PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93837}
4,8 35 973
oceny
4,8 10 1 35973
3,5 2
oceny krytyków
Na Wspólnej
powrót do forum serialu Na Wspólnej

Miałam pod koniec tego odcinka łzy w oczach.. Najgorsze, że takie wypadki zdarzają się również w
życiu.. To takie straszne, kiedy młoda mama umiera osierocając malutkie dziecko. Każda śmierć
jest straszna.. ale to jakoś wyjątkowo mnie wzruszyło :( W sumie ta Magda to była bardzo fajna
mama.

dolores1983

Przecież jeszcze nie umarła, umrze dopiero w szpitalu ! Zapewne w szpitalu Kamila, najwyraźniej to jedyny szpital w Warszawie, skoro Janusz, potem naczelny, a teraz pewnie także Magda tam trafi !

Kaya1456

Oprócz jedynego szpitala jest też jedyna restauracja u Ziębów... ja nie wiem jak Ci wszyscy Warszawiacy się tam mieszczą :)

dolores1983

Obejrzałam przedpremierowo odcinek i do momentu śmierci Magdy, nie zobaczyłam w pobliżu Kamila, więc może uznali, że to byłoby przegięcie, gdyby kolejna chora osoba/ofiara wypadku trafiła w to samo miejsce ! W końcu Warszawa, to nie jest takie małe miasto !

dolores1983

serio? to ktos się wzrusza na serialach?

milenasy

Sama się zdziwiłam, że tak mnie poruszyła ta śmierć. Może dlatego, że sama mam dziecko w tym wieku co córeczka Magdy... Wiem, to tylko serial. , ale takie rzeczy się niestety zdarzają na co dzień i to jest w tym wszystkim najbardziej wzruszające :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones