Drugi sezon "Outcast: Opętanie" od 10 kwietnia na kanale Fox

https://www.filmweb.pl/news/Drugi+sezon+%22Outcast%3A+Op%C4%99tanie%22+od+10+kwietnia+na+kanale+Fox-122526
Fox wyemituje drugi sezon serialu "Outcast: OpętanieRoberta Kirkmana w ramach jednoczesnej premiery 10 kwietnia na ponad 125 kanałach Fox poza USA.


FOX, wiodąca światowa marka rozrywkowa należąca do FOX Networks Group, ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu "Outcast: Opętanie". Dziesięcioodcinkowy serial stworzony przez Roberta Kirkmana i wyprodukowany przez FOX Networks Group powróci na kanał FOX już 10 kwietnia w ponad 125 krajach poza USA.

Premiera pierwszego sezonu serialu "Outcast: Opętanie" pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych. Wraz z drugim sezonem powraca pytanie, co stoi za nadprzyrodzonymi zjawiskami w miasteczku Rome. Kyle Barnes – nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę – walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odkryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome.

"Historia w serialu "Outcast: Opętanie", choć z pozoru traktująca o zjawiskach nadprzyrodzonych, pokazuje, do czego zdolni są ludzie w dążeniu do ochrony najbliższych. To temat, z którym mogą się utożsamiać widzowie na całym świecie. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że widzowie w ponad 125 krajach będą już wkrótce mieli szansę się przekonać, jak Kyle i inni mieszkańcy Rome zmierzą się w drugim sezonie z faktem, że ich miasto i cały świat stają się jeszcze bardziej mroczne, złowrogie i nieprzewidywalne" – powiedział Robert Kirkman.


FOX, od dawna utożsamiany z najwyższej jakości rozrywką, jest znany z emisji przełomowych, wyznaczających trendy i docenianych przez krytykę produkcji, które kochają widzowie w USA i na całym świecie. Serial zostanie wyemitowany w ramach globalnej premiery, co jest kluczowym elementem oferty programowej oraz strategii marketingowej opracowanej z myślą o tak głośnych produkcjach jak "The Walking Dead", "Legion", "24: Dziedzictwo", "American Horror Story", "Miasteczko Wayward Pines" i innych. FOX jest dostępny jako kanał linearny i nielinearny w 340 milionach gospodarstw domowych w USA i wirtualnie na wszystkich międzynarodowych rynkach telewizyjnych.

"Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David AlpertSharon Tal Yguado i Sue NaeglePatrick Fugit wciela się w głównego bohatera Kyle’a Barnesa – mężczyznę poszukującego odpowiedzi i zbawienia, izolującego się od bliskich z obawy przed zrobieniem im swoją obecnością krzywdy. Philip Glenister gra wielebnego Andersona – ewangelistę z Wirginii Zachodniej, który wierzy, że jest żołnierzem w boskiej wojnie dobra ze złem. Jest również nałogowym hazardzistą, nadużywa alkoholu i twierdzi, że Bóg nie chciałby, aby ludzie przejmowali się małymi rzeczami. W serialu występują również Wrenn Schmidt w roli Megan, adoptowanej siostry Kyle’a; Reg E. Cathey w roli oficera miejscowej policji; Kate Lyn Sheil jako Allison, była żona Kyle’a; Madeleine McGraw w roli Amber Barnes, córki  Kyle’a i Allison; oraz Julia Crockett w roli młodej matki Kyle’a.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones