PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 815
ocen
7,7 10 1 119815
4,5 2
oceny krytyków
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

C.D. :))
T.: 34
Poprzedni -> http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Stefan+Silas+i+przyjaciele,2334003

ocenił(a) serial na 9
rose_fw

1 no taka stara klasyka, jak kto lubi :)
2 podejrzewam, że dziewczyna jest ubrana w takich łososiowych kolorach, ale to tak czy siak wolę krawat i koszulę u faceta dla połączenia.
3 tragedia... :D
4 to widać, że jakiś żart, więc może być jak dla jaj :D

ocenił(a) serial na 5
anulka88

3. Tragedia?
Bolą Cię oczy? xDDD

ocenił(a) serial na 9
rose_fw

Prawie :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

3 - Oj oby teraz tego Kejt nie zobaczyła xDDD

ocenił(a) serial na 5
Slutty_Pumpkin

Oby zobaczyła jeżeli zobaczy Chucka i Blaine'a w jednym poście xD
Chociaż ja nadal nie wiem co w tym złego..

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

No może Ty nie ;D

No nie wiem.... Blaine jest jak lukier, jednorożce, tęcza, zachodzące słońce, gwiazdy migocące na niebie w ciepłą letnią noc... a Chuck to Chuck ;D

ocenił(a) serial na 5
Slutty_Pumpkin

Chyba sobie to zapisze. Jakie porównania, jestem w szoku. Przyznaj się, potajemnie zaczytujesz się w romansach Sparksa? xD

Przecież napisałam, że każdego lubię na swój sposób, bo się różnią chyba wszystkim, ale obu na swój sposób uwielbiam xD
Tak btw, ja wszystko rozumiem, ale to: http://images6.fanpop.com/image/photos/33300000/Ed-and-in-Thailand-HQ-ed-westwic k-33303702-533-800.jpg musiał być zakład.. xDDDD

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

Hahahah xD Nie.... to gin z tonikiem. "blame it on the alkohol" xD

Zakład nie zakład - prawda jest taka, że z Eda jest straszny niechluj w prywacie. Jak go do sesji nie odpicują to wygląda nieraz jak menel ;D

ocenił(a) serial na 5
Slutty_Pumpkin

Ah, teraz wszystko nabrało sensu xD

Nie wiem, nie śledzę jego życia prywatnego :D
Ale jeżeli jest tak jak mówisz to różni się od Chucka niemal we wszystkim.

Oookeeej... chyba masz rację... http://backseatcuddler.com/wp-content/uploads/2009/03/westwick-booger.jpg
Ugh. No cóż xDD

http://cdn01.cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/headlines/2013/06/ed-westwic k-london-night-out.jpg
Dobra, zaczynam doceniać Darrena i to, że na każdym zdjęciu wygląda fantastycznie.. xDD

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

Ja też nie śledzę, ale też miałam fazę shippowania Chair i Robb zadbał o to, żebym poznała Eda nieco bliżej xD

To jest aż niewiarygodne, bo on (choć ma specyficzny wygląd), to jednak w serialu był dosyć pociągający na swój sposób. Ale Chuck był co by nie mówić zadbany i miał swój styl.
No a Paryż...[nie wiem gdzie jesteś] <333 ;D

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

A Darren to jest jak jednorożec na tęczy z lukru w ciepłą gwieździstą letnia noc xD
Myślę że przy nim ciągle bym się uśmiechała, bo jak on się uśmiecha to z depresji leczy normalnie ;D

ocenił(a) serial na 5
Slutty_Pumpkin

Najpierw co do Eda.. wykasuję te zdjęcia z pamięci i udam, że tego nie widziałam. Muszę oddzielić Chucka od Eda i będzie dobrze, bo w serialu jako Chuck jest niesamowity :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rKnV8zPBIYo - tu nadal wygląda fantastycznie ^^

No zgadzam się w zupełności, Darren to chodzący antydepresant.
http://25.media.tumblr.com/c310bc628a0e64c06d2ecf0e66c1cbae/tumblr_miw6cozi0F1s3 p69co1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/3598a12b7e98e7359e0ca487d248faf1/tumblr_mi0ckb30Xv1rq xkk4o1_250.png
No i spróbuj się nie uśmiechnąć :D
Ah, nawet recepty nie trzeba. Wchodzisz w google, wpisujesz Darren Criss i nastrój zmienia się o 360 stopni (zakładając, że był beznadziejny oczywiście xD)

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

No to było cuuuuuudowne. Najlesza scena w całej Plotkarze. To ostatnie ujęcie jest przepiękne <3

I te jego oczy. Utonąć w nich idzie... Więcej nie będę pisać, bo to wstyd xD

*180st. ;D

ocenił(a) serial na 5
Slutty_Pumpkin

Zgadzam się <3

A tam wstyd, to safe space. I też się zgadzam (zdziwiona?).. mogłabym patrzeć parę godzin xDD (teraz chociaż o płci przeciwnej piszemy! To progres!)

Fuc.k.. tycznie. Cholera. Już nie mogę edytować.. xD

ocenił(a) serial na 1
rose_fw

Już mnie średnio to dziwi ;D Pewnie byśmy sobie wchodziły w słowo i kończyły za siebie zdania w wielu kwestiach xD

To idę chyba zaprzepaścić ten progres czytając xDDD

Slutty_Pumpkin

weź pojedz po Caroline po przeczytaniu spoilera :d - chcę by cos mi poprawilo dzisiaj humor :d

ocenił(a) serial na 1
robb264

Eh, jakoś nawet nie mam siły tego komentować tak szczerze powiem. Jak to przeczytałam za pierwszym razem to miałam kilka standardowych przemyśleń, ale właściwie to już przywykłam, że Caro to w TVD pusta laska do dymania i tyle. Zero innych funkcji fabularnych. Na dodatek nawet zabawna nie jest. Wymyśliłam sobie taki scenariusz wpasowujący się w ten spoiler o śmierci "jednego z ulubionych bohaterów" i wmawiam sobie, że to będzie Caroline. W jej wypadku to by była przysługa, bo się kompletnie przed finałem TVD pogrąży, bo skoro jeszcze są zapowiedzi, że Klaus ma się pojawić... Z Tylerem też nie wiadomo co będzie i jest jeszcze "ten nowy". No ile można.

Nie wiem też jak by to miało wyglądać... Co? Caro wprost powie, że wszyscy na około kogoś mają, a jej nie ma kto zaliczyć? No proszę.

Martwi mnie jednak jeden fakt. Ten spolier Dries w połączeniu z tym niżej. Caro ma dostać kogoś nowego, a tam jest napisane, że ma dojść do pocałunku i potem jedno z nich się spłoszy i będzie miało kogoś nowego. W sumie mogliby to rozegrać tak, że Kath umiera. Blondi "pociesza" Stefana w jedyny znany jej sposób, a potem ją gryzie sumienie i dają jej powiedzmy.... Enzo, by i jemu "pomogła".

Slutty_Pumpkin

Myslalem o tym polączeniu - ze jest kiss i jest nowy love interest. Ale to ma byc epic kiss - czyli taki po pijaku czy na pocieszenie mi nie pasuje za bardzo. I wynika z tego ze moze cos większego wyniknać. Dries mówila ze Caro na razie nie bedzie zainteresowana romansami... Ze w 100 odcinku dokona jakiegos blędu i ze bedzie wiązal sie z tym jej wątek na najblizsze 2 odcinki i ze to bedzie mialo wplyw na innych. Kiss Steroline bylby kompletnie z dupy w tym momencie, a ma się wydarzyc szybko bo tuz po nowym roku - czyli bylby to odcinek 5x11 albo 5x12. A czy Candice w tym jednym wywiadzie kiedy kręcili 5x12 zapierala się ze ze Stefanem Caroline nic nie łaczy i ze jest nadal ona fanką Steleny? (chociaz ten bląd to moze bedzie ten kiss? ale dla mnie to ogólnie bardzo dziwne. Tu się Stefan zajmuje umierającą Kath, a tu caluje Caroline? Jak to pausje jedno z drugim? Nie ogarniam? Uchleje się i po pijaku się pocalują? Epic) A byl jeszcze ten wczesniejszy spoiler - kiedy ktos się pytal czy bedzie milosny trójkącic miedzy Caro-kath a Stefanem. I ktos zaprzeczyl i powiedzial ze Caro bedzie miala ręce pelne roboty z kims innym....

mam jeszcze cos takiego
Shania: TVD me right now!
A new hottie is enrolling at Whitmore after winter break! And he’ll be spending time with Caroline! Except he’s so not into her in that way as Luke, handsome and sarcastic, is gay. And also happens to have a sister on campus, one that he will do (or sacrifice) anything to protect.”


+ Wielu spekuluje ze to moze byc Oliver & Felicty. Albo Mindy/ Danny.

Ale mi po prostu nie pasuje Steroline teraz. Wcale. Dali Steferine by potem się pograzyc ze Steroline? Fani Steleny, Klaroline, Steferine bedą zachwyceni 100 odcinkiem. Wszyscy bedą szczęsliwi....LOL

Slutty_Pumpkin

Aha i jeszcze wynika z tego spoileru ze:
jeden bedzie spłoszony, a drugi znajdzie sobie nową love interest. CZyli by wynikalo ze Caro nie spanikowala, tylko Stefan. LOL

ocenił(a) serial na 1
robb264

Ja tam wiem jedno. Gdyby zabili Caro to podniosę TVD ocenę ;p

Mam nadzieję, że Stefan nigdy nie będzie "zmuszony" jej pocałować. Ja to nawet po tym ostatnim odcinku to doszłam do wniosku, że on jej nawet nie traktuje zbyt poważnie. Mam takie wrażenie, że on się trochę tak nad nią lituje wciąż. Niby chcą ich pokazać jako równych w tej przyjaźni, ale dla mnie tak nie jest. Stefan jej się raczej nie zwierza, a tę przyjaźń to wiecznie wyciągają jak im się przypomni o niej.

Caro nie umiała mu pomóc. A wystarczyło kilka minut z Katherine i już się uspokoił. To o czymś świadczy.

Slutty_Pumpkin

Te piep.rzone Steroline jest jak wrzód na dupie. Powraca jak bumerang. Co jest moment kiedy znika mi z radaru i jestem juz spokojny, to wyskakują z jakims ch.ujowym spoilerem albo ktos się dopytuje o romantic SC. Nosz kur.wa.

No to zobaczymy - Plecowa tak mysli ze wszyscy się zachwycą Steroline? No to się grubo myli. Stelenowcy tego nie zniosą. Katherie ma chociaz twarz Dobrev i chemię Dobsleya. A jak widac w komentach Steroline nie jest jakos hitem.

Jak chcieli SC to mogli ten wątek z sejfem dac SC na wyłącznosc, a tak robila za 3 koło i cockblocka. ale romantyczne i epickie. nic a nic nie zbudowali Steroline, a mieli tyle odcinków. A teraz Stefan wskoczy z jednej relacji romantycznej w inną? Tak z dnia na dzien. Rzeczywiscie wszystkim się spodoba porzucenie SK dla SC.

ocenił(a) serial na 1
robb264

:D Rozbawiło mnie to porównanie xD

Ponadto jest jeszcze Klaroline (już pomijam, że dla mnie to tak samo okropne co SC), ale w tych komentarzach było widać, że ludzie o nich nie zapomnieli.

Postać Caroline jest już karykaturalna na ten moment - jak z dowcipu o blondynce. Jak nie było Tylera, to niby coś czuła do Klausa. Zniknął Klaus - przypomniała sobie o Tylerze. Tyler ją rzucił - jest Jesse. Teraz (skoro niby coś do niego czuła) to wypadałoby trochę odczekać zanim się zacznie kręcić koło kolejnego faceta. No ale scenarzyści jej nie odpuszczają. Bonnie mogła chodzić nieskalana przez 4 bite sezony, ale Caro to nawet odcinka nie może mieć bez choćby drobnej aluzji do seksu i kolejnego związku, bo już się ludzie dopytują "A co z Caroline?" ;D Nawet teraz. Jesse umarł, Stefana spiknęli z Katherine, ale i tak musieli dać to pytanie czy czasem Caro i Stefa coś jeszcze nie łączyło. UGH.

Slutty_Pumpkin

O i jeszcze - jak zobaczyc komenty
http://uk.eonline.com/news/492590/spoiler-bomb-which-beloved-tv-couple-will-fina lly-kiss

to wszystko przemawiające za steroline ludzie zaminusowali :D LOL

ocenił(a) serial na 1
robb264

Ale ktoś moją teorię też opisał ;D
No oby nie, bo wtedy będę się musiała zastanowić nad oglądaniem tego serialu.

Slutty_Pumpkin

Jak zobaczę Steroline to tak jak pisalem. Koniec dla mnie calkowity. Takiego scierwa to ja za Chiny Ludowe nie bedę oglądal. Tak więc 100 odcinkek jest dla mnie ponownie "byc albo nie byc" - tak jak byl 5x08.

ocenił(a) serial na 1
robb264

Ja tam pewnie obejrzę, mimo wszystko. Już i tak praktycznie większość odcinka to totalny chłam. Nawet SK nie jest takie jakie chciałam żeby było, Delena to w ogóle pomyłka, a oglądam dalej.

Slutty_Pumpkin

Szukałem tak długo az znalazlem:

To chyba bedzie Dany/Mindy z Mindy project
znalazlem ten koment pod artykulem
"Recent spoilers say Mindy and Danny kiss in an airplane, in their episode titled "L.A"

i zacząlem szukac dowodow:
“We have some cool stuff coming up that really advances their story romantically,”“and then there are some big twists and turns. [Writer] Tracey Wigfield and I are writing a two-episode arc [set] in L.A., in the desert, that goes in that direction.”“There will be something significant happening for Mindy and Danny… At some point you’ve got to fire, otherwise people might just be like, ‘Come on already!’ So, we will definitely see their relationship go to another level"

pasuje. Jest dobrze. :P

ocenił(a) serial na 1
robb264

No niestety/stety nie oglądam tych pozostałych seriali i nie mogę sama zweryfikować ;D
Ale oni z reguły tak to niestety dobierają, że pasuje do kilku.

Chociaż i tak mi się już coraz mniej chce wierzyć w to Steroline. Gdyby Plec chciała SC, to już by wcześniej zaczęła je chyba budować, a nie rzucać mu kłody na drodze w postaci nowych love interest dla Blondi i romansu SK.

Slutty_Pumpkin

akurat nad tym sezonem kontrolę ma Dries - i widac ze SK to jeden z jej ulubionych shipów. Dba by ich sceny byly dobrej jakosci. Jakby Plec miala kontrolę to Steroline by bylo wiecej - mogę się zalozyc. Z resztą to widac - byl Kevin bylo SK, jak Kevin ostatecznie się wycofal dzies w 3 sezonie, to nagle SK się rozmylo. Kochana Plec. Dobrze ze jest Dries. Nawet zaje.biscie.

ocenił(a) serial na 1
robb264

Whatever xD Ważne że jest SK, a nie SC ;D

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Widzę... teraz to już trzeba dzwonić na pogotowie, bo to jest najpiękniejsze wydanie Darrena jakie w życiu widziałam xD
Disney Prince <3

ocenił(a) serial na 9
rose_fw

http://www.youtube.com/watch?v=toH5hDudXnU :)
Świąteczna Miley (link wyżej) czy Gaga? :)

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://www.maxim.com/hot100/2014

ocenił(a) serial na 5
anulka88

Yvonne Strahovski i NAYA RIVERA, ooo.. xd
Nie mogłaś wkleić czegoś z płcią przeciwną dla odmiany? -,- xD

ocenił(a) serial na 6
anulka88

*_______________*

ocenił(a) serial na 5
Kejt__

Exactly.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 6
anulka88

Piękne :D

anulka88

Any Vampire Diaries scoop? Especially something about Caroline? –Chery
If you’re by chance nosing around for a lead on a possible new romance for the unlucky in love lass, EP Caroline Dries is right there with ya. “That’s kind of a joke in the 100th episode. When it comes out about Stefan and Katherine sleeping together, Caroline’s like, ‘What?! Why the heck am I the only one not getting any?’” Dries previews. “Hopefully, we’ll find her somebody new.”

lol

robb264

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SLUTTY, proszę - skomentuj ten spoiler, BŁAGAM :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anulka88

ta mina Niny mnie rozwala:
https://31.media.tumblr.com/fcf4f86c28dbb62f469c2dfaa6a76a2a/tumblr_inline_mxsz8 xobcl1qbbtcs.gif

beznadziejnie grała w scenie zerwania Deleny. Ta scena a scena Steferine to niebo a ziemia. O niebo lepiej zagrała Katherine przy pozegnaniu ze Stefanem.

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Kinect - świetna sprawa :D Coś czuję, że oglądanie się bardzo spowolni... :/ :D

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://splay.pl/2013/12/16/stephen-king-w-ofensywie-czeka-nas-kolejna-serialowa- adaptacja-od-mistrza-horroru/ :))

anulka88

Merry Kissmas, everyone!

Forget about Christmas, ‘cause this is way better. Trust.

We just found out that one of the hottest could-be couples on TV—a pairing with a decidedly devout "shipper" following--is finally going to lock lips for the very first time, and it is filling our Grinchy-sized hearts with so much glee.

It is a first kiss. And it is epic.

The smooch, which will happen pretty soon in the new year, will alter the course of these two characters for the rest of the series. And we can tell you this about how it happens:

They kiss. One of them freaks out. And then one of them gets a new love interest.

But….Wait, wait, wait! Let's just get back to the kissing part.

'Cause we're guessing some of you might want to know which two TV characters we're talking about?

Here's your list of suspects, and if you Twitter fiends retweet this story link, with #KissingTVCouple, we'll knock off one pairing for every 100 RTs, until the list is down to only two couples.

Abbie and Ichabod, Sleepy Hollow
Stefan and Caroline, The Vampire Diaries
Danny and Mindy, The Mindy Project
Huck and Quinn, Scandal
Felicity and Oliver, Arrow
Haley and Elijiah, The Originals
Nolan and Emily, Revenge
Jake and Santiago, Brooklyn Nine-Nine
Carrie and Quinn, Homeland
Daryl and Carol, The Walking Dead

Now, don't forget to retweet this link! And make sure you're following @kristindsantos for updates.
http://uk.eonline.com/news/492590/spoiler-bomb-which-beloved-tv-couple-will-fina lly-kiss

robb264

obstawiam
Felicity/Oliver or Mindy/Danny.

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://www.filmweb.pl/300 84% nie widziałam, powinnam się wstydzić? :)

Przy okazji podoba mi się nowa aktualizacja filmwebu - na profilach filmów/seriali wcześniej było parę ocen znajomych, jak widziało dużo to trzeba było "na nowo" otwierać stronę, teraz jest wszystko "z suwakiem" :))

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://i.woofmaker.com/29sSrmQq03sTFcSQ.gif
Będzie u Was "Kevin..." w święta czy już rzygacie? :D

anulka88

Już chyba był, bo widziałam reklamy kątem oka, ale ileż można ;D
Ale uważam, że dla dzieci to całkiem fajny film ;)

ocenił(a) serial na 9
Malaga_13

Był jakoś koniec listopada/początek grudnia, ale chyba w I dzień świąt też bedzie :D
Ja rok temu nie oglądałam (1 raz chyba...) w tym roku muszę :D

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://www.ckm.pl/lifestyle/czego-szukalismy-w-sieci-w-2-aa3,11172,1,a.html :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones