Nieobecni
powrót do forum 1 sezonu

Tej aktorki nie da sie ogladac z ta mina.... ale wnerwia

jazdowicz2666

Nie wiem kto głupi na nich głosował ale nikt nigdy tak nie okradal Polski nie robil z nas debili nie mowil ze wirus jest w odwrocie by zaraz po wyborach wprowadzic pandemie i lockdown by zamknac nas wszystkich w domu i lockdown to przydalby sie na zawsze wszystkim z rzadu by nauczyli sie jak rozsadnie godpodarowac pieniedzmi i miec szacunek do każdego

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Im to już nic nie pomoże,jedynie oderwanie ich od koryta.A na ich miejsce nowy rząd.Głupiego niestety nie uleczysz.

jazdowicz2666

Predzej delta zrobi z nimi porzadek jak odejda na wieki

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Oni sami są takim wirusem który nas atakuje i zaraża ;)

jazdowicz2666

Otoz to i trzeba ich wszystkich wyeliminowac jak najszybciej bo strasza i dziwne ze w Warszawie nie szaleje wirus tylko np w Lublinie

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Przecież ten ich wirus to jest jedna,wielka ściema.Tylko naiwni w niego wierzą

jazdowicz2666

Ja w niego nie wierzę i zaszczepić sie nie zamierzam bo to eksperyment medyczny by się pozbyć połowy ludzkości a ludzie umieraja z braku dostępu do lekarzy i pomocy a nie na wirusa a grypa byla od zawsze tylko ciekawe kiedy ten cyrk sie skonczy bo zauwazylam ze im wierza tylko osoby 50+ :D

jazdowicz2666

Zapewne będą kolejne lockdowny i obostrzenia by zamknąć nas w domu a sobie dać podwyżkę:O

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

100/100,tak samo to widzę.Zwykłe zastraszanie i otumanianie ludzi.Zwykły cyrk na kółkach już się z tego zrobił ;).Ciekawe ile oni jeszcze nam tych fal wymyślą ?.

jazdowicz2666

Czytam że będą obostrzenia dla niezaszczepionych to co zabronia robic zakupy i chodzic do lekarzy czy szpitali i zmusza do przymusowych szczepien?nawet kaczka zasypia na konferenvji to ten caly rzad ch warty i bedzie tylko gorzej dopoki ich nie dopadnie cos strasznego

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Tego nie mogą zrobić,to by była już paranoja.Jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo decydować czy chce być zaszczepiony,czy nie.A kaczka na konferencji to wyglądał jak półżywy.Stary dziad ledwo żyje.Niech idzie już na emeryturę.Ciepłe kapcie,bujany fotel i niech piastuje swojego kota przy kominku.A nie jeszcze za politykę się zabiera.

jazdowicz2666

dziś Polska dostała karę od TSUE i bardzo dobrze niech kaczyński i cała elita za to płaci i dopóki oni nie odejdą nie będzie nigdy w polsce lepiej,ale nikt nie robił z nas debili jak oni i nie okradał to przechodzi ludzkie pojęcie i nie wyszczepią sobie mózgi choć już dla nich za późno

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Przecież to jest kara dla Nas wszystkich,zwykłych obywateli.Oni to mają gdzieś bo z własnej kasy nie będą płacili.Oni z tego powodu na pewno nie odejdą.Olej to,pisałem Tobie szkoda nerwy na to marnować.Będą wybory,to będziemy mieli szansę za wszystko ich rozliczyć ;)

jazdowicz2666

Racja i zajmuje się swoim życiem poprawiam zdrowie,uczę się,zaczynam nową prace i wszystko się musi ułożyć a rząd kiedyś będzie lepszy bo na razie rządzą tumany które mozna zamknac w jaskiniach bez dostępu jedzenia bo małpy się lepiej zachowują niż oni :D

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

I bardzo dobre podejście koleżanko.Nie myśląc o nich chociaż poprawia się Nam zdrowie psychiczne :P.Lepiej iść do zoo i na te małpy właśnie popatrzyć.Niż patrzeć na te małpy pisowskie w tv he he

jazdowicz2666

Poszlabym do zoo bo zawsze to lepsze widoki niz w tv:))

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Właśnie,wszystko inne jest lepsze,niż te przykre widoki w tv ;)

jazdowicz2666

Nie mam tv i zyje mi sie dobrze ale boli ze chcac cos ogladnac w tvnplayer wolaja za to 49 zl za rok albo 8 zl miesiecznie:oO

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Teraz tv służy głównie jako monitor do komputera.Oraz do odtwarzania aplikacji takich jak wspomniałaś np,Player i Netflix ;).Ja w Player mam wykupiony pakiet Canal+,dla sportu głównie.Ale mają też dużo ciekawych programów z wyprzedzeniem,prędzej puszczane niż na TVN,więc się opłaca płacić to 45 zeta na miesiąc ;)

jazdowicz2666

49 zl na caly rok chyba i teraz to wkurzaja mnie lokatorzy w mieszkaniu bo chcsma bym po nich sprzatala i faceta nic nie obchodzi a baba sie poskarzy o tyle co

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

To się z nimi nie użeraj,tylko zmień lokatorów na normalnych,z którymi da się normalnie żyć.Co ty ich sprzątaczka żebyś po nich sprzątała ;)

jazdowicz2666

Właśnie się dziś lokatorka wprowadziła i bardzo się z tego tytułu ciesze bo chciała rządzić i byśmy po niej sprzątali:o
Facet to facet nie wtraca sie nie doszukuje drugiego dna i dziś zrobilam 10 tys krokow i czuje że żyje;))

jazdowicz2666

Kolejnych wyborów na pewno nie wygrają i czekam na ten dzień jak Polska będzie świętować z tego powodu :)

jazdowicz2666

Powinni odejsc z honorem ale predzej umra

jazdowicz2666

Bo na ta cala bande nie da sie patrzec na kaczke i jego pionkow i pinokia

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Typiarko, narzekasz na 500 plus ale chcesz kraść serial. Co tu się odjaniepawlilo właśnie ?

DexterMorganLoveMiami

Nie chce krasc a zeby byl dostepny za free i ot cala filozofia

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Ale czemu chcesz żeby był za free?

DexterMorganLoveMiami

Zyje w wolnym kraju i mam do tego pełne prawo

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Buahaha, nie nie masz do tego pełnego prawa. Pełne prawo do oglądania czegoś za free masz wtedy kiedy sama sobie coś nagrasz.

DexterMorganLoveMiami

jest wolny kraj i każdy ma prawo oglądać co chcę i kiedy chcę za free

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

No cóż, niestety ta dyskusja nie ma sensu bo jesteś ułomna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DexterMorganLoveMiami

Zapraszaj sobie innych do znajomych wartych mniej niż zero a nie mnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 4
okidokinaobloki

Mam to samo. Aktorka jednej twarzy. Oglądam nieobecnych i nie widziałem jej jeszcze usmiechnietej. Ciągle naburmuszona i usilnie wydyma tę dolną wargę. Nie jestem w stanie tego serialu oglądać.

mejki

No no pewnie, bo ona miała tyle powodów, żeby się uśmiechać, rzeczywiscie ️ reżyser coś przeoczył

mejki

To nie ogladaj i nie krytykuj ale w koncu zagineli jej rodzice to szczesliwa nie bedzie

okidokinaobloki

Jak można oceniać czyjś wygląd. Nie przyszło Ci do głowy, że taka jej uroda? Czy każda aktorka musi być nieskazitelnie piękna? Czy nie mogą grać aktorki charakterystyczne. Ona ma taki zarys ust. Takie robi miny. Co za przyziemna ocena. Nie fajne.

AngelaWince

Nikt tu nie pisze ze musi byc piękna, no ładna jest, tylko chodzi o jej gre.. ktora wychodzi jej tak
Ze jest wiecznie naburmuszona, zarozumiała, z ta swoja miną.... nie sympatyzuje przez to z glowna bohaterka.. wrecz przeciwnie

ocenił(a) serial na 7
okidokinaobloki

Myślałam, że to tylko moje odczucia.. masakra

okidokinaobloki

Tu się nie zgodzę,gra świetnie i idealnie pasuje do bohaterki. :)

ocenił(a) serial na 2
kamaterrra

Oczywiście że pasuje do tego filmu. Tu wszystko jest tragiczne

ocenił(a) serial na 1
okidokinaobloki

Nigdy więcej filmu/ serialu z tą aktorką!

agus2402_filmweb

Wiecej filmów i seriali z ta aktorka! Jest genialna, Wy sie po prostu nie znacie. To jest coś wiecej, niż to co proponuje nam zwykle tv. To jest dobre, po prostu.

ocenił(a) serial na 5
okidokinaobloki

Nie lubię oceniać innych, zwłaszcza publicznie ale trudno mi się z Tobą nie zgodzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones