SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018 40 min.
7,3 20 888
ocen społeczności
7,3 10 1 20888
15 362
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
Dwoje nieznajomych bierze udział w niepokojących badaniach klinicznych, które wymykają się spod kontroli.
{"seasons":[1]}
10
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Maniac-2018-770169/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/770169","link":"/serial/Maniac-2018-770169/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/770169","link":"/serial/Maniac-2018-770169/episode/ranking"}}
Maniac
Zwiastun nr 1 (polski)
Maniac
Teaser nr 2 (polski)
Maniac
Teaser nr 1 (polski)
Maniac - Zwiastun Nr 1 (polski) Maniac - Zwiastun Nr 1 (polski)
Wywiad wideo 7 komentarzy
Rozmawiamy z twórcami i gwiazdą "Wariata"

Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, "Wariat" opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział  w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu. Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swojąOsadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, "Wariat" opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział  w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu. Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

studio
Anonymous Content / Paramount Television
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.