Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Generalnie lubię dokumenty takiego typu o takiej tematyce , Ten zahaczyłem z ciekawości . Ale mam wrażenie ze już kiedyś coś podobnego oglądałem na Discovery Ch . Rozumiem zamysł twórców , porównanie obcych planet do ziemi itp. Jednak miałem wrażenie że na każde 5 minut opisu obcej planety dochodziło 15 min opisu...

sezon 1 Taki seeee.

ocenił(a) serial na 5

Śliczne ujęcia, ładne animacje ale po co tyle gadaniny na temat życia na ziemi. Skoro seria ma być o tym, jak teoretycznie mogłoby wyglądać życie na innych planetach, to w jakim celu wpleciona jest masa informacji na temat mechanizmów występujących u mrówek itp. Rozumiem, napomknąć o pewnych rzeczach dla przybliżenia...

więcej

Nie wiem kim jest ten gość co opowiada, że odkrył jako pierwszy inną planetę. Polak Aleksander Wolszczan był pierwszy już 20 lat temu. Nieładnie.

A mi dla odmiany bardzo podobała się cała seria. Kluczową rzeczą było pokazanie jak wyglądałoby życie na innych planetach wykorzystując mechanizmy życia na ziemi. Duża ilość informacji o ziemskich organizmach była tu potrzebna, żeby pokazać jakby mogło to wyglądać na innych ciałach niebieskich.

sezon 1 Orgazmotron...

ocenił(a) serial na 7

...dla wszystkich miłośników hard SF. Jak dawniej „Wędrówki z Dinozaurami”.

Obce światy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones