miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Marzenia i koszmary

Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King
2006
43m
7,0 1 217
ocen
7,0 10 1 1217
"Marzenia i koszmary" to mini serial powstały na podstawie ośmiu opowiadań Stephena Kinga. I tak w "Battleground" (Pole walki) dowiadujemy się, co znaczy zacząć wojnę z... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Marzenia i koszmary zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 2 inne nagrody oraz 7 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

"Marzenia i koszmary" to mini serial powstały na podstawie ośmiu opowiadań Stephena Kinga. I tak w "Battleground" (Pole walki) dowiadujemy się, co znaczy zacząć wojnę z zabawkami, a raczej armią żołnierzyków. Kolejny odcinek "Crouch End" przenosi nas do tytułowego miasteczka gdzie miejsce maja dość dziwne rzeczy, a młoda para małżeńska"Marzenia i koszmary" to mini serial powstały na podstawie ośmiu opowiadań Stephena Kinga. I tak w "Battleground" (Pole walki) dowiadujemy się, co znaczy zacząć wojnę z zabawkami, a raczej armią żołnierzyków. Kolejny odcinek "Crouch End" przenosi nas do tytułowego miasteczka gdzie miejsce maja dość dziwne rzeczy, a młoda para małżeńska bardzo szybko się o tym przekona. W "Umney's Last Case" (Ostatnia sprawa Umneya) zobaczymy pojedynek detektywa z pisarzem i nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie fakt, iż pisarz przenosi się do świata swojego bohatera, a detektyw zastępuje miejsce pisarza. Odcinek "The End of Whole Mess" (Koniec całego bałaganu) pokazuje nam, co znaczą geniusze w rodzinie. Czasem chyba lepiej należy przystopować, ale co będzie jak zostanie wynaleziony lek na brak agresji? W kolejnym odcinku "The Road Virus Heads North" (Drogowy wirus zmierza na północ) podążymy śladami drogowego wirusa, a raczej to on podąży naszymi śladami. W "The Fifth Quarter" (Piąta ćwiartka) opowiada o recydywiście, który wychodzi z więzienia i szybko zostaje wplatany w poszukiwanie mapy, która wskazuje miejsce gdzie ukryto pieniądze. Po trupach do celu jak to mówią. Ale czy cel będzie tak łatwy do zdobycia jak się wydaje? "Autopsy Room Four" (Pokój autopsyjny numer 4) pokazuje nam, co znaczy przeprowadzać autopsje na żywym człowieku, bo jak się okazuje nasz martwy bohater jest świadom wszystkiego. I w ostatnim odcinku "You know They got a Hell of a Band" (Mają tu kapelę jak wszyscy diabli) poznamy gwiazdy Rock and Rroll'a ale spotkanie z nimi nie będzie miłe przede wszystkim dla pewnej pary małżeńskiej, a Elvis Presley jak się okaże nadal jest "królem" ale czy Rock and Rrolla?    

na podstawie
Stephen King (opowiadanie)
studio
Coote Hayes Productions
tytuł oryg.
Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King
inne tytuły
Zdjęcia do serialu robione były w Melbourne (Australia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Marzenia i koszmary to osiem niepowiązanych ze sobą historii na podstawie opowiadań Stephena King'a. Większość opowiadań (6) pochodzi z tytułowego zbioru, natomiast pozostałe (2) pochodzą ze zbioru Wszystko jest względne. Dobór opowiadań zapewnia różnorodność i zdecydowanie horror jest tu w mniejszości. Większy nacisk...

więcej

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 4

przyjemny pierwszy odcinek, dość przewrotny - oto ekranizacja w której nie pada ani jedno słowo (z wyjątkiem tego pisanego, smsy, dedykacje itp) - ciekawe co będzie dalej..

j.w.

Seria nie serial

ocenił(a) serial na 5

Przede wszystkim nie jest to żaden serial, tylko cykl (seria, zbiór) filmów powiązanych ze sobą tylko i wyłącznie tym iż wszystkie są na podstawie tego samego pisarza. W dodatku są bardzo różne względem siebie, więc na portalu powinny być umieszczone poszczególne tytułu a nie tytuł zbioru jako całość.
Komentowanie i...

więcej

Proszę o radę!

ocenił(a) serial na 8

widziałam tylko ,,Pole walki'' i uważam, że jest świetne, oceniam 8/10,czy następne są równie dobre?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones