PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398976}

Paco i jego ludzie

Los hombres de Paco
7,7 890
ocen
7,7 10 1 890
Paco i jego ludzie
powrót do forum serialu Paco i jego ludzie

Wiem, że oni byli razem, o coś tam poszło już nie pamiętam o co i Lucas miał z nią "porozmawiać". Sara nie chciała go słuchać, więc wziął ją siłą. Wsadził do auta, związał, zakneblował, wywiózł do lasu i tam przez chwilę się gonili, ona go kilka razu uderzyła, ale i tak to porwanie nic nie dało.... Sara nie dawała za wygraną. Błagam! Albo chociaż w którym sezonie to było????

ooo dokładnie chodzi mi o to: http://www.youtube.com/watch?v=-0SOnbatYWU

ocenił(a) serial na 10
ninusiowa

Prawdopodobie 10 odcinek 5 sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
patusia4

dziękuję pięknie, znalazłam! :)

ocenił(a) serial na 10
ninusiowa

Obejrzałaś już cały serial? Bo jestem dopiero w 6 sezonie a widziałam że pod koniec sara jest w ciąży, ale nie wiem z kim,może wiesz?

ocenił(a) serial na 9
patusia4

Ja go oglądałam kiedyyyyś, na AXN Crime i jakiś czas temu powróciłam do niego.... W ciąży z Lucasem :) (nie wyobrażam sobie innego ojca dziecka :P )

ocenił(a) serial na 10
ninusiowa

Właściwie chciała bym aby to Sara była z Aitorem (jestem fanką Mario Casasa), jednak po obejrzeniu 5 sezonu swierdziłam,że jednak Lusas z Sararą są dla sb stworzeni (spodobał mi się Hugo Silva) :)

ocenił(a) serial na 9
patusia4

Tak Hugo jest MEGAAAA!!! <3

ocenił(a) serial na 10
ninusiowa

Dopiero jestem na 6 sezonie, ale widziałam, że puźniej Lucasa zabraknie co się z nim stanie?

ocenił(a) serial na 9
patusia4

oglądaj, oglądaj, a się dowiesz co się stało! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones