PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436999}

Mad Men

8,1 34 433
oceny
8,1 10 1 34433
8,5 19
ocen krytyków
Mad Men
powrót do forum serialu Mad Men

Jestem na szóstym odcinku, jak na razie mało ciekawie... Będzie lepiej??

ocenił(a) serial na 10
EastJudas

będzie

Slowianin

Nie wierze ci

użytkownik usunięty
EastJudas

Tu nie ma akcji, tu są dialogi i perypetie bohaterów w życiu w latach Amerykańskich, kiedy rodził się marketing, reklama, co ma odbicie również dziś, bo wiele dogmatów związanych między innymi z rodziną - że musi być sielankowa, musisz mieć samochód, posadzić drzewo itd., zaserwowała nam właśnie reklama, czyli coś, co tworzy ułudę, a przy okazji wpletli w to głębie psychologiczną bohaterów i ich życie prywatne. Jeśli więc czekasz na akcje, to zakończ serial już teraz, by nie zaniżać oceny.

nie chodzi mi o sensacyjną akcję, jednak jak na razie nie wypada to ciekawie... rozwija się w żółwim tempie, więc jeśli Peggy idzie zaparzyć kawę to w następnym sezonie doniesie ją Draperowi... zobaczymy, dialogi interesujące ale spodziewam się czegoś więcej, niż wymuszonej ciszy i zbliżenia na bohaterów...

użytkownik usunięty
EastJudas

Serial się rozkręca, są intrygi, zdrady itd., ale ciągle w takim samym, hipnotycznym tonie, od początku do końca.

ocenił(a) serial na 10

Rozkręci się, poza tym potęgą serialu są dialogi i bardzo wyraziste postacie. Genialny serial, jak się już wkręcisz to nie przestaniesz oglądać, przynajmniej ja tak miałem. Dojdziesz do takie punktu w serialu w którym stwierdzisz, że nie możesz przestać go oglądać. A na warto czekać.

EastJudas

Judas jak chcesz akcji to obejrzyj Misery (swietna rola Katy Bates) i nie wiem czy twoj post to trolling czy normalne pytanie.

kobysh

A co to ma wspólnego z Mad Mensami??

EastJudas

brakuje Ci akcji xD

kobysh

Ale po opisie film wydaje się ciekawy, więc obejrzę. Dzięki!

PS: To było normalne pytanie ;)

użytkownik usunięty
kobysh

Jej, nie bądźmy nadwrażliwy, już trolling od razu, to było tylko pytanie, z tym że, niesprecyzowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones