Narcos: Meksyk (2018-2021)
Narcos: Meksyk: Sezon 2 Narcos: Meksyk Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Narcos: Meksyk (2018-2021)

Wolny handel

Free Trade 1h 1m
7,9 378
ocen
7,9 10 1 378
Narcos: Meksyk
powrót do forum s2e10

Ostatnia scena

ocenił(a) serial na 8

Powiem szczerze, że to chyba najlepsza scena całego sezonu, kiedy Felix gada z agentem w więzieniu. Zwodzi go, udaję że nic nie wie, gra sobie z nim. I nagle wyjeżdża w tym jak będzie wyglądać przyszłość Meksyku bez niego, mina agenta coraz mniej ciekawa, aż widać iż zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę przegrał.

Swoją drogą podziwiam Felixa, bo jako jedyny miał wizję czegoś więcej. Gdyby reszta szefów liczyła na coś innego niż kasa, to obecnie Meksyk w całości mógłby należeć do Federacji Felixa, niepodzielnie nim rządząc. A tak skończyło się na wojnach i problemach z policją oraz rządem.

marcusfenix345

Podziwiasz bandziora? No moje gratulacje - Hitlera, Stalina, Mao też podziwiasz? Ci to dopiero mieli wizję, wręcz prometejską - chcieli zmienić naturę człowieka!!! Byli jak Bogowie!!! A Felix tylko się kasą interesował, nie miał tego Lucyferowego rozmachu....

mandek

Ty pewnie podziwiasz Franco, Pinocheta....

sankt1910

Postaw sobie na szali wagi po jednej stronie dyktatorów lewicowych (Lenin, Stalin, Hitler, Mao) a po drugiej prawicowych czy konserwatywnych (Pinochet, Franco). I jak ci wychodzi? Np. liczba ofiar? Albo motywy działania? Tylko bądź uczciwy.
Nikogo nie podziwiam, obserwuję i wyciagam wnioski. Ale na pewno Franco i Pinochetowi należy się szacunek za ochronę swych narodów przed morderczą, czerwoną zarazą.

mandek

Daleki jestem od gloryfikowania Stalina, Lenina, Mao. Ale proszę cię nie rozśmieszają mnie z Franco i szacunkiem do niego...

sankt1910

Jasne, ty raczej szanujesz takich "bohaterów" jak tow. Walter, oficer NKWD oddelegowany do pełnienia obowiązków Polaka pod nazwiskiem Świerczewski.

mandek

Człowieku dopalacze ci źle weszły? Typowe odwracanie kota ogonem, co normalne jest dla prawicowych ameb. Zapomniałeś dodać, że jestem komuchem, żydem, pedałem i pedofilem. Wy tak lubicie. Nie odpisuj. Szkoda prądu na ciebie.

sankt1910

Dla mnie jestes tylko zwyklym tępakiem nie znającym historii.
EOT.

mandek

Bób Homar Włoszczyzna kmiotku.

sankt1910

Wiem, ze ty bys raczej podal tyly, niz bronil swojej ojczyzny - tacy jak ty tchórze nie strzelaja do wroga w okopach, tylko raczej w tyl glowy w jakiejs piwnicy. Taka roznica miedzy nami, lewaczku żałosny

mandek

Chill... To tylko serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones