PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

pomimo że wątek kopciuszka jest mocno oklepany i jest głównym wątkiem wszystkich emitowanych ostatnio telenowel zapowiada się ciekawie . Mam nadzieje że nie okaże się telenowelą w stylu kotka itp. . Moim zdaniem starsze telenowele były ciekawsze od tych kręconych ostatnio .

malga927

Fakt ze ostatnio telenowele kiepskie są. Może prócz Za głosem serca, bo oglądam każdy odcinek i.nie nudzi mnie. Natomiast jakoś nie mogę się przekonać do telek produkowanych przez Telemundo. A główna bohaterka z Odmienić los bardziej mi przypomina Królewnę Śnieżkę :)

myiuki

Ja też oglondam Za głosem serca ale zostało już mało odc. do końca i mam nadzieje że ta będzie równie ciekawa , bo te obecnie puszczane na tv 4 som kiepskie jak dlamnie . Jak narazie ta zapowiada się ciekawie , a jak będzie puźniej to się okaże . Oby była ciekawa do samego końca , anie zaczeła się ciągnąć jak flaki z olejem gdzie przez kilkanaście odc. ciągną jeden absurdalny wątek .

malga927

Ja się spodziewałam czegoś więcej po Kotce, bo wszystkie telki z Maite uwielbiałam, po "włoszce" tak samo, a tu klapa. Nic się nie dzieje, bohaterowie w każdym odcinku chyba wypowiadają te same teksty jakby scenarzyści na każdy odcinek zrobili " kopiuj -wklej".

myiuki

Siedzę teraz w domu, więc dam szansę. Nigdy nie wciągałam się w takie telenowele, bo zawsze jak włączam telewizor to jest odcinek tysiąc pińcet któryś.... no nie złożyło się czasowo, a nie ma sensu oglądać od środka, ja nie lubię. Początek całkiem sympatyczny, zobaczymy co będzie dalej. :)

bluepearl33

Eee tam.. telenowele tyle nie trwają. Przeważnie coś od 100 do 200 odcinków. Dlatego je lubię, nie to co polskie seriale po kilka tys. odcinków i flaki z olejem. A dobra telka jak się kończy to aż szkoda czasami.

ocenił(a) serial na 10
malga927

Ja zakochałam się w tej tel ci ☺

Daniela_Lujan_87

Jak narazie jest naprawde super już od bardzo dawna żadna telka tak mnie nie zaciekawiła jak ta . Szkoda że nie puszczają po 2 kolejne odcinki , tylko 1 premierowy i 1 powtórkowy .

malga927

A co Cię tak urzekło w tej telenoweli ?? Nie powiem fajna obsada, ale jak na razie nic ciekawego się nie dzieje, przynajmniej dla mnie :(

sandia23

Urzekło to troszke za dużo powiedziane . Jak dlamnie jest zabawna i nieco inna niż te co puszczają na tv4 . Narazie misię podoba i zaciekawiły mnie losy bochaterów z dalszego planu np 4 braci czy zmanierowanej sztucznej pannicy z francji lub stuknięte plotkary które widzą duchy . Ale czy będzie naprawdę ciekawa i to d
o końca to czas pokaże , bo już nieraz tak było takimi telkami że sam początek bardzo ciekawy ale szybko stają się nudne przewidywalne aż do przesady i ciągną jakiś bzdurny wątek przez kilkadziesiąt odcinków i wszystko kręcisię wokół tego jednegonega a
bsurdalnego wątku .

ocenił(a) serial na 10
malga927

Szkoda tylko,że odcinki są tak krótkie, nie zdarzy się zacząć odcinek i prawie 20 minutowa reklama, praktycznie nie zaczyna się o 13.30 tylko o 14

Daniela_Lujan_87

No jeden odc. trwa około 40mn. . Niestety zawsze tak było media zarabiają głównie na reklamach .

ocenił(a) serial na 1
malga927

wg mnie flaki z olejem, Marcelo się 6 odcinków do domu na wakacje wybierał, a ona 6 odcinków (jak na razie) żyje na cmentarzu.. dwa razy na nim usnęłam, także wg mnie kiepski, oglądam do końca za głosem serca i daje sobie spokój z tymi telkami

użytkownik usunięty
darjaa

Zgadza się, ta telenowela jest okropna. Pierwszy odcinek był fajny i dobrze się zapowiadała ta telka, ale teraz wygląda na to że to niezły gniot. Dziś był chyba dziewiąty odcinek, a jak na razie nic się nie dzieje. Głowna bohaterka siedzi na cmentarzu i tylko wiecznie ucieka. A wszyscy ludzie wierzą że to duch. Boże coś okropnego. Szajs jakich mało.

ocenił(a) serial na 1

dokładnie tragedia ta telenowela

darjaa

Zgadzam się. 11 odc a ona ciągle na cmentarzu koszmar! W za głosem serca przynajmniej coś się dzieje ;)

ocenił(a) serial na 3
Sasori13

No może trochę to wkurzające, że tyle tam siedzi, ale mnie bardziej wkurza to, że nie chce się umyć. Co to za problem, chociaż mogłaby normalnie w dzień na cmentarzu siedzieć i nikt by się nie przyczepił. A momentami naprawdę wygląda strasznie; i jeszcze Pablo mówi jej, że śmierdzi. To jak był w szpitalu to minęło parę tygodni więc nie myła się w czasie comiesięcznych przypadłości. ;-)

ocenił(a) serial na 1
malga927

a jeszcze nie mogę znieść urody i tych min Priscilli oraz tej "trzymającej w napięciu" muzyki

darjaa

Priscilla to typowa gumi lala z sieczką zamiast mózgu , ale przynajmniej można z niej się pośmiać . Mi osobiście znudziły się telki typu : Kocham cie ale ja ciebie bardziej - jesteś miłością mojego życia oddał/a bym za ciebie życie ale muszę wyjść za ziute/ziuta bo tamto siamto , ale i tak kocham tylko ciebie !!! Lub główna bohaterka zachodzi w ciąże z ukochanym ale twierdzi że ojcem jest ktoś inny , albo wypadek i cudowne uzdrowienie .

ocenił(a) serial na 1
malga927

tu niewiele się zmienia bieda i nagle cudowne bogactwo

darjaa

Jednym słowem to samo co jest głównym wątkiem wielu telek puszczanych w ostatnim czasie np. Triumf Miłości , Kotka , Dzikie serce itp. i itd. . Dlatego jak narazie podoba mi się bo narazie na pierwszym planie nie som główno planowe tylko inne i som durnowate i można się z nich pośmiać .

ocenił(a) serial na 3
malga927

A ja oglądając tą telkę, mam wrażenie jakbym przeniosła się w lata 2000-2005 :). Ma klimat telenowel z tamtych lat, mimo że jest z 2010 roku. W końcu jakaś odmiana od Kotek, Dzikich serc i Włoszek. Nowe telenowele to jakaś porażka. Jeszcze tylko Za głosem serca się udało, ale może też dlatego, że to remake telenoweli z 2003 roku, jednej z moich ulubionych.

malga927

Słaba ta tela jak na telemundo. Nic się w niej nie dzieje. Zacofanie i humor na najnizszym poziomie

malga927

Jak dla mnie serial jest fajny, nawet mnie wciągnął. Na tv puls go oglądam, leci od poniedziałku do piątku o 14:40. Na plus.

malga927

Od 1 lutego mają emitować po dwa odcinki premierowe (nie będzie powtórki).

ocenił(a) serial na 1
malga927

Ta Lorenza ma mozdzek wielkości orzecha. powinna chyba najpierw ta dziewczynę umyć a nie przestawiać każdemu nawet służbie a każdy się brzydzi. Nie zauważyłyscie ze ten film jest jakiś spowolniony? ciągnie sie jak flaki z olejem i ciągle przerywniki z prezentacja bohaterów

darjaa

Te przerywniki z postaciami bohaterów są w każdej telce.

Ja też uważam, że ona powinna umyć Lolę, tym bardziej, że każdy co chwilę powtarzał jak od niej śmierdzi i po drugie każdy widzi jak ona wygląda...

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

i każdy ją upokarzał, ja pierwszy raz widzę te przerywniki.

darjaa

Na czwórce ich nie ma.

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

Dokładnie ja to widzę pierwszy raz i mnie to denerwuje

darjaa

Jeżeli się nie mylę to w Królowej Serc też "wstawki" były i chyba na ZR (nie oglądałam, ale gdzieś czytałam).

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

no ja żadnego serialu z tym badziewiem nie widziałam, drażni mnie to strasznie

ocenił(a) serial na 3
darjaa

Niektóre stacje telewizyjne wycinają te "przerywniki". Ja też pierwszy raz się z tym spotkałam u nas. Ale w oryginalnych wersjach telenowel są.

ocenił(a) serial na 1
Hadley

To powinni wyciac przynajmniej mogli by puścić dłuższą reklamę:-)

darjaa

Raczej nie mogliby, bo reklama nie może być dłuższa niż 12 minut w ciągu godziny zegarowej.

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

aha, ja zrozumiałam, że ciągiem nie może być więcej niż 12 min, więc oni później puszczają jakieś autopromocje itd itd i znów reklamy przecież nie raz trwała ona więcej niż 12 min, szczególnie na polsacie, tvn i jeszcze w zeszłym tyg na pulsie

ocenił(a) serial na 3
darjaa

Mnie zaszokowało, jak Lorenza pocałowała ją w czoło :D. A tak w ogóle, może ktoś mi wytłumaczy, dlaczego Lola przestała się myć? Nie obejrzałam kilku odcinków. Czyżby to chodziło o to, że chcieli ją zgwałcić?

Hadley

Prawdę mówiąc nie wiem dlaczego przestała się myć. Pedro chciał, aby się wykąpała, a ta że nie chce. I pewnie od czasów tej próby gwałtu nie chodziła już nad to jezioro.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Chyba Pablo, nie Pedro :). Ale on musiał mieć jakaś łazienkę czy coś, więc nie musiała chodzić nad jezioro, żeby się umyć. Przynajmniej tak mi się wydaję. Dziwny był ich zamysł, żeby zrobić z niej taką brudną i śmierdzącą.

Hadley

Tak, Pablo :) Pedro to jego prawdzie imię.
Ja też uważam, że Pablo musiał mieć tam jakaś łazienkę, czy miejsce gdzie można się umyć. Ja wciąż nie ogarniam jak Lola mogła doprowadzić się do takiego stanu. Wyglądała jakby spała w ziemi...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Człowiek by tak nie wyglądał nawet, jeśli nie myłby się te dwa miesiące. Przesadzili z tą charakteryzacją ;p.

Hadley

I to bardzo przesadzili :P

jagodajulia

Umnie na ośedlu koczuje bezdomna para tacy to napewno się nie myją cały rok chodzą ubrani tak samo nawet latem mają na sobie zimową odzież śmierdzą strasznie ale nawet w jednej czwartej nie som tak brudni jak Lola ;) . Tak jakby całymi dniami tażała w błocie .

ocenił(a) serial na 1
Hadley

Proponował jej by się umyła, jak chciała sama opuścić cmentarz, ale ona powiedziała, że nie chce mu robić problemów

ocenił(a) serial na 1
malga927

Jeśli dzisiaj w tym drugim odcinku ona nadal będzie taka brudna to tzn ze scenarzysci mieli nie pokolei w głowie

darjaa

Wszyscy narzekali na Kotke ze taka brudna. Tu protka przebija wszystko.

darjaa

Umyli ją! Nareszcie. Zastanawia mnie jak wybielili jej zęby :P

Dokładnie, Esmeralda i Marcruz, a Lola to niebo, a ziemia :P :D

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

może wystarczyło, że je umyła, ale prawda jest taka, że niektórzy mogą w ogóle zębów nie mieć i mają i tak białe

darjaa

Tylko, że oni ją kąpali, nie było pokazane, że je myła. Poza tym było widać, że są żółte jak mówiła.

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

Wiem widziałam jakie miała. ale jak się uprzemy to pokazali też kiedy jej paznokcie bezbarwnym lakierem pociągneli .

ocenił(a) serial na 1
darjaa

Znaczy nie pokazali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones