J.W
A więc tak:
1) Claudia, ex przyjaciółka Lucii. Najwidoczniej dziewczyna nie rozumie słowa nie, bo non stop łazi za JP. (Naprawdę mogłaby sobie już darować).
2) Enrique - o jak nie mogę znieść tego faceta!!!!!!!! Te jego teksty, że Maria padnie mu do stóp!!!!!!!! Gdy się dowie co zrobił jej na pewno mu nie padnie...
Widziałam raptem jakieś 10 odcinków, a w każdy z nich było......tydzień później........kilka miesięcy później......nagle 10 lat później itd. A mimo upływu TYLU lat, główna bohaterka wygląda młodziej niż wtedy kiedy była naprawdę młoda (zresztą nie tylko ona, reszta też się nie starzeje) CUD NORMALNIE ! ! ! ! !
Nie pamiętam dobrej telenoweli emitowanej w TV4. "Po prostu Maria" to ten sam poziom co żałosne, "Burza", "Kotka" czy "Dzikie serce". Obejrzałem 13 odcinków i sobie odpuściłem, szkoda czasu i nerwów. Nie ma tu absolutnie nic co by mogło zachęcić do dalszego oglądania. Rolę Pani Alvarez pozostawię bez komentarza, dodam...
więcej