PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 685
ocen
7,7 10 1 101685
6,6 16
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Myślicie, że Piper zabiła Doggett? Ostro ją pobiła i w ogóle ; )

phoebe241995

Piper Kerman odsiedziała 13 miesięcy z zasądzonego wyroku, więc gdyby zabiła to pewnie dłużej by tam była.
W ogóle jestem ciekawa jak serial ma się do książki i faktycznych zdarzeń, chciałabym dostać w swoje ręce książkę Piper Kerman....przetłumaczoną ;)

ocenił(a) serial na 7
robbinss

Będzie takowa okazja, bo 15 września jest premiera książki w Polsce, pt. Dziewczyny z Danbury, yupi!!!

_AGENT_NSA_

No to mnie zaskoczyłaś, pozytywnie oczywiście, dzięki na info
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
robbinss

Serial nieco różni się od książki. W książce Piper przyjaźniła się z Pennsatucky, więc do rzadnego pobocia/morderstwa nie doszło, więc miała skrócony wyrok. W serialu zobaczymy.

phoebe241995

Byłoby dziwne, gdyby ją zabiła, ponieważ jej postać została wpisana do głównej obsady na drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Boże oglądnęłam właśnie 13 odcinek i JA PIERD*LE. Healy (czy jakoś tak) co jemu jest do cholery? Jakiś psychol skończony. Gorszy niż ta Tiffany. :D A Alex jak chamsko trochę postąpiła w stosunku do Piper. Mimo że Piper też nie fair do końca była.

Nie mogę sobie wyobrazić nawet czekania rok na nowy sezon. MASAKRA

ocenił(a) serial na 8
ati223

a tam chamsko! A pomyśl jak Piper się z nią obeszła. Masakra, ej. Wiesz, zdecydowała się nie rezygnować z ułożonego życia z Larrym, mimo, że kochała Alex, a jak on ją rzucił, to Piper od razu chciała iść do niej. A niech spada teraz!

Bardzo chcę już 2 sezon, ale bez Alex to już nie będzie to samo.

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Jak pisałam tego posta to chyba się źle czułam. Bo rzeczywiście Piper chamsko.. Dobrze jej w którymś odcinku Alex powiedziała, że ona by zrobiła wszystko tylko dlatego że się boi samotności czy coś.

No podobno ma isę pojawić tylko w pierwszym odcinku żeby zamknąć jej wątek i koniec :CCC

ocenił(a) serial na 8
ati223

łeeeee! Będę płakać!
Jak lubisz seriale z wątkiem miłości między kobietami, to polecam serdecznie Lost Girl! ; )
P.S. I chcę Alex z powrotem :D

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Oglądam Lost girl! :D Czekam niecierpliwie na kolejny sezon. Masz coś innego do polecenia? Bo chciałabym oglądnąć sobie serial, który mnie uzależni od pierwszego odcinka. ^_^

ati223

Ja prócz LG i OITNB oglądam Orphan Black - wciska w fotel. Wciągnął mnie bardziej niż te dwa.

robbinss

Ok, nie było tematu, już to oglądałaś. W takim razie nie mam nic do zaoferowania.

ocenił(a) serial na 8
ati223

ha, chyba już wszystko oglądałaś. Ale premiera nowego sezonu Lost Girl już 10 listopada w Kanadzie. Czyli liczę, że dzień później pojawi się u nas z napisami ; )

phoebe241995

No to jest nas dwie;)

ocenił(a) serial na 8
robbinss

Już jutro! : ))

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Już jest! AAAAA! ;p

ocenił(a) serial na 8
ati223

Masz może z polskimi napisami? ; )

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Nie. Ja dopiero pewnie w następny weekend oglądnę bo nauki dużo ;c

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Chyba najbardziej wyczerpuje ten temat serial The L Word ;)

ocenił(a) serial na 8
ati223

Ja tak samo 2 sezon ma być w 2014 ale na początku roku czy po koniec

Robson8080

prawdopodobnie w połowie, na przłomie wiosny lata

użytkownik usunięty
ati223

Jestem właśnie po finale sezonu i powiem jedno to skończony h*** :/ Ogólnie to nie lubię Piper to właśnie ona wkurzała mnie w całym serialu najbardziej ale to co on robił w pewnym momencie w pale się nie mieści... Cicha woda brzegi rwie.

ocenił(a) serial na 8

Widzę, że się doskonale dogadamy. I masz rację, Piper zachowała się od początku do końca jak skończona kretynka. Nie można tak traktować ludzi.

phoebe241995

Ja myślę, że tylko wybiła jej zęby, wyświadczając jej przy tym przysługę ;).

ocenił(a) serial na 10
Goku

dokładnie! Pewnie wybiła jej zęby i dzięki temu otrzyma nowe:D

ocenił(a) serial na 7
Kamilu

Ciekawe spostrzeżenie... w ostatnim odcinku chyba była taka kwestia, że Piper by musiała dać Tiffany nowe zęby, żeby ta jej odpuściła... no i chyba tak właśnie się stanie... sprytne choć pewnie, pójdzie za to do izolatki, bo ktoś będzie musiał beknąć za to pobicie poza tym był tam Healy i pewnie wszystko wyśpiewa co raczej zaskakujące nie będzie patrząc jak poukładały się jego relacje z Piper.

ocenił(a) serial na 8
jaca_cool

Właśnie ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało. No i Alex... potwierdziła się plotka, że jej postać znika z serialu? Nie wiem ja Wy, ale dla mnie ona jest w tym wszystkim najlepsza :)

ocenił(a) serial na 7
phoebe241995

A to nawet nie wiem nic o Alex ale jeśli to prawda, że jej nie będzie w 2 sezonie to jestem ciekaw jak rozwiążą jej zniknięcie? wcześniejszym zwolnieniem? śmiercią? najlepszym rozwiązaniem by chyba było jak by to ją oskarżyli o pobicie Tiffany i przenieśli do innego więzienia, ot tak na złość Piper...

ocenił(a) serial na 8
jaca_cool

No właśnie to jest bez sensu, dlatego jestem bardzo ciekawa. Ale myślę, że usunięcie tak świetnej postaci byłoby błędem ze strony scenarzystów i reżysera.

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Naucz się pisać komentarze, zanim obejrzałam serial przez Ciebie dowiedziałam się co będzie na końcu. Masz przykład w linku
http://www.filmweb.pl/serial/Mentalista-2008-477417
komentarz nr 4 poprawnie umieszczony! tak, żeby nikt nie przeczytała jak nie chce znać fabuły !

ocenił(a) serial na 8
Izablea

Nikt nie kazał Ci tego czytać, I'm sorry : )

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Tylko Ty masz problem, nikt inny. Jest napisane w tytule ostatni odcinek 1 sezonu, więc to chyba jasne, że może być tam spoiler. Wyluzuj i jak oglądasz serial, to lepiej nie wchodź na forum i tyle.

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Tak się składa żeby coś przeczytać nie muszę składać literek ani sylab, tylko widzę zdanie i wiem co jest napisane, zatem twój wpis w nawiasie, że to spoiler nic nie daje ludziom którzy dużo czytają. Po prostu mogłabyś wyciągnąć wnioski z tego co napisałam. Fajnie umieszczony jest komentarz który podałam ci w linku, może lepiej się czegoś nauczyć od siebie niż kłócić ze sobą.

ocenił(a) serial na 8
Izablea

Ja się nie kłócę, tylko stwierdzam fakt. Jest ostrzeżenie, pisać umiem, więc daj sobie spokój. Nie trzeba było się pchać do tego. Jeżeli ja wiem, że jest spoiler, a nie chce ich, to nie czytam i tyle. Nie produkuj się tu teraz i nie piekl, bo nic to nie da. Nie czytaj więcej moich postów i będziesz miała święty spokój.

ocenił(a) serial na 9
phoebe241995

Dodając temat masz na dole okienko w którym zaznaczasz opcję Uwaga spoiler! Jest to jedyny poprawny sposób na dodawanie takich postów, wtedy nikt nie ma problemu, bo ty napiszesz swoje a ja tego nie musze czytać, już cię zgłosiłam do filmwebu więc radze na przyszłość korzystaj z tej opcji, bo ona jest dla takich troli jak ty. Polecam czytać regulamin filmwebu i blog filmwebu. A tu strona na ten temat/
http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/545104

ocenił(a) serial na 8
Izablea

Nie jestem żadnym trollem, okej? Daruj sobie komentowanie moich postów i na tym kończę rozmowę z Tobą!

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

Ach, i radzę poćwiczyć pisanie do osób, bo Cię, Ty itp pisze się z dużej litery, jeśli nie wiem. Bardzo dziękuję za Twoją jakże cenną uwagę, następnym razem z pewnością zaznaczę tę opcję, bo jak widać nie umiesz czytać i uwierz, zrobię to specjalnie dla Ciebie, moja droga koleżanko. Pozdrawiam serdecznie : )

ocenił(a) serial na 8
phoebe241995

To nie jest list czy email, aby pisać ci i ty z wielkiej litery. To tylko forum, i radzę ci to zapamiętać.

ocenił(a) serial na 8
cmp61a

Nie zapamiętam, bo nie ważne, czy to email, forum, czy nie wiadomo co, to zwrot grzecznościowy i tym się wyraża szacunek do drugiej osoby. Nie mam zamiaru przestać tak pisać.

phoebe241995

Alex nie odchodzi z serialu. To byla tylko glupia plotka. Na swoim twiterze aktorka rozwiala te plotki juz chwile temu :)

ocenił(a) serial na 8
gawel189

No to całe szczęście : )

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones