Liga Obrony Chucka to stowarzyszenie oparte na silnych fundamentach, jakie stanowią: pozbawiona wszelkiej logiki miłość do Chucka Bassa, niezachwiana wiara w nadejście lepszych czasów dla Chair oraz nieodparta chęć dzielenia się swoimi wrażeniami (dotyczącymi oczywiście wyżej wymienionego Chucka Bassa, jak i całego serialu Gossip Girl) z innymi siostrami-członkiniami niniejszego stowarzyszenia.
Hasło przewodnie, odzew, znak rozpoznawczy stowarzyszenia: I’m Chuck Bass
Wstępując w szeregi LOCu bierzesz na swoje barki pewną odpowiedzialność, decydujesz się na przestrzeganie określonych zasad, których złamanie grozi natychmiastowym wydaleniem z naszej organizacji, a także wiecznym potępieniem przez jej członkinie:
Zasady:
1. Bronić Chucka do ostatniej kropli whisky.
2. Na każdy zarzut odpowiadać "I'm Chuck Bass" (dopuszczalne są również inne wypowiedzi, ale z doświadczenia wiadomo, że tylko to hasło skutecznie kończy dyskusję, tym samym uwalniając nas od obowiązku czytania kolejnych, wciąż tych samych zarzutów).
3. Codziennie dodawać coś, co jest związane z Chuckiem [animacja, zdjęcie, filmik itp.]
4. Odpowiadać ‘Amen’ na wypowiedzi, z którymi się zgadzamy.
5. Codziennie klikać w brzuszek Pajacyka [ www.pajacyk.pl ] – zasada ta wiąże się z charytatywnym charakterem naszego stowarzyszenia.
6. Wypowiadać się kulturalnie, także do osób, które tej zasady nie przestrzegają.
7. Możliwie aktywnie uczestniczyć w dyskusji na forum.
Członkowie:
1. Kilmenyy - Angela
2. Fusiatko44 – Kasia [19 listopada]
3. Alkamb – Ala [7 lipca]
4. Karolina1 – Karolina [22 października]
5. MotherChucker – Nikola [4 grudnia]
6. Magoria – Ula [26 sierpnia]
7. Blair__waldorf – Kasia [28 kwietnia]
8. Dzastulaa_ - Justyna
9. coconutP – Patrycja [2 maja]
10. Lise – Ola
11. Mojapleckobieta – Agata
12. Yellow_Kar - Karolina
13. Sazemka
14. Sanjay – Gosia
15. andziara_karolinka - Ania [21 stycznia]
W nawiasach znajdują się daty urodzin członkiń Ligi, by nie zapomnieć złożyć życzeń w tak ważnym dla każdego dniu.
* Będąc aktywną użytkowniczką naszego stowarzyszenia możesz ubiegać się o jakąś niezwykle ważną funkcję! Do tej pory nadano niżej wymienione tytuły:
1. Klimenyy – Angela – Matka Założycielka Naszej Organizacji
2. Fusiatko44 – Kasia – Zastępczyni Matki Założycielki oraz Obrońca w Sądzie Najwyższym LOCu
3. MotherChucker - Nicola - Zastępczyni Matki Założycielki
4. Alkamb – Ala – Główna Odpowiedzialna za Dostarczanie Materiałów Związanych z Charlesem ‘ Chuckiem’ Bassem
5. Magoria – Ula - Dyrektor Sekcji Postcrossingu (SP) oraz Głowna Konsultantka do Spraw Rekreacji
* Na naszym forum istnieją również Organy Ścigania wszelkich forumowych trolli oraz uczestniczek nieprzestrzegających regulaminu LOCu w osobach:
1. Blair__waldorf – Kasia – Sąd Najwyższy LOCu oraz Strażniczka porządku
2. Karolina1 – Karolina - Oskarżycielka stowarzyszenia LOCu oraz Główna Strażniczka
Najwyższym wymiarem kary jest wydalenie z szeregów naszego stowarzyszenia, nieco łagodniejszą karą jest tzw. żółta kartka. Polega ona na wymierzonym przez sąd okresie czasu, w którym na awatarze osądzonej musi znajdować się wizerunek Taylor Pandy Momsen.
Np. ten: http://forum.szafa.pl/addon.php?11,module=embed_images_ftp,url=http%3A%2F%2Fimg. likeness.ru%2Fuploads%2Fusers%2F3222%2FTaylor_Momsen_panda.jpg
LINK : http://img29.imageshack.us/img29/2678/35962269.jpg
* Na naszym forum występuje również gościnnie BeautyAndStupid (BAS) w roli łącznika z LOD (Ligą Obrony Damona) z forum The Vampire Diaries
* Na forum działa Sekcja Postcrossingu której w skład wchodzą:
1. Magoria
2. fusiatko44
3. alkamb
4. Mojapleckobieta
5. Karolina1
Jeśli też interesuje Cię wymiana kartek z ludzi z całego świata, a nie wiesz o co dokładnie chodzi – pytaj!
Zarządzenia, ogłoszenia, obwieszczenia :
1. Cały czas poszukujemy nowych chętnych do rozmowy. Jeżeli jesteś fanką (lub fanem Chucka) nie bój się - pisz!
2. Jest to temat off-topowy, w którym możemy rozmawiać na wszelkie dowolne tematy, ale pamiętając o Chucku!
3. Uprasza się, aby nowe członkinie LOCu przy wstąpieniu do stowarzyszenia, przedstawiły się.
4. Wszelkie propozycje, sugestie, pomysły dotyczące działalności LOCu są mile widziane i z pewnością zostaną rozpatrzone.
5. Uprasza się by obecni już członkowie czym prędzej uzupełnili brakujące dane - Imię data Urodzin - Z góry dziękujemy.
6. Jeśli z jakiegoś powodu zostałeś wydalony z naszej Ligi wiedz, że przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami ponownie - ale musisz się postarać by to się nie powtórzyło ;)
Ogłoszenie wielkiej wagi:
My, tutaj zgromadzone członkinie Ligi Obrony Chucka z całą stanowczością odżegnujemy się od tzw. Chuckistanu, którego działalność całkowicie potępiamy.
Na koniec pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy zawsze chętne do dyskusji. Możesz brać udział w rozmowie, nie będąc fanką Chucka, a nawet będąc jego antyfanką. O ile uszanujesz nasze stanowisko – my uszanujemy twoje.
Zapraszamy do dyskusji!
Mówiłam jeszcze ze Ty przyszlaś i od razu jak w pelnym domu tyle ze Nikola gdzieś polazła ...
Odpowiem więc tu:
1) Macie krew na rękach, ponieważ moja ślepota to tylko i wyłącznie wasza wina!
2) Moja kartka do USA szła 8 dni, właściwie 6 lub 7 bo wysłałam już dzień lub dwa po wylosowaniu adresu.
3) Nie wierzę Kasiu, że jesteś dumna z porównania do wódki:D
Moja koleżanka kiedyś mi powiedziała 'Ty to jesteś jak wódka, dobra ale gorzka' xDDDDD
No świetny, nie ma co :D
Czemu Cię nie było dzisiaj, co robiłaś? Mów jak na spowiedzi!
Wstałam około 11, obejrzałam film, a potem czytałam książkę, prawie cały czas i tak oto zleciało... A i zrobiłam sobie cudne pudełeczko na pocztówki (wiem, jestem trochę pomylona...);]
Noo... Superqowo było. A propos słowa 'superkowo' - oglądałam ostatnio jakiś film, czy serial (nie wiem, czy nie Skins), w którym człowiek od napisów, tłumczył fantastic, czy tam awesome, jako 'superkowo'...
Ja ostatnio miałam - Previously On Pretty Little Liars - Ostatnio w Ślicznych Małych Kłamczuszkach xD albo słynne Damonowe 'Cool as a cucumber' .. kocham tłumaczy ;DD
Pamiętniki wampirów i 'being sexy' tłumaczone jako 'seksowność'. Mamy chyba słowo seksapil w słowniku, prawda? Możemy więc wyjść ze słownej piaskownicy?
aha, no to może moja dojdzie na dniach...
Aporopo PW, zawsze jak patrze jak np wampiry szczerzą kły albo wysysają krew to się zastanawiam jaka oni muszą mieć na planie beke xD
Damon : U mnie cycuś ;p Dzięki, że pytasz.
hahah....
Pewnie trudno im się wczuć w rolę xd Uważaj ! Zaraz Cię wyssę z keczupu ... :D
Szajba mi odbija.
To jest chyba przed ostatni odcinek 1 serii, więc to też jeszcze jakoś pamiętam.
Jesteś team Stefan czy Damon czy Taylor ?
Nie pamiętam, może już mówiłaś :d
Uff...myślałam, że twoja pięść wyskoczy przez mój ekran i ... BAM...dostane w nos. Ulżyło mi :D
Isobel mnie wkurza :/
taa... Jest taka jakaś irytująco-wkurzająca. Jeremy też.
Za to Caroline lubię ;D
Ja też ją lubię, jest spoko. A w drugim sezonie jak jest wampirem a potem z Tyleram to już w ogóle...
Na A zupełnie nie mam pomysłu, znaczy mam teorie ale wiąże się ona z książką, nie wiem czy mogę tu pisać żeby nie spoilerować ;P
Za to mam teorie na śmierć Alison ;D
Ja nie mam pojęcia. Uwierzysz w to, że dziewczyny z forum PLL podejrzewają Ezrę ? Choć w sumie wszystkim dziewczynom się obrywa tylko nie Arii ;d
Co do książki to tam okazała się... no skoro masz teorię to wiesz. Nie spoilerujmy ;D W każdym razie gdzieś ktoś pisał, że 'A' ma być ktoś inny niż w książce.
A jaką masz teorię na śmierć Ali ? Podziel się ze mną xD
Moja znajoma się udziela tam na forum,czasem mi pisze jakie mają teorie... to moje sie wydaja takie realne wtedy jak z ich porównać ;P
Myślę że to Jenna, Ten policjant, Ian i Janson chcieli sie zemścić na Ali, Jenna za to co jej ta zrobiła - wzrok - i Janson zo to ze była wredna. A Ina i ten policjant byli poprostu kumplami i chcieli mu pomóc, oczywiście nie chcieli jej zabić ale cos poszło nie tak...
Hym...
w każdym bądź razie ta 4 jest podejrzana.
A wiesz o co chodzi z tym ich klubem 'we see all' czy jakoś tak ? ten co mieli w roczniku zapisany ? bo ja nie zajarzyłam ;p
Właściwie to jeszcze nie wiadomo o co w tym chodzi. Ian Garte [Garte tak - ten policjant? ] i Janson założyli taki klub w liceum czy tam na studiach... No i teraz się dziewczyny głowią o co chodzi...
Ja tam myślę że oni kamery i podsłuchy instalowali.
Ian, Garet (policjant) i Jason. Trochę Ci się imiona po przekręcały ;D
Też tak sądzę ;*