PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 835
ocen
7,5 10 1 12835
6,6 9
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

18 nominacji do Emmy ( jak sie nie myle), wszedzie reklamy "Mildred Pierce teraz w polskim HBO!". Mysle, musze zobaczyc ten serial.

Serial jest dobry, lecz spodziewałem sie czegos lepszego jednak... Jest troce nudnawo... Akcja dzieje sie dopiero pod koniec, czyli 4,5 odcinek.
Prawie w ogole nie widywana Melissa Leo, a Kate Winslet... no właśnie. Założe sie ze zobedzie złotego globa (po prostu tak czuję) ale... nie wydaje mi sie ze zasluzenie. Nie zagrała tej roli brawurowo. Dla mnie Kate nie psauje do tej roli. W ogóle mnie nie przekonała jako Mildred. Przez nią nie polubiłem tej postaci choć powinienem - silna, mądra, dobra kobieta ktora osiągneła sukces a mimo to... (A lubie Wislet, jest swietną aktorką). Nie przekonala mnie w tej roli.

Serial a raczej miniserial oglądalo sie przyjemnie, momentami wciągał i przezywalo sie to co dzialo sie w nim. Ale brakuje tego czegoś do czego chciało by sie wracac, myslec, wspominać.

Bez rewelacji, oceniam 7.5/10

Enemie

gdzie go obejrzałaś /eś ???
bo ja jeszcze nie znalazłam a bardzo bym chciała obejrzeć ten miniserial ;x

ocenił(a) serial na 8
blackberry123

http://www.kino.pecetowiec.pl/video/12992/Mildred-Pierce-Mini-Serial-2011-1-45-N apisy-Polskie

Enemie

dziękuję bardzo ;********

Enemie

Słyszałem wprawdzie o 21 nominacjach , ale mogłem coś pomylić. ;-)
Tak czy inaczej sporo :-)
Chętnie zobaczę co wart ten serial .

Enemie

Co prawda po zwiastunach spodziewałam się czegoś więcej, ale serial i tak zrobił na mnie spore wrażenie. Rola Winslet kiepska nie była, wręcz przeciwnie. Sądzę, że ona bardzo dobrze odnajduje się w roli takich kobiet po przejściach (jak w Lektorze czy Drodze do szczęścia). Za to postać, której nienawidzę całym sercem jest Veda. Kiedy Mildred rzuciła się na nią, wierzcie mi lub nie, ale dopingowałam ją. Wcale się jej nie dziwiłam, bo gówniara miała naprawdę dobrą matkę, która starała się, żeby niczego w domu nie brakowało, a ta odstawiała takie numery, ech... Naprawdę, jestem pod sporym wrażeniem, bo serial naprawdę dobry, a gra aktorska na dość wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 8
masquerade__

z ta Veda to sie zgadzam w 100%. Gdybym mial taka corke chyba bym zrobil to co Mildred... Cos strasznego ta dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones