PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024665}

Podglądaczka

Olhar Indiscreto
5,3 1 224
oceny
5,3 10 1 1224
Podglądaczka
powrót do forum serialu Podglądaczka

To erotyk a nie dramat czy tym bardziej thriller. Obejrzałem razem ze swoją kobietą i mimo, że był 1 stycznia to mam mocnego kandydata na największy paździerz roku. Nakręcone chaotycznie, scenariusz słaby, gra drętwa. Pełno scen seksu, a fabuła typowo pod Netflixa i dzisiejszy świat. Silna postać kobieca w typowo męskim fachu, gruba koleżanka głównej bohaterki pomimo swojej tuszy jest z przystojnym ochroniarzem i rusza się na parkiecie jakby była 40 kg chudsza (a w rzeczywistości spociłaby się jak prosie już przebierając się w szatni). Oczywiście faceci wszyscy wysportowani i z ośmiopakiem na brzuchu. A lektorka na Netflixe tak drętwa, że dopełnia obrazu nędzy i rozpaczy.

ocenił(a) serial na 2
pwone

Jestem kobieta a ten serial to dla mnie porażka! Chciałam thriller a dostalam telenoweli. Tragedia

ocenił(a) serial na 1
pwone

wypraszam sobie! jestem kobieta, ten serial to dno dna!!

ocenił(a) serial na 1
pwone

Zgadzam się w 100% Myślałem, że chociaż sobie ostre sceny zobaczę, a tu jakieś posuwanie w ubraniu lub pod kołdrą. Szmira. Płytki scenariusz.

ocenił(a) serial na 6
pwone

Ej, ale wiesz że skoro aktorka z taką wagą ruszą się w ten sposób to jest to możliwe?

ocenił(a) serial na 9
pwone

Lektora można sobie odpuścić, z napisami jest ok

ocenił(a) serial na 1
pwone

Ciekawy jestem, kto w ogóle to ogląda z tą lektorką, ten serial jest zły nawet bez jej głosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones