PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690404}
8,0 30 867
ocen
8,0 10 1 30867
Outlander
powrót do forum serialu Outlander

Laird i jego dama stawili się na wczorajszym rozdaniu szkockich nagród BAFTA, jako że oboje byli nominowani do nagrody w kategorii najlepszy aktor i najlepsza aktorka, z tym że statuetkę otrzymała tylko ona, co jest trochę dziwne biorąc pod uwagę, że to on jest Szkotem ;-)

Tak czy inaczej, dwie rzeczy rzuciły się w oczy: krótkie włosy pana Heughana, co pewnie ucieszy niektóre fanki, oraz wygląd Caitriony, który moim zdaniem wskazuje na tzw. stan błogosławiony.

Co do włosów, to ciekawi mnie, co to oznacza dla wyglądu "starego" (tiaaaa) Jamiego od 3 serii wzwyż - obstawiam, że będzie miał naprawdę długie włosy zgodnie z modą epoki pewnie pozaplatane, a w związku z tym perukę, wobec czego aktor nie musi dłużej męczyć się z tymi kłakami.

Co do ewentualnej ciąży, to ciekawe jak to wpłynie na premierę 3 serii - jeśli aktorka naprawdę spodziewa się dziecka, to nie wyobrażam sobie jak miałaby np. jeździć konno, o ryzykownych scenach na wodzie nawet nie wspominając.

https://pbs.twimg.com/media/CwncQbdXcAI6pTx.jpg

Poza tym impreza wyglądała na mega udaną, pojawiła się połowa klanu McKenzie, nagrodę wręczał Ned Gowan, Collum McKenzie miał najlepszy speech wieczoru, a w toalecie ukrywał się Ian senior.

Arya_2

... a w toalecie ukrywał się Ian senior i sweetfocie na tle pisuarów strzelał :)

Co do ciąży Cait to pewnie to jakoś rozwiążą - na koniu i tak często za nią jeździła dublerka ( głównie w szerokich planach, oszczędzając czas aktorce na "prawdziwe granie") Co do morza, to część akcji i tak dzieje się pod pokładem = w studiu, a chodzenie po pokładzie zacumowanego nieopodal Cape Town statku-makiety nie wydaje się ryzykowne. Do wspinania się po masztach pewnie i tak zatrudniliby dublerkę ;P
... Potem zaczną się schody z "Urlopem Macierzyńskim".

Co do "poważniejszego problemu" to ja tam wolę Jamiego w krótszych włosach, ale nie liczę za bardzo na takie widoki... Pewnie coś mu tam doczepią, albo perukę nadzieją żeby kucyk był (tak w końcu robili większości filmów dotyczących XVIII wieku).

PS Jamie Fraser przegrał z panem MacQuarrie - Douglas Henshall dostał szkocką BAFTę za "Shetland"... no ale w sumie wszystko zostało "w rodzinie".
PPS Ciekawe jak w tym roku wypadną People's Choice Awards?

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Mam ci zacząć wymieniać wszystko, co przytrafiło się Claire od momentu wejścia do szafy, eee, znaczy przejścia przez głazy, aż do finału 3 tomu? ;-) chyba dublerki musiałyby przejąć całą jej rolę.

Arya_2

powaznie ona jest w ciazy?nie wierze, przeciez jeszcze chyba we wrzesniu byla plaska, a teraz wyglada jakby byla w 6 ;P zreszta beda krecic do przynajmniej czerwca przyszłego roku, a gdzie poród? nie ma mowy, dla mnie to po prostu sie roztyla do roli,zeby przypominala zacna 50 ;)

ocenił(a) serial na 8
Justyna_0288

Dopóki aktorka nie potwierdzi, to są tylko spekulacje, ale widziałam już wystarczająco wiele kobiet w ciąży, żeby domyślać się, że coś jest na rzeczy.

http://66.media.tumblr.com/b9a1d9af0812dec4456b720317263ab8/tumblr_og8ytkev5f1th bxa9o2_r1_540.jpg

ocenił(a) serial na 9
Arya_2

ale czy ona gdzieś powiedziała że jest w ciąży ? ;-) bo nietrafionych stylizacji to już Cait miała kilka, jak każda celebrytka nie jest tu wyjątkiem - sukienka-worek to żadna nowość, czasem coś ukrywa a czasem jest po prostu źle skrojona :-)
Za to widzę że pani aktorka zdradza w przypływie emocji swoje sympatie polityczne. No coż, mieszka ( mieszkała ) w Californii ....

ocenił(a) serial na 8
Sasanka27

Nie chodzi o samą sukienkę, kiedy zobaczyłam ją na zdjęciach z imprezy rzuciły mi się w oczy jej twarz, cera, zaokrąglona figura - całokształt.
Nie powiedziała, dlatego używam trybu przypuszczającego. Oczywiście mogę się mylić :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones