodowane jest to tym, że aktorka grająca jego żonę (Alison Brie) nie była jeszcze wtedy członkiem obsady.Donald Draper jest złotym dzieckiem swoich czasów. W sile wieku osiągnął wszystko, czego może zapragnąć mężczyzna. Nie brakuje mu kobiet, pieniędzy czy władzy. Zawodowo Draper realizuje się jako dyrektor kreatywny w agencji reklamowej. I to właśnie jego praca jest integralną częścią serialu "Mad Men". Zagłębiając się w kolejne odcinki "Mad Mena",... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych