Miłość, śmierć i roboty (2019)
Miłość, śmierć i roboty: Sezon 3 Miłość, śmierć i roboty Sezon 3, Odcinek 9

Jibaro

17m
7,4 2 303
oceny
7,4 10 1 2303
Miłość, śmierć i roboty
powrót do forum s3e9

Ten epizod ma coś w sobie bardzo niepokojącego.

ocenił(a) serial na 10
lolek_1980

Jest niepokojącą wizją żądnych krwi i złota najeźdźców, podbijania autochtonów, wykorzystywania ich i zabijania. Można też rozpatrzyć to jako historię kobiety i mężczyzny - mężczyzna podbija, wykorzystuje, gwałci, odziera ze wszystkiego i na końcu zabija... a kobieta się mści. Piękny odcinek, jeden z najlepszych w całej serii.

ocenił(a) serial na 8
lolek_1980

Mnie najbardziej zaniepokoiło że nadal nie jestem pewien czy to było w pełni wyrenderowane...
Jeśli tak to brak słów.

Wojtulek

Główna para bohaterów, z czego ona jest tancerką, co widać od razu byli kręceni parę tygodni, a potem były na to nakładane efekty specjalne.

ocenił(a) serial na 8
Claudija91

Ha. Wyglądali zbyt dobrze ale byłem przekonany że nie da się tak tańczyć więc obstawiałem jednak render. Czyli taka hybryda. Może i dobrze - aktorzy jeszcze nie mają się czego bać :)

lolek_1980

Faktycznie jest niesamowicie denny, irytujący i przewidywalny nawet dla przedszkolaka...

ocenił(a) serial na 8
lolek_1980

Dla mnie jeden z najsłabszych, oczywiście wizualnie cudo ale zbyt... nie wiem, chaotyczny? Zapewne takie było założenie ale jakoś do mnie taki obraz nie trafia no i przewidywalność + dość prosty do zinterpretowania.

No ale różne ludzie mają gusta.

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Takie same odczucia mialem.

lolek_1980

Jest rewelacyjny. Finał - miazga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones