PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 980
ocen
6,9 10 1 15980
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

Najlepszy bohater serialu "Oficerowie" :
- Alicja
- Sznajder
- Aldona
- Kruszon
- Grand
- Kanibal
- Mond
Ja głosuję na Granda. Pamiętajcie- spośród wyżej wymienionych można głosować tylko na jedną postać.

ocenił(a) serial na 6
michaleczek7

Ja głosuję na Kanibala, tylko dlatego, że Kruszona i Granda było za mało.

michaleczek7

Kanibal- bo to prawdziwy, godny Granda rywal :)

michaleczek7

Ja głosuję na Granda. Do niego nie moża nikogo porównywać.

ocenił(a) serial na 4
Daredevil18

Kruszon! I duet Ryś-Kondeja:) Oczywiście Perła! Czyli Szyc, Chyra, Dziędziel i Braciak... Prawdziwe role. Bardzo dobre kreacje.

ocenił(a) serial na 9
jonaszmiauczynski

A co to - Grand nie jest prawdziwy? Sugerujesz, że w realu istnieją tylko pozytywni bohaterowie? :) Ciekawa teoria...

ocenił(a) serial na 4
Michael_1610

Grand jest ciekawą postacią i zapewne będzie. Ale za dużo tu bajki. To mogło być lepiej poprowadzone... chodzi mi o tę postać. Pierwsza seria na medal.. W drugiej genialne sceny więzienne, powrót Granda do akcji... ale za dużo tu było kręcenia, mieszania z tą postacią, bawienia się w "bohatera", robienia z niego gwiazdora. Wątek z piewszej serii z pewnością był o wiele bardziej konsekwentny. Dalej tej konsekwencji zabrakło.

ocenił(a) serial na 9
jonaszmiauczynski

Wiem do czego pijesz - pewnie do ostatniego odcinka, który miał się pojawić tylko w internecie, a ostatecznie trafił na dvd. Moim zdaniem był to błąd, dołączenie go do pozostałych "poważnych" odcinków. Już chyba nie muszę dodawać, że cały ten odc.14 to totalna pomyłka, ale skoro miało to być tylko na potrzeby internetu to jakoś mogę zrozumieć jego produkcję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones