Tyle ostatnio narzekaliście, że wszyscy w serialu "dojrzali" i, że "nie ma intryg", a tu proszę,
takie: JEBUT! Według mnie świetny odcinek (GG 5x13), dawno tego nie było. Tak mnie
zjepał z pantałyku, że 3 minuty po końcu odcinka nie mogłam oddychać. Myślałam, że na
samym końcu jak pokazywali jak "Plotkara" robiła...
Jak juz zdarzało się w poprzednich sezonach w finałowym odcinku powraca się do tego co było wspomniane w odcinku premierowym.
Okazuje się ze i tak bedzie tym razem: (dialog scenarzystów)
@GGWriters Can you say if Chuck's " Say Yes" motto will come back by the season finale ?
@whereheartlies It will, but not...
[spoiler, chociaż pewnie dla niewielu]
który odcinek skończył się sceną, jak loui otworzył szufladę w biurku blair, zobaczył kopertę (tam chyba były wyniki testu na ojcostwo) i schował ją do kieszeni marynarki? bo na tym odcinku skończyłam oglądać i nie wiem od którego mam teraz kontynuować :)
Czy nie uważacie że to trochę bezsensowne? Poza tym jestem przerażona, bo mój ulubiony serial zmienia się w modę na sukces. Blair, Nate, Chuck, Serena i Dan nagle stali się święci odpowiedzialni i dorośli... Żadnych intryg itp. To już nie to samo co w pierwszych trzech sezonach... Nie uważacie?
Czy ktoś z was grał w to może? bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi, w jaki sposób mam
się dostać na te przyjęcia i w ogóle
Jak ją podpiszą to wcale nie obejrzymy Plotkary, ani na polskich stronach, ani na
zagranicznych. Bynajmniej tak zrozumiałam tą zasraną ustawę. I nie tylko GG, bo wszystkie
inne filmy i seriale. FilmWeb też zbiednieje, bo nie będzie można wklejać zdjęć i
zwiastunów. Sądzicie, że będzie aż tak źle jak teraz o tym...
Jestem bardzo oo ciekawa jaka prę najbardziej lubicie..dlatego chciałabym zrobić głosowanie, aby dowiedzieć się jaka para ma jakich zwolenników ;)
Pary:
1.Serena+Dan
2.Blair+Dan (chociaż niebyli oni parą...chciałabym się dowiedziec ille zwolenników MIAŁA by ta para kiedy by istniała...
Witam. Zastanawiam się nad tym, czy Dorota (chodzi mi tu nie o aktorkę, która ją odgrywa, ale o postać serialową) jest Polką? :)
UWAGA:!!
Ci którzy nie oglądali 13 odc 5 sezonu..nie czytajcie..bo zawiera ten temat dużooo spoilerów..
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ :D
Moje zdanie na temat odc:
Hm....odcinek wydaje mi się najlepszym odc. w 5 sezonie...
Louis mnie zaskoczył swoim.....złem xD
Nie spodziewałam się tego po nim....
Tylko B strasznie...
Uwaga Spojler!!!!!!!!!
W 100 odcinku podobno ma się wydarzyć bardzo ciekawa rzecz ...............................................
A mianowicie Blair pójdzie do ślubnego kobierca z jakimś księciem. Jednak ucieknie
sprzed ołtarza! Ciekawe do kogo pobiegnie do Dana czy do Chucka?
Oczywiście moim zdaniem to by było...