PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126294}

Orły z Bostonu

Boston Legal
7,6 2 451
ocen
7,6 10 1 2451
Orły z Bostonu
powrót do forum serialu Orły z Bostonu

i wygrywa sprawę. Czy twórcy maja ludzi za idiotów czy w Chameryce takie idiotyzmy są na porządku dziennym?

ocenił(a) serial na 9
shamar

Po 1 to był Denny Crane a to wiele zmienia :)
Po 2 to miało być zabawne i było, realizm zeszedł na drugi plan albo w ogóle się nie pojawił
Po 3 w Ameryce ludzie sądzą się o różne głupoty, co ten serial w kilku dobitne potwierdza

Rinzler

Jeśli realizm zszedł na drugi plan to jak traktować ten serial poważnie? Śmiertelnie poważne miny, dramaty sądowe, no życiowy serial... a za chwilę takie coś. Jakże mnie razi w filmach takie durne pomieszanie gatunków.

ocenił(a) serial na 9
shamar

Dlatego właśnie ten serial trzeba traktować z przymrożeniem oka

ocenił(a) serial na 10
Rinzler

Podwójna święta racja :o)

shamar

Te serial ukazuje prawo w stanach zjednoczonych, czyli jak masz pieniądze to masz 90% sukcesu na wygraną. Prawnicy w nim mają uwydatnione cechy dobrych prawników, żeby serial ten się miło i przyjemnie oglądał i tak jest. Jest to karykatura prawa w USA, i tak trzeba na to patrzeć.

KtoS_mi_zabral_nick

Niestety prawo USA stoi znaczniej wyżej niż polskie.

KtoS_mi_zabral_nick

dziś znów mieli broń... i jeszcze strzelali.

Rzeczywiście. To nie jest serial na poważnie. Raczej komediowy. Więc cofam ocene :dno.

użytkownik usunięty
shamar

Skoro taki straszny, to polecam przełączyć kanał. Pilot to całkiem przydatne urządzenie i lamentować na forum nie trzeba będzie.
Dodatkowo polecam poznać takie określenia jak : karykatura, parodia.

P.s. To jest serial emitowany w celach rozrywkowych, nie jest to serial edukacyjny. Jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwą praktykę prawa bez przerysowania -> studia i aplikacja czekają :).

ocenił(a) serial na 10

A dokładniej: Jak ktoś chce zobaczyć prawdziwe jaja i parodię prawa to polskie sale sądowe czekają .... :o)

OmniModo

To raczej są dramaty.

ocenił(a) serial na 10
KtoS_mi_zabral_nick

Nie tylko w USA. Takie samo "Prawo" jest wszędzie, w Polsce również za pieniądze wyłożone na doskonałych prawników wygrywasz sprawę ... uczestniczyłem w setce rozpraw więc wiem co mówię (a właściwie: piszę)

ocenił(a) serial na 10
Rinzler

święta right :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones