PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
5 894
chce zobaczyć
6,5 2
oceny krytyków
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

Pomimo tego, jutro obejrzę trzeci i mam nadzieję na coś bardziej twórczego...

Patunia_89

Niestety 3 odcinek jest tragiczny, nie wonosi kompletnie nic nowego

ocenił(a) serial na 3
Gangsteppaz

Ano, tragiczny to mało powiedziane... Raczej trzy razy mamy dokładnie to samo tylko zmienili opętanego delikwenta xp

Może myśleli, że widz nie zauważy braku postępów w fabule jak dadzą pod koniec epizodu faceta z wiadrem czerwonej farby który będzie wesoło chlapać po ekipie i wszystkim co się nawinie xD

Albo liczą, że w miłym otępieniu reklamami, czipsami i tanim gore nikogo coś tak banalnego jak fabuła i charaktery postaci długo zajmować nie będą...

Rejka

dokładnie, liczyłem że się rozkręci, coś w stylu że Kyle to demon który się nawrócł (nawrócona dusza w ciele Kyle) dlatego go gnębią inne demony dlaetgo mówią na niego wyrzutek

Gangsteppaz

Gościu w serialu nawet nic jeszcze nie było o mocy, która jest w tych ludziach, a ty kurks z jakimś nawróconym demonem wyskakujesz. Film ma podać temat na tacy, a serial budować klimat jak ten. Co do tych demonów to nawet nie wiadomo czy tu o nir chodzi.

jdksdj11

narazie to nic nie buduje, zbudował u mnie znudzenie tym serialem, dziś zobaczę odcinek 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones