Masakra kochałam ten serial ale śmierć jj to najgłupsze posunięcie ze strony reżysera i to jeszcze takie beznadziejne uśmiercenie bohatera jestem załamana ten serial naprawdę przez chwilę był jednym z lepszych ale z sezonu na sezon jest coraz bardziej tragiczny poprostu mi przykro.
Od początku sezon strasznie śmierdział kitem ale to co odstawili w ostatnim odcinku to już żenada nad żenadą. Nie wiem jak ten serial ktoś raczy nazywać bardzo dobrym lub wybitnym. Z każdym odcinkiem staje się coraz głupszy i bardziej absurdalny.